Ořechy kojení

Anonymní
2.6.20 13:36

Ořechy kojení

Proč se nemůžou u kojení ořechy a čokoláda? Jedl někdo? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3263
2.6.20 13:41

Jedla jsem všechno. Chce to jíst rozmanitě a s mírou. A samozřejmě nejíst to, co nedělá dobře miminku. Moje holky neměly problém s ničím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12793
2.6.20 13:41

To rika kdo, ze se nemuzou? :lol: Ja jedla vsechno :nevim: U druheho jsem sice na urcitou dobu musela vysadit mleko, ale az po pozorovani reakci, preventivne jsem nevysazovala nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26352
2.6.20 13:47

Jo, miminku ani mně to nic nedělalo. Musíš zkoušet.
U nás třeba ještě v 16 měsících neprojde zelí. Ale jinak s mírou všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54045
2.6.20 13:48

Děkuju za další informaci, co už dělám u svých dětí v souhrnu skoro tři roky blbě :lol:
Ořechy všeho druhy považuji za super zdroj energie, ty jím hodně a často a kdybych mohla čokoládu, jím ji po kilech. Takhle aspoň občas čtvereček vysokoprocentní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
2.6.20 14:35

Taky sem nikdy neslyšela, že by se ořechy a čoko nemohly při kojení. Dceru sem kojila rok a půl, jedla běžně všechno co normálně a žádné problémy nikdy nebyly. Za chvíli bude druhé dítě, tak snad i tady bude vše ok :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
2.6.20 14:37

Čokoládu jedu ve velkým teď i s první dcerou, stejně jako zeleninu a vše ostatní. Ořechy jim taky a obě děti jsou ok. Proč by zrovna tyhle dvě potraviny měly vadit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
2.6.20 14:59

Ja jim vsechno :). Zrovna vcera nam dorazily orisky, tak jedu ve velkym :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2046
2.6.20 15:14

To by mě taky zajímalo, proč se nemůžou ořechy a čokoláda. Obojí jím při plném kojení skoro denně (čokoládu většinouhořkou 70%, ořechy např. kešu, mandle a vlašské).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.20 20:26

Tak to jste mě překvapili, já mám výčitky už kvůli mléku že si do jídla přidávám. Četla jsem nějaké seznamy potravin co by se nemělo. :nevim: :zed: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
54045
2.6.20 21:46

Méně číst, více pozorovat, jak na které potraviny dítě reaguje :kytka: Ono navzdory moudrým radám půlka dětí zvládá bez problému zcela vše a z té druhé půlky velké části dělá problém jenom pár určitých potravin. Preventivně se zříkat čehokoliv je blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2046
3.6.20 08:55
@Anonymní píše:
Tak to jste mě překvapili, já mám výčitky už kvůli mléku že si do jídla přidávám. Četla jsem nějaké seznamy potravin co by se nemělo. :nevim: :zed: :hug:

Jako že ty věci nemáš jíst kvůli tomu, aby to u dítěte nespustilo alergii? A není tohle náhodou zastaralá a nepotvrzená teorie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat