Reklama

UM+voda u dvouměsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 21.09.18 08:17
UM+voda miminko dva měsíce

Ahoj holky, mám malou holčičku, skoro tri měsíce, málo pije mlicka, asi jen kolem 500ml za den, doktorka mi řekla, že ji. nemusím dávat jinou tekutinu, ale já se bojím dehydratace tak bych ji chtěla začít dávat čistou vodu, kojeneckou vodu na UM neprevaruju, dřív sem to dělala, pak sme skončili v nemonici a tam.na mě koukali jak na blazna, že převaruju koj.vodu tak sem se na to vyprdla a chci se zeptat, mám ji dát normalne studenou vodu nebo ji ohrat pred pitim? A kolik tak vody ji můžu dat? A zase se nebojim aby mi pak nepila ještě míň mlíka? Děkuji za rady ????

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5716 příspěvků 9 inzerátů 21.09.18 08:24

Pokud ti pije málo, tak jí vodu vůbec nedávej. Zaplácneš ji vodou a o to míň ti vypije mléka. Nejsou vedra, aby jí hrozila dehydratace.

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 3803 příspěvků 7 inzerátů 21.09.18 08:28

@Veronika Kai nedávej jí žádnou vodu, nechápu co to tu poslední dobou pořád je za tendenci cpát do miminek vodu nebo čaj? Miminko potřebuje mléko a ne vodu :nevim:

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 21.09.18 08:48

Je blbost ji dávat vodu když už ti takhle pije málo mléka bys ji akorát vodou zaplácla a pila by ti ještě míň navíc mlíkem do sebe dostane vody dost. U první jsem s vodou začla až když jsme najeli na příkrmy. U druhy si myslím že to bude taky tak ale u ní se mi zatím daří kojit. Řiď se množstvím počůranych plinek ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >