Soukromý investor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 14:38
soukromý investor

Dobrý den, prosím o zachování anonymu. Máte prosím někdo kontakt nebo tip, na soukromého investora? Potřebovala bych půjčit hotovost, jsem zaměstnaná, ale banky mi nepujčí. Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21117 příspěvků 1 inzerát 11.11.18 14:48

To asi jen nějakého lichváře a to asi není úplně dobrý nápad.

histep
Závislačka 3677 příspěvků 11.11.18 14:52

A do ceho ze ma ten investor investovat?

Hrabě Dooku
Kecalka 213 příspěvků 11.11.18 17:53

Soukromí investoři získávají investiční kapitál pro svoji potřebu z poplatků před půjčkami, které nikdy neposkytují. Napsal jsem to dost srozumitelně :P ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 19:34

No, v posledních týdnech se zabývám smlouvami jistých společností… Tyto rozhodně půjčí tomu, komu banky nepůjčili… RPSN 101%, 279% a podobně… Koho chceš?

Ne promiň, tyto společnosti bych skutečně nedoporučila. I „díky“ jejich „pomoci“ hasím jeden velký průšvih…
Jo a začátek byl, že si dotyčný myslel, že to zvládne, ale to už je jiný příběh…
Anonym ponechat nebo smazat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 20:41
Problém

Ahojte,
No já jsem v hrozném průšvihu, který má ale při troše štěstí a pomoci ještě relativně snadné řešení.
Potřebuji sehnat od někoho půjčku 35000 na splacení mé stávající půjčky.
Splácet pak mohu 5000 měsíčně, a to klidně i po dobu 1 roku = celkem klidně i 60000 zaplatím za to, ať si konečně mohu za rok říci, že už mám navždy od půjček klid. A přísahám, že pokud se mi z nich povede dostat, tak se s nimi už nikdy nezapletu.
Napadlo mě, že třeba jsou i lidé, kteří řeší opačný problém, a potřebovali by investovat s nějakou návratnosti investice, aby přišli k zisku. Ale bohužel nevím, jak se k nim dostanu.
Jsem mladý, zaměstnaný člověk… A na tomhle asi teď dost visí můj život…
Prosím, kdyby někdo znal nějakého „investora“, nebo nějakou společnost, ať mi dá vědět.
Děkuji Vám moc.

histep
Závislačka 3677 příspěvků 15.11.18 21:09
@Anonymní píše:
Ahojte,
No já jsem v hrozném průšvihu, který má ale při troše štěstí a pomoci ještě relativně snadné řešení.
Potřebuji sehnat od někoho půjčku 35000 na splacení mé stávající půjčky. **
Splácet pak mohu 5000 měsíčně, a to klidně i po dobu 1 roku = **celkem klidně i 60000 zaplatím za to
, ať si konečně mohu za rok říci, že už mám navždy od půjček klid. A přísahám, že pokud se mi z nich povede dostat, tak se s nimi už nikdy nezapletu.
Napadlo mě, že třeba jsou i lidé, kteří řeší opačný problém, a potřebovali by investovat s nějakou návratnosti investice, aby přišli k zisku. Ale bohužel nevím, jak se k nim dostanu.
Jsem mladý, zaměstnaný člověk… A na tomhle asi teď dost visí můj život…
Prosím, kdyby někdo znal nějakého „investora“, nebo nějakou společnost, ať mi dá vědět.
Děkuji Vám moc.

A presne takhle vznikaji dluhove spiraly… :roll:

List58
Povídálka 13 příspěvků 15.11.18 21:14

@histep
Dobře chápu, ale co jiného mám dělat ? Mám týden na zaplacení 30000… Pokud to seženu, můžu mít za rok klid, protože splácet 5000 pro mě není problém. Pokud to ale neseženu, tak se můžu tak maximálně oběsit. :,(

cocomoon
Kecalka 212 příspěvků 16.11.18 08:37

Oběsit, proč? Co ti můžou udělat?
Proč potřebuješ půjčit 35 tis, pokud máš zaplatit 30 tis? Toť první nesrovnalost, která potencionálního „investora“ odradí. Pokud chceš od někoho pomoct, tak musíš hrát fér.
Pokud můžeš splácet 5000 měsícně, tak se zkus nějak dohodnout. 30 tis je splacených během půl roku + nějaké penále.
Ten komu dlužíš určitě raději přistoupí na dohodu se splácením+nějakej úrok, než aby to z tebe tahal soudně.
Máš něco, co se nechá prodat? Auto, počítač atd…? 30 tis neni až taková částka, že by nešla nějak sehnat.
Pracuješ už na dobu neurčitou? Za městnavatel by ti nedal zálohu o kterou by ti pak na určitý čas snížil mzdu? Ač se to nezdá, tak mnohdy je od zaměstnavatele ta nejvýhodnější půjčka a mnoho zaměstnavatelů je ochotných vyjít vstříc, protože pak získají loajálního zaměstnance.
Komu vlastně dlužíš, pokud to neni tajný? Jestli nějaké lichvě, tak jim se vyplatí tě hnát k soudu, protože na pokutách vydělají daleko víc.

List58
Povídálka 13 příspěvků 16.11.18 11:04

@cocomoon
35000 je celkový můj dluh… 30000 je to, co mám zaplatit do 6 dnů. Co je na tom divného? Hrát fér můžu jak chci, ale stejně se nejspíše ničeho nedočkám. Bohužel neumím nikoho „oblbovat“ , ale říkám si proč to nezkusit, malinká naděje tu ještě je. Pro někoho to nemusí být tolik peněz.
Nemám nic co by se dalo prodat, nepracují na dobu neurčitou, zaměstnavatel mi nepůjči.
Dlužím to bankám… Pochybuju, že se s nima půjde dát nějak dohodnout, protože mají jasně dané podmínky - zaplať 30000 a jsi v pohodě, nebo zaplať 5000 a máš o měsíc více času (na těchto poplatcích za prodloužení splatnosti jsem zaplatil už alespoň 15000).
Proto budu strašně moc rád, když najdu někoho, kdo mě zachrání. A já za to pak klidně budu platit těch 5000 celý rok a vrátím mu za tyhle drahocenné služby 60000. A vůbec mi to nevadí, že tolik přeplatim, když vím, že pak budu mít klid.
Strašně mě to mrzí, ale na téhle věci teď závisí vlastně celá má budoucnost a celý můj život.
Buď se najde někdo, kdo mě zachrání a nebo prostě touhle dobou ve čtvrtek už budu mít zahlceny telefon neprijatymi hovory a smskami… A budu přemýšlet, jaký způsob odchodu ze světa zvolit, když už mě nikdo nezachránil a nikomu na světě nezáleží na životu jednoho mladého hlupáka. :think:

cocomoon
Kecalka 212 příspěvků 16.11.18 12:05

Možná by nebylo marný ten telefon zvednout.
Věřím, že s bankou se vždy dá nějak dohodnout. Jenže pokud nekomunikujete, tak to je potom těžky. Jak sem psal. Pro banku je lepší vám dát splátkovej kalendář po 5 tisících, než to řešit soudně. A než by se to vůbec někam dostalo, tak to bude splacený.

Nechápu tu větu zaplať teď 30 tis, nebo zaplať 5 a máš o měsíc víc času?

List58
Povídálka 13 příspěvků 16.11.18 12:22

@cocomoon
Jenže ono je to strašně těžké. Můžu si za tyhle problémy sam a nikdo jiný. Tohle přesně mi řeknou, když ten telefon zvednu. A nebudou se chtít se mnou vůbec bavit. :(
Daleko jednodušší je najít někoho, kdo mi půjčí 35000 a já mu za to do roka vrátím 60000. Nebo klidně bych těch 5000 měsíčně splácel i 2-3 roky, což už je celkem 120-180tis. Tak moc to pro mne znamená, a tak moc důležité to je.
Taky se nebojim říct, že je daleko jednodušší si i sáhnout na život, než jim volat, doprošovat se, vysvětlovat, kazit si psychiku ještě víc, než mám.

histep
Závislačka 3677 příspěvků 16.11.18 12:24

@List58 Přestaň se litovat že nikomu na světě nezáleží na tvým životu, přestaň pochybovat že se dá s kýmkoliv dohodnout a začni něco konat. To bude nejlepší na řešení tvých problémů a ne čekat až tě někdo zachrání. Pomocnou ruku najdeš jedině na konci své paže a upřímně, pokud ti teď někdo půjčí, tak to pro tebe vůbec nebude žádná pomoc.
A začni něco smysluplného konat teď, když ty dluhy ještě nejsou tak hrozné, protože roztočením dluhové spirály se po pár letech dostaneš do takových sra*ček, že to fakt na to oběšení bude.

List58
Povídálka 13 příspěvků 16.11.18 12:26

@cocomoon

@cocomoon píše:
Nechápu tu větu zaplať teď 30 tis, nebo zaplať 5 a máš o měsíc víc času?

Prostě zaplaťis celý dluh 30k a máš klid … Nebo zaplatíš jen něco přes 5k a máš na zaplacení těch 30k o měsíc víc.

List58
Povídálka 13 příspěvků 16.11.18 12:28

@histep
Aha, takže co je dle tebe to, co mám dělat ? Nemůžu dělat absolutně nic.
Můžu teď jen 6 dní shánět peníze , a pokud je neseženu , tak jsem prostě v koncích.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >