Reklama

Hyperplazie sliznic nosní dutiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Haannka
Kecalka 318 příspěvků 26.11.17 12:24
Hyperplazie sliznic (nos.dutin)

V poslední době mám rýmy, záněty dutin apod. Doktor na ORL mě poslal na CT, kde se na jedné straně našla právě hyperplazie sliznic. Navrhli buď prášky nebo operaci, zatím zkouším tu první - nebolestivou variantu, beru Medrol a Mommox a za měsíc na kontrolu, kde se uvidí a domluvíme co dál.
Zajímalo by mě, jestli tu má někdo zkušenosti s podbným problémem a jak jste jej případně řešili?
 Díky!

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 11026 příspěvků 28.11.17 11:21

Dobrý den,
zkuste se zeptat v nějaké diskuzi níže (Další podobná témata podle názvu). Upozorníte tak uživatele, kteří už diskutovali na podobné téma, ať najdete radu.

Držím palce, :palec:
Monika

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >