Hyperplazie sliznic nosní dutiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Haannka
Kecalka 318 příspěvků 26.11.17 12:24
Hyperplazie sliznic (nos.dutin)

V poslední době mám rýmy, záněty dutin apod. Doktor na ORL mě poslal na CT, kde se na jedné straně našla právě hyperplazie sliznic. Navrhli buď prášky nebo operaci, zatím zkouším tu první - nebolestivou variantu, beru Medrol a Mommox a za měsíc na kontrolu, kde se uvidí a domluvíme co dál.
Zajímalo by mě, jestli tu má někdo zkušenosti s podbným problémem a jak jste jej případně řešili?
 Díky!

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10765 příspěvků 28.11.17 11:21

Dobrý den,
zkuste se zeptat v nějaké diskuzi níže (Další podobná témata podle názvu). Upozorníte tak uživatele, kteří už diskutovali na podobné téma, ať najdete radu.

Držím palce, :palec:
Monika

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama