Miminko nechce mléko

51
30.5.20 12:00

Miminko nechce mliko..

Ahoj můj maly má 3 měsíce a nechce mliko.. Do 2 měsíců jsem kojila potom už to nešlo.. Zastavilo se mi mliko a dávala jsem Sunar ten mi jedl chviličku pak nechtěl tak jsem zkusila Nutrilon to taky nechce potom Hipp, babylove, atd… Asi to není značkou mlikoa, ale prostě že nechce.. Nevím co teď dělat, hladový být nemůže a to mliko do něho nedostanu za nic.. K doktorce jsem objednaná až za 2tydny protože teď momentálně není v ordinaci. A nikde jinde mě nechcu vzít, zkoušela jsem volat aby mi aspoň poradili, ale naši „ochotni“ lékaři ani to neudělali. Ale co mám dělat? Poradíte mi prosím někdo, kdo má nebo měl takový podobný problém? Má jenom 3 měsíce jsem z toho, hotová..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1116
30.5.20 12:21

Ahoj. Syn to měl jeden čas taky. Prostě jsem do něj nic nedostala :nevim: měnila jsem značky UM, savicky, nic nepomáhalo. On pak celý den brečel hlady :roll: dělala jsem to, že jsem mu dala lahvičku, trošku se napil, jak začal precet, vymenila jsem lahvičku na chvilku za dudlík a tak pořád dokola. Krmila jsem ho takto třeba i hodinu. Asi po dvou týdnech ho to přešlo :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13354
30.5.20 12:28

V polospanku taky nevezme?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
901
30.5.20 12:31

Kolik toho za den vypije? Jak se jinak chová? Zkoušela si i třeba vodu či čajík?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
30.5.20 12:37

Zkoušela jste Kendamil? Je z plnotucneho mléka a dětem většinou moc chutná. A jinak taky doporučuji zkusit nakrmit v polospanku nebo pořídit savičku s větší dírkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
30.5.20 12:37

Zkus koupit kendamil, to opravdu chutná jako sladší MM. Taky záleží, jestli ty UM neměníš často, i když chápu, že se snažíš najít to, co mu sedne. Kup par lahviček, savicek, zkus treba i injekční stříkačku, jestli by si to nedal takto. Pokud doktoři nepomůžou, zavolej si laktacni poradkyni. Doporučuji laktacniliga.cz. Navíc vim, ze VZP ti pak přispěje peníze za tuhle navstevu. Většinou přijde nejpozdeji do druhého dne, v Praze to stojí cca 600Kc a přijde ti přímo domů. Mě moc pomohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2530
30.5.20 12:40

Zkus mu to dát na lžicce, popřípadě z kelímku. Jinak nevěřím tomu že ani jeden doktor nevezme malý miminko které nechce pít jedinou stravu která ho živí. Nehledě na to, že každý doktor pokud není jediný v širokém okoli, má zástup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
901
30.5.20 12:40

@Luclic Měla jsem stejný problém jako zakladatelka, z velkého jedlíka se kolem třetího měsíce vyklubal jedlík příležitostný. Vyměnila jsem Nutrilon za Kendamil (též jsem o něm četla dobré reference), ale skoro nic se nezměnilo. Syn je jinak spokojený, spí celou noc, takže já to neřeším. U Kendamilu jsem nakonec zůstala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3721
30.5.20 12:41

Moje dcera tez prestala jist… ja kojeni udrzovala odsavackou a kojila co dve hodiny. Skoro necurala… kolik ti vypije? Takove deti piji v polospanku, je to hrozne, ale tak do 5 mesice to funguje a pak treba najet na prikrmy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5457
30.5.20 13:11

Pokud by opravdu fest odmital, zkus cajiky a prvni prikrmy-zeleninu.
Meli jsme to stejne s ditetem narozenym o 3 mes.drive.Ve 4.mes. prestal pit mleko, takze po odecteni v jednom mesici.Nic jineho nez prejit pomalu na prikrmy nezbylo. Prvni mel mrkev ze sklenicky, kterou ukazkove hladove snedl. Postupne jsme pridali presnidavky, kase, jogurty..Bylo to velice brzo, ale nic nam jineho nezbylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3721
30.5.20 13:28

@jannina1 to jsi měla dobré, dcera odmítala i příkrmy. Za první rok jsem zestárla asi o 10 let…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5457
30.5.20 14:06
@e008 píše:
@jannina1 to jsi měla dobré, dcera odmítala i příkrmy. Za první rok jsem zestárla asi o 10 let…

To verim. On tedy jedl prikrmy ukazkove, strasne mu vse chutnalo, i kase. Mleko nepil, ale jedl jogurty, kase, takze jsem to prestala resit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama