Roztoči u koček chovaných v bytě ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 22:47
Roztoči u koček chovaných v bytě ?

Ahoj mám přitele který trpí chronickou rýmou, Bydlíme v bytě kde, zaroveň 2 roky máme i kočku. Chtěla jsem se zeptat jak.to je s roztoči v srsti u kočky chované v bytě, ven. nechodí Občas ji vykoupu. a pravidelně češu a uklizim

Reakce:
Uživatel je onlineAgusaguss
Stálice 57 příspěvků 03.07.19 22:49

Kde by se vzal roztoc kdyz nechodi kocka ven. Alergie? ale to by mel za ty leta osefovane

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1822 příspěvků 03.07.19 22:55

Alergie na zvířata se mohou projevit i po letech. A roztoče jste si klidně mohli donést na botách z venku. Takže bych přítele poslala na testy a kočku vemte na veterinu :palec:

Pam12
Echt Kelišová 8905 příspěvků 03.07.19 22:58
@Terezxx píše:
Alergie na zvířata se mohou projevit i po letech. A roztoče jste si klidně mohli donést na botách z venku. Takže bych přítele poslala na testy a kočku vemte na veterinu :palec:

roztoči se snad vyskytují přirozeně v každém bytě :mrgreen:

Pam12
Echt Kelišová 8905 příspěvků 03.07.19 22:59
@Anonymní píše:
Ahoj mám přitele který trpí chronickou rýmou, Bydlíme v bytě kde, zaroveň 2 roky máme i kočku. Chtěla jsem se zeptat jak.to je s roztoči v srsti u kočky chované v bytě, ven. nechodí Občas ji vykoupu. a pravidelně češu a uklizim

přítel může mít alergii na cokoliv a kočka může dráždit… at jde na alergologii a zjistí skutečnou příčinu

Aduš8
Kelišová 5218 příspěvků 03.07.19 23:01

U koček je alergen enzym, který obsahují jejich sliny, ne srst a roztoče, jak si každý myslí. Roztoče jsou brebery, které ti žijí doma v matraci a má je každý. Pokud má přítel alergii, ať si zajde na testy, ale alergie na kočku se nezbaví tím, že budeš vysávat, i kdyby desetkrát denně.

Váš příspěvek
Reklama