Hysterický pláč u kojení

Anonymní
3.6.20 21:00

Hysterický pláč u kojení

Ahoj,
mám 10týdenní dceru, plně kojenou. Poslední cca 2-3 týdny mi brečí, respektive řve a ječí při každém kojení. Už to psychicky nedávám, neřeším nic jiného než kojení, celý den se kvůli tomu nervuji. Jediné, kdy pije v klidu, je v noci, když není úplně bdělá. Jenže to jí zase kolikrát nedokážu probudit natolik, aby se pořádně napila.
Malá trpí na koliky, byla hodně zaplynovaná, dávám před každým kojením espumisan, dále biogaia každý den. Nejím mléčné výrobky, pečivo, nic nadýmavého, jím defakto jen rýži, kuřecí maso, zeleninu, šunku a nejakou sladkost sem tam. Takze snad nic co by jí mohlo dráždit.
Mléka mám dost, masíruju si prsa, piji kojící čaje, odvar z kmínu, Caro…prsa se mi nalévají, v noci i odstříkávám odsávačkou.
Kojím jí svlečená skin to skin, ani to nepomáhá.
Ona se většinou u každého kojení nakonec napije, ale je to hrozný boj, nebo se napije jen trochu z jednoho prsa a pak se s ní bojím jít třeba ven, protoze bude mit hlad a bude celou cestu řvát.
Máte s tím některá zkušenosti? Vím o spurtu nebo bojkotu kojení, ale všude píší, že je to otázka třeba týdne a pak se to srovná. Tohle trvá už 3 týdny a já každý den brečím a už se i vztekám na malou, ikdyž vím, že ona za ty stavy samozřejmě nemůže.
Ještě dodám, že když jsem jí ze zoufalství dala odstříkané mléko z lahve, tak to normálně vypila.
Pokud máte s něčím podobným zkušenosti, budu ráda za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4783
3.6.20 21:09

Z lahve to líp teče, u kojení se musí víc snažit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62849
3.6.20 21:10

Nam teda paradoxne pomohlo vysadit espumizan i vse ostatni. Nemuze vadit ten odvar z kminu? A jak casto kojis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59331
3.6.20 21:12

Vysadit chemii.. Tedy ty kapky atd.. To pomohlo u nás.. Jinak flaška je jednoduchá, z té teče snadněji.. :think: jak často kojis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 21:17

Kojím v noci po 4 hod, přes den v prumeru po 2-3 hodinach, když jsme doma, tak i po hodine a pul nekdy, kdyz jdeme ven, tak po 3 hodinach.
Myslíte, ze by pomohlo to vysadit? No můžu to zkusit, protože horší už to snad ani být nemůže :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.6.20 21:22

Asi semnou nebude nikdo souhlasit. Tohle mi dělali obě děti když viděli prso. Syn na prdy netrpěl vůbec dcera ano. Když to nejde tak to nelámej přez koleno. Byla jsem z toho dalšího kojení tak vystresovaná potom, že jsem byla i nervózní, že bude mít hlad a žízeň atd. Když to nejde. Dej miminku čas a zkus dát UM.

• Nahlásit
  • Citovat
59331
3.6.20 21:25
@Anonymní píše:
Kojím v noci po 4 hod, přes den v prumeru po 2-3 hodinach, když jsme doma, tak i po hodine a pul nekdy, kdyz jdeme ven, tak po 3 hodinach.
Myslíte, ze by pomohlo to vysadit? No můžu to zkusit, protože horší už to snad ani být nemůže :see_no_evil:

Jasne, zkus.. U nás největší zlo toto a vigantol.. Po vysazeni zlaté dítě.. Ale chce to zkusit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 07:21

Díky moc, vysadím to a vigantol vyměním. Snad to zabere, děkuji :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
105
4.6.20 11:22

Ahoj, pokud by malá měla pořád problémy s kolikami, jen dopoučím BabyCalm. Nám moc pomohl. Je o moc lepší než Espumisan. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62849
4.6.20 22:45
@Anonymní píše:
Díky moc, vysadím to a vigantol vyměním. Snad to zabere, děkuji :blush:

Zkus ten Vigantol vysadit a jinou nahrazku zaradit nekdy pozdeji. Vitamin D malemu vadil v jakekoli forme. Az po 3. mesici prestal vadit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 21:14

Děkuji za reakce a trošku mě uklidňuje, že nás je tu víc, co mají doma, takové malé teroristy :mrgreen:
To chci nechci je nejhorší, ať řeknu cokoliv, tak chce právě pravý opak.
Přesně to si říkám, že má nevyyzralou nervovou soustavu a musím se obrnit. Jenže kéž by to bylo jen toto…rve i kvůli jídlu, přestal jist spoustu jídel, co normálně jedl.. :roll:
Do toho všechny 4 stoličky na cestě, takže fakt výživné.. Naštěstí nočník pochopil hned a to před 2 měsíci mi přišlo úplně scifi, že to někdy zvládne. Snad se to zlomí dřív, než přijdu o své nalomené duševní zdraví :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.6.20 21:15

Pardon, omylem jsem psala do jiného tématu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama