Hyperplazie sliznic nosní dutiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Haannka
Kecalka 325 příspěvků 26.11.17 12:24
Hyperplazie sliznic (nos.dutin)

V poslední době mám rýmy, záněty dutin apod. Doktor na ORL mě poslal na CT, kde se na jedné straně našla právě hyperplazie sliznic. Navrhli buď prášky nebo operaci, zatím zkouším tu první - nebolestivou variantu, beru Medrol a Mommox a za měsíc na kontrolu, kde se uvidí a domluvíme co dál.
Zajímalo by mě, jestli tu má někdo zkušenosti s podbným problémem a jak jste jej případně řešili?
 Díky!

Reakce:
admin
Extra třída :D 11448 příspěvků 28.11.17 11:21

Dobrý den,
zkuste se zeptat v nějaké diskuzi níže (Další podobná témata podle názvu). Upozorníte tak uživatele, kteří už diskutovali na podobné téma, ať najdete radu.

Držím palce, :palec:
Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >