Reklama

Ibalgin a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mony02
Povídálka 14 příspěvků 22.09.18 06:04
Ibalgin a kojení

Holky mám dotaz vzala jsem si bolest Ibalgin Rapid Caps myslíte že je to velký problém? Můžu kojit abych mimcu neublížila ???? plně kojím a vůbec mi nedošlo jestli ho můžu ????

Přečtěte si článek: Kojení a léky: Jsou pro miminko nebezpečné?

Reklama

Reakce:

Mabar
Povídálka 23 příspěvků 4 inzeráty 22.09.18 06:16

Ibalgin se pri kojeni muze brat ;)

Mony02
Povídálka 14 příspěvků 22.09.18 06:20

No když sem si teď četla příbalový leták tak u normálního ibalginu krátkodobě můžete a u tohle tam je napsané že se nesmí :nevim: tak právě nevím

Mabar
Povídálka 23 příspěvků 4 inzeráty 22.09.18 06:30

Aha,tak jsem taky koukala, ze se pri kojeni nema brat. Nicmene ucinna latka je tam stejna a ve stejnem mnozstvi jak v Ibalginu.

Mony02
Povídálka 14 příspěvků 22.09.18 06:37

Takže myslíte že by to mělo být ok?

Mabar
Povídálka 23 příspěvků 4 inzeráty 22.09.18 06:40

Myslim,ze ano. Priste pro jistotu normalni Ibalgin ;)

Horáčková
Nováček 4 příspěvky 22.09.18 08:11

jednou tabletou nemůžete ublížit. Já na bolest beru taky obyčejný ibalgin,ten se může,rapid caps bych radši nebrala.

Mony02
Povídálka 14 příspěvků 22.09.18 08:22

Děkuji tak od příště obyčejný Ibalgin 8)

Makca87
Kelišová 7302 příspěvků 22.09.18 11:38

2 nezávislí doktoři, mi potvrdili, že se ibalgin v době kojení brát může. Samozřejmě né dlouhobě a né 10 prášků denně ;). Na kojení to vliv nemá. Já jsem si ho párkrát dala, když mě bolely záda a nic se nestalo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >