Hypnogen na spaní

Anonymní
3.4.20 22:08

Hypnogen Na spani

Prosim nemate tady nekdo hypnogen, dr ma 3 tydny dovolene a ja v depresich bez něj neusnu mám poslední 4 tablety. A potřebuju jich aspoň 8. Zaplatím. Prosim.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11066
3.4.20 22:14

Tak si zajdi na pohotovost, prodej léků je trestný :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17880
3.4.20 22:15

Dr i v rámci karantény za sebe má záskok.

Snažíš se nelegálně přes internet koupit návykové látky - ano, hypnogen je návykový.

Raději si od záskoku nech předepsat třeba trittico.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17880
3.4.20 22:16

@Aduš8 protože není nic lepšího než během padnemie chodit na pohotovost pro klepky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11066
3.4.20 22:20

@Ou to byla trošku Ironie, pochybuji, že tam půjde. Stejně tak, jako že je opravdu potřebuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.20 08:16

@Aduš8 tam už jsem byla a odtud mě vyrazily, že mám zajít ke své dr. Je hezký jak vidíte do lidí a jak jste velmi inteligentní, že hned odsuzujete. Nebojte i na vás se vaří voda, za to, že odsoudite člověka anizbyjste o něm něco zjistila ;-)

• Citovat
  • Nahlásit
37032
4.4.20 08:37

Hele možná je to šance, jak se toho zbavit. Hyponogen je hnusně návyková látka, dej si ho na půlky a pak vysaď. Ty si opravdu léčíš deprese, čím? kdyžtak kontaktuj RIAPS https://www.csspraha.cz/…icka-podpora
jestli jsi fakt nemocná, tak by bylo lepší s léčbou teď nelaborovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Denny_DJ_
17.6.20 16:15

Já bych teda tuhle sr*cku do sebe už v životě nedala. Doktor mi to předepsal na spaní, protože nemůžu spát kvůli stresu z maturit. První den mi to pomohl, ale druhý den, kdy jsem si to vzala se dostavili vedlejší účinky. Počínaje hysterickým pláčem a ochabnutím svalstva konče halucinacemi, kdy jsem málem vyskočila z okna. Dokud mi to doma nepomohli vyzvracet byla jsem na pokraji svých sil.
Chápu, že tohle někomu pomůže, ale je to vysoce návyková látka nehledě na to, že i v příbalovém letáku je napsáno, že zvyšuje počet sebevražd,

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat