Reklama

Hypermangan - dala jsem toho moc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ketris
Echt Kelišová 9347 příspěvků 17.09.18 13:27
Hypermangan - dala jsem toho moc

Ahoj holky,
dceru jsem koupala v hypermanganu, jelikoz ma velke opruzeniny, doporucila mi to doktorka. Jenze voda byla fialova a dcerka ma tedka na spodni casti tela vsude fleky jak dalmatin :zed: Neublizi ji to nejak? Zmizne to samo? Diky :kytka:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29563 příspěvků 17.09.18 13:33

proč si tu vodu hned nezředila? 8o když tam nasypu více, tak přileju více vody ne :nevim:
jestli jí to ublíží nevím..asi z jedné dávky snad ne..

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29563 příspěvků 17.09.18 13:37

Pokud byste to s koncentrací hypermanganu v roztoku přehnali, může dojít až k poleptání pokožky..
zavolala bych pediatře..a šla jí dítě ukázat..jestli ti na to dá nějakou mastičku nebo řekne že to zmízí samo..

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 17.09.18 13:38

@Ketris My jej dávali malé při neštovicích a jednou jsme ho taky naředili více,malá pak byla od něj nažloutlá ale nic se nestalo.

Ketris
Echt Kelišová 9347 příspěvků 17.09.18 13:38

@smurfka Koupala jsem ji v tmavem lavoru v koupelne a neprislo mi to tak tmave.. moje chyba :zed:

Ketris
Echt Kelišová 9347 příspěvků 17.09.18 13:38

@Pe-G Presne tak je taky.. snad to bude dobry :think:

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 17.09.18 13:46

@Ketris Jo,malá časem vybledla.Pokud je jen flekatá a nemá narušenou kůži byla bych v klidu (nemyslím tím tu opruzeninu,ale tu zdravou- aby nebyla poleptaná,snad jsem to napsala srozumitelně)

Ketris
Echt Kelišová 9347 příspěvků 17.09.18 13:53

@Pe-G jsou to prave jen ty flicky, jinak nic.. uvidim co zitra :andel:

meduzza
Echt Kelišová 8716 příspěvků 17.09.18 14:06
@Ketris píše:
Ahoj holky,
dceru jsem koupala v hypermanganu, jelikoz ma velke opruzeniny, doporucila mi to doktorka. Jenze voda byla fialova a dcerka ma tedka na spodni casti tela vsude fleky jak dalmatin :zed: Neublizi ji to nejak? Zmizne to samo? Diky :kytka:

A umyla si jí pořádně v čisté vodě? Jestli ne, tak jí hned umyj. Já si toho jednou nasypala moc a kůže mi pak pořádně pálila. Musela jsem to pak chvíli oplachovat čistou vodou. Zklidnilo se to, ale mám od té doby z hypermanganu respekt.

Ketris
Echt Kelišová 9347 příspěvků 17.09.18 14:11

@meduzza Ano, hned jsem ji vodou omyla..cetla jsem, ze by to melo jit dolu i stavou z citronu, ale z toho mam obavy :think:

azalia
Kecalka 300 příspěvků 17.09.18 14:14

Tak jestli nebrečí a kůže není nijak poraněná, tak bych to neřešila. Jinak ty fleky ničím neumyješ, zmizí samy do 48 hodin.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >