Ignorace, přehlížení

Anonymní
16.3.17 20:50

Ignorace, přehlížení

Zdravím, prosím o anonymitu.
Musím se Vám už svěřit, jinak se asi zblázním… :kytka:

Jsme manželé 7let, dvě krásné dětičky, vlastní bydlení, nemuseli bychom nic řešit, finance, dluhy, nevěry…nic! Jen kdyby se s námi netáhl problém, který si dovolím říct, vytváří můj manžel, jen on!

Abych Vám to přiblížila - sex klape, funguje, vše ok, ale začínám já! A to je kámen úrazu.
Na začátku je každý vztah pohádka, růžové brýle, romantika, večeře… po 7mi letech?
Kam se ztratili polibky na přivítání? Pusa když se loučíme? Nedej bože pusa na dobrou noc?
Nic z toho už neznám… dovolím si říct, že jsem citově vyprahlá! Bod nula..
Jakýkoli sex začínám já, já musím přijít a „doprošovat se“.. Kdykoli chci pusu, přicházím a dávám pusu já… upřímně, snad tři roky sám od sebe NIKDY nepřišel že by na mě sáhl, vzal mě za ruku, dal mi pusu. Dát mi ruku venku, no proboha, jak trapné.. :-/
Opravdu jsem už zoufalá.. Manželovi jsem to řekla několikrát, kde je chyba.. jeho reakce? „tak si najdi někoho na tyhle krávoviny“.. :poblion:
Opravdu je to už tak zoufalé, že snad sosám lásku z lidí na ulici co jdou ruku v ruce naproti mě :mrgreen: :mrgreen:
Stoprocentně nikoho nemá, v tom to není, on zařídí, koupí, přiveze, postaví..ale je jako psí čumák! Po tel a smskách to jo, to píše, fotí, to jo, ale doma?
Mám pěkné nehty udělané, hezky se líčím, kadeřníci, nejsem nějaká ohava snad a i přesto cizí chlap se po mě otočí a ten doma nic..

Rada na toto asi není…ale bojím se, že jednoho dne přijde chvíle, kdy mě to omrzí..a budu se chtít i já chtít cítit jako ženská, o kterou bude chlap stát..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

487
16.3.17 20:57

I já se cítím trošku podobně…ale myslím si, že super nehty a kadeřnice co 14 dnů žádný vztah nespasí…spíš se zamyslet nad tím, co je kromě odeznělé prvotní zamilovanosti, únavy z dětí a finančního zabezpečení, jinak. U nás je problém ten, že vzájemně nedokážeme docenit, co ten druhý dělá…já zaměstnaná matka s 5letým děckem a barákem na krku (bez babiček a hlídání)+ full servis pro chlapa…on má náročné podnikání…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 20:59

A co počkat, dokud nebude chtít milování on? prostě to vydržet. Nebo ho nějak navnadit? projít se kolem něj večer když bude třeba koukat na televizi v nějakém krátkém topu nebo šatech? jestli máš delší vlasy rozpustit, nějaký parfém, rtěnka. Nebo nějaký film s erotickými scénami?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
16.3.17 21:02

To je strašně smutný, jaký jsou ti chlapi kokosáci, že aspon tu pusu a obejmutí na dobou noc nezvládnou. Já bych to viděla na dvě možnosti. Budto si s ním vážně promluvíte o tom, kam tohle povede… A nebo začnete hrát hru na nedostupnou vy s tím, že budete casto pryc, pujdete na kafe s kamarádem apod., až si manzel uvedomí, co Vám chybí. První varianta je podle mě účinná jen na chvíli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6108
16.3.17 21:02

Neverila bych mu, ze nikoho nema. Proste neverila a nedivim se ti, ze te to trapi. U nas po 22 letech, stale je, pusa na dobrou noc, pri louceni atd., naprosto bezna. Bezne se pres den objimame. Nedokazala bych takhle zit bez intimni blizkosti a ani se mi nelibi to, jak on na to reaguje. Zrejme te ma hodne jistou a bud se tuli nekde jinde a nebo je to proste psi cumak a vse na zacatku jen predstiral.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.17 21:15
@Anonymní píše:
Zdravím, prosím o anonymitu.
Musím se Vám už svěřit, jinak se asi zblázním… :kytka:

Jsme manželé 7let, dvě krásné dětičky, vlastní bydlení, nemuseli bychom nic řešit, finance, dluhy, nevěry…nic! Jen kdyby se s námi netáhl problém, který si dovolím říct, vytváří můj manžel, jen on!

Abych Vám to přiblížila - sex klape, funguje, vše ok, ale začínám já! A to je kámen úrazu.
Na začátku je každý vztah pohádka, růžové brýle, romantika, večeře… po 7mi letech?
Kam se ztratili polibky na přivítání? Pusa když se loučíme? Nedej bože pusa na dobrou noc?
Nic z toho už neznám… dovolím si říct, že jsem citově vyprahlá! Bod nula..
Jakýkoli sex začínám já, já musím přijít a „doprošovat se“.. Kdykoli chci pusu, přicházím a dávám pusu já… upřímně, snad tři roky sám od sebe NIKDY nepřišel že by na mě sáhl, vzal mě za ruku, dal mi pusu. Dát mi ruku venku, no proboha, jak trapné.. :-/
Opravdu jsem už zoufalá.. Manželovi jsem to řekla několikrát, kde je chyba.. jeho reakce? „tak si najdi někoho na tyhle krávoviny“.. :poblion:
Opravdu je to už tak zoufalé, že snad sosám lásku z lidí na ulici co jdou ruku v ruce naproti mě :mrgreen: :mrgreen:
Stoprocentně nikoho nemá, v tom to není, on zařídí, koupí, přiveze, postaví..ale je jako psí čumák! Po tel a smskách to jo, to píše, fotí, to jo, ale doma?
Mám pěkné nehty udělané, hezky se líčím, kadeřníci, nejsem nějaká ohava snad a i přesto cizí chlap se po mě otočí a ten doma nic..

Rada na toto asi není…ale bojím se, že jednoho dne přijde chvíle, kdy mě to omrzí..a budu se chtít i já chtít cítit jako ženská, o kterou bude chlap stát..

Když vynechám,,sex začíná vždy žena,,,tak mám pocit, že popisuješ mého muže. Pusa odchod, příchod, dobrou noc jedině, pokud se dožaduji. Pusa na veřejnosti- no fuj, stejný přístup k vodění se za ruku-bože to je trapný :roll: Taky je daleko,,přítulnější,, přes telefon než v reálu. Chybí mi to, jsem spíše dotekový typ, ale pochopila jsem, že ten můj chlap prostě takový je…není to kvůli mně, je to jeho povaha…jsme spolu 16 let a někdy mě to pořád dokáže vytočit doběla (př: loučíme se v autě, já mu chci dát pusu a on se nejprve rozhlédne, jestli okolo nejsou lidi :cert: ), ale už dlouho vím, že tyhle projevy neznamenají, že by mě neměl rád…ale přiznávám, že někdy si truchlím, že bych ten zájem chtěla jasně vidět :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
1739
16.3.17 21:31

Taky jsem na tom podobně :roll: prý nejsme žádní pubertáci a když se ho zeptám jestli mě má pořád rád tak řekne, to je přece jasný :roll: ale já to chci slyšet od něho ale on to neřekne ani za prase…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.17 21:41

Jako kdybys to popisovala u nas :D verim, ze to je manzelovou praci…chodi domu uplne ko :( tak snad se jednou blyskne na lepsi casy… :palec: Zapomneli jste na vetu, kdybych s tebou nechtel byt, tak s tebou nejsem ne :cert: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.3.17 21:45

Jééé, bude to znít blbě, ale docela se mi ulevilo, že v tom nejsem sama. Horší je zjištění, že když si uvědomím, že bych takovéhleho čumáka vyměnila za jiného čumáka.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
16.3.17 21:57

Nj…u nas je to naopak. Manzelka kouka vecer do pocitace, o nejakych neznostech nemuze byt ani rec. Proste spokojena, nic ji nechybi a ja? Proste se s tim srovnej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.17 21:57

Nebo je na chlapy a nechce to přiznat…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.3.17 23:14

Jednou jsem udělala tu chybu a zeptals se, zda mne ma rad, odpovědí mi bylo, že je robot a ne, nemá, ALE jsme k sobe kompatibilní.
Anonym E

• Nahlásit
  • Citovat
Annapavelkovaml
16.3.17 23:18

@Greenknight jo to miluju tyhle kecy…a tebe napadlo ji říct"miláčku nechceš to na chvili vypnout a jit ke mě? " pokud jen čekáš tak se asi nedočkáš :nevim:

• Citovat
  • Upravit
525
17.3.17 00:59

hm

@Greenknight píše:
Nj…u nas je to naopak. Manzelka kouka vecer do pocitace, o nejakych neznostech nemuze byt ani rec. Proste spokojena, nic ji nechybi a ja? Proste se s tim srovnej…

tak zkus za ní k tomu počítači jít a obejmout jí, dát jí pusu. Třeba si jí sám nevšímáš-tak jí zbývá jen si sednout k počítači! :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3092
17.3.17 03:47

Podle mě chlap co vyřkne větu,, tak si najdi někoho jiného, na tyhle krávoviny,, si té ženy vůbec neváží a bere ji jako absolutní samozřejmost. Chtělo by to více být z domu a prostě mu takticky unikat.
Ono se může stát že narazíš na někoho kdo Ti bude dávat svou přízeň a pak se Tvůj manžel může hodně divit. Vlastně nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama