UM+voda u dvouměsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika Kai
Kecalka 117 příspěvků 21.09.18 08:17
UM+voda miminko dva měsíce

Ahoj holky, mám malou holčičku, skoro tri měsíce, málo pije mlicka, asi jen kolem 500ml za den, doktorka mi řekla, že ji. nemusím dávat jinou tekutinu, ale já se bojím dehydratace tak bych ji chtěla začít dávat čistou vodu, kojeneckou vodu na UM neprevaruju, dřív sem to dělala, pak sme skončili v nemonici a tam.na mě koukali jak na blazna, že převaruju koj.vodu tak sem se na to vyprdla a chci se zeptat, mám ji dát normalne studenou vodu nebo ji ohrat pred pitim? A kolik tak vody ji můžu dat? A zase se nebojim aby mi pak nepila ještě míň mlíka? Děkuji za rady ????

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9310 příspěvků 21.09.18 08:24

Pokud ti pije málo, tak jí vodu vůbec nedávej. Zaplácneš ji vodou a o to míň ti vypije mléka. Nejsou vedra, aby jí hrozila dehydratace.

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 21.09.18 08:28

@Veronika Kai nedávej jí žádnou vodu, nechápu co to tu poslední dobou pořád je za tendenci cpát do miminek vodu nebo čaj? Miminko potřebuje mléko a ne vodu :nevim:

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 21.09.18 08:48

Je blbost ji dávat vodu když už ti takhle pije málo mléka bys ji akorát vodou zaplácla a pila by ti ještě míň navíc mlíkem do sebe dostane vody dost. U první jsem s vodou začla až když jsme najeli na příkrmy. U druhy si myslím že to bude taky tak ale u ní se mi zatím daří kojit. Řiď se množstvím počůranych plinek ;)

Váš příspěvek
Reklama