Plenky Imse vimce 2 in 1 zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tedddiisek
Stálice 61 příspěvků 28.02.10 20:14
Imse vimce 2 in 1 zkušenosti

Milé mamky, máte zkušenosti s těmito plenkami? Chci je pro holčičku s citlivější kůží. moc děkuji za vaše příspěvky. Bára

Reakce:

Hilda
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 28.02.10 20:34

Ahojky, já je používala, když byl malej menší a vůbec mu nevadily - je atopik :wink: Ale co jednomu nevadí, může vadit druhému. Dle mě jediné, co by mohlo vadit, je ta polyesterová vložka - jsou tam 2, jedna bavlněná, druhá z polyesteru. Můžeš je dát ale libovolně, takže když dáš navrch tu bavlněnou, nebude se zadeček té druhé dotýkat. Nám vyhovovaly, dobře sedí.

tedddiisek
Stálice 61 příspěvků 28.02.10 20:41

díky za reakci, u naší malé nám také tvrdí, že je atopik, ale velmi lehký. Je hodně citlivá na koberce a teď se mi po plenkách od TOts bots osypala. Tak děkuji moc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >