Imodium, jistota?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 07:29
Imodium, jistota?

Ahojky, imodium beru docela často často, třeba když někam jdu, mezi cizí lidi, nebo když mě to chytne když mám jít do prace… Často mívám průjmy ze stresu, hlavně poránu. Imodium je taková moje jistota. Beru ho i preventivně třeba na dovolený. Máte to holky nekterá stejně trable jako já? Bez imodia ani ránu? :oops:

Reakce:
pannda
Kelišová 7016 příspěvků 37 inzerátů 04.07.19 07:32

Z čeho máš stres?

pannda
Kelišová 7016 příspěvků 37 inzerátů 04.07.19 07:39

Dlouhodobé užívání samozřejmě není na místě, je třeba důkladné vyšetření…zda třeba netrpíš na dráždivý tračník. Ale hlavně je potřeba dát do kupy psychiku..
Raději bych sáhkla po přírodní Smectě po ránu nebo uhlí..

vokishka
Extra třída :D 14787 příspěvků 04.07.19 07:43
@pannda píše:
Dlouhodobé užívání samozřejmě není na místě, je třeba důkladné vyšetření…zda třeba netrpíš na dráždivý tračník. Ale hlavně je potřeba dát do kupy psychiku..
Raději bych sáhkla po přírodní Smectě po ránu nebo uhlí..

On se drazdivy trakcnik stejne nijak neleci. Dava se Duspatalin, ale ten vubec nemusi zabrat.

Halamka
Závislačka 4045 příspěvků 04.07.19 07:48

Ja vzala imodium jednou a nikdy víc, i kdybych měla strávit den na wc. Toto mne tak zabetonovalo, ze jsem myslela, ze prasknu.
A také si myslím, ze brát to často a nesmyslně preventivně k trochu hazard. Stejně jako brát často projímadla.

Šárka_Konečná
Stálice 72 příspěvků 1 inzerát 04.07.19 08:22

A co probiotika? Ty nepomohly? Já mám osobně dráždivý tračník a probiotika mě hodně pomohly…a samozřejmě změna stravy s přidáním vlákniny a ozdravení

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 11:29

Vím, že bych neměla, ale je to jediné co účinkuje vyšetření jsem prošla dost ale v září jdu ještě na kolonoskopii tak uvidíme. Já potřebuji v práci fungovat tak proto to imodium. Probiotika jsem zkoušela a nic :( nebo pokud máte nějaká osvědčená? Co opravdu pomáhají budu ráda za jakoukoliv radu :srdce:

Šárka_Konečná
Stálice 72 příspěvků 1 inzerát 04.07.19 13:27
@Anonymní píše:
Vím, že bych neměla, ale je to jediné co účinkuje vyšetření jsem prošla dost ale v září jdu ještě na kolonoskopii tak uvidíme. Já potřebuji v práci fungovat tak proto to imodium. Probiotika jsem zkoušela a nic :( nebo pokud máte nějaká osvědčená? Co opravdu pomáhají budu ráda za jakoukoliv radu :srdce:

v lékárně jsem chtěla vždy s co nejvíce bakteriemi a opravdu nasadit tu nejvyšší léčbu a vydržet…mě se to leckdy srovnávalo i 2 týdny. Ideálně být tu dobu bez imodia, protože to ty bakterie zase zabíjí. Ale vím, že tohle chce hodně pracovat na psychice, protože člověk se potom bojí pořád

Váš příspěvek
Reklama