Hypotéka od Wüstenrot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petule2304
Nováček 7 příspěvků 19.11.18 10:48
Hypoteka od Wüstenrot

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda tady nečerpá někdo Hypotéku od Wüstenrot? Máme hypo na stavbu svepomoci a zatím byla vyplacena první částka. Nyní čekáme na odhadce, až nám sepíše stavební zprávu, kterou pošleme do banky pro další čerpání. Jde mi o to, že každá banka to má samozřejmě trochu jinak, ale od nikoho se nemohu dopátrat (ani od znalce, ani od bank. poradce) v jaké výši cca bude další vyplacená částka. Má někdo zkušenost přímo od Wüstenrot? Dá se nějak procentuelně vypočítat jaká bude další částka? Chtěli by jsme objednat střechua atd…

Děkuji za každý názor :)

Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 19.11.18 20:20

Koukam na tve bydliste, jsi nase oblast,napis mi sz, mozna neci spolecne vyzkoumame. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >