Hysterický pláč 5mesicniho miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 20:36
Hysterický pláč 5mesicniho miminka

Maminky, prosím vás o radu, už jsem zoufalá. Synovi bude za chvíli 5 měsíců a jsou dny, kdy je to zlaté miminko, povídá si, směje se, taky už začal pár noci spinkat celou noc, jenže poslední dny mívá hysterické záchvaty pláče. Nechce jíst, spát, nechce nic. A v noci se pořád budi s pláčem. Zuby mu dle mě nerostou, koukám pořád do pusy a nic nevidím, ani netekle dásně, nic. Jen hystericky pořád rve a hlavně večer před spaním a v noci Jsem zralá na Bohnice už. Mely jste to nektera taky Tak? Děkuji moc.

Reakce:
ludmilaadamkova
Závislačka 2792 příspěvků 09.06.19 20:38

Pretazeny… zpracovava vjemy… zuby to mohou byt i kdyz nejsou videt
Taky mu muze byt treba teplo?

Martis83
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 1 inzerát 09.06.19 20:39

A nebyl teď někdy očkovaný?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 20:44

@Martis83 nebyl

saphire
Kelišová 7008 příspěvků 09.06.19 20:54

Zub může vykouknout klidně až za měsíc, dva…tipuju zuby ;)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26360 příspěvků 09.06.19 20:54

Může to být cokoliv. Zuby jako nejpravděpodobnější důvod. Prostě to musíš vydržet. Najdi si čas na odpočívání. Věř mi, že puberta, to bude o dost horší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 21:45

Mam podobny problem.Nas 9 mesicni smisek.Se v pondeli promenil v urvaneho draka :lol: Je to moje druhe dite. A moc si nevim rady :nevim: breci mi i na ruce. Zoubky ma zatim dva uz dva mesice.Byli jsme ve ctvrtek u doktora. Starsi ma anginu. Koukal i na mladsiho, ale ten ji pry nema a nic nenasel.To by musel videt, kdyz vresti od pondeli a starsi zacal horet ve stredu odpoledne a ve ctvrtek rano jsme jeli k doktorovi.Jsme znej z muzem nestastni. Nevime co ho trapi.

Zoe1
Ukecaná baba ;) 1007 příspěvků 10.06.19 17:43

U nás to bylo na denním pořádku, nezbývalo nic jiného než to vydržet, teď je malé deset měsíců a už to je lepší, už usíná bez řvaní, ale celou noc mi nespala nikdy, buď ráda aspoň za to :-)

Váš příspěvek
Reklama