Reklama

Individuální vložky do bot - HK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evajane
Povídálka 12 příspěvků 02.05.11 10:27
Individuální vložky do bot - HK

Ahoj,
jdem si k ortopedovi nechat napsat individuální vložky do bot (na nohy do X). Prý se dělají v Hradci Králové někde u nového autobusového nádraží.
Prosím mamky Hradečačky o info, jak se ta firma jmenuje, na netu to nemůžu najít. Nejsme místní, tak si tam chci zavolat, jak tam jsou a domluvit se.
Děkuju a přeju pěkný den! :-)

Reklama

Reakce:

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 02.05.11 10:42

Ahojky, zkusim se mrknout na Googlu, ale netuším jestli tady u autobusáku něco je :nevim:

Aliik
Echt Kelišová 8268 příspěvků 02.05.11 10:45

Kousek od autobusaku smerem na nadjezd je veliky dum s nazvem Protetika, delaji se tam veskere zdravotni a proteticke pomucky (mne tam delali i ortezu na koleno). http://protetikahk.cz/
Je to ono?

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 02.05.11 10:46

tak jsem našla akorát tohle http://www.sportklinik.cz/kontakt.php a to je trošku dál od autobusovýho nádraží :nevim:

Hodaka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.11 10:48
Aliik píše:
Kousek od autobusaku smerem na nadjezd je veliky dum s nazvem Protetika, delaji se tam veskere zdravotni a proteticke pomucky (mne tam delali i ortezu na koleno). http://protetikahk.cz/
Je to ono?

Jo to je ono.Je to bývalý úřad práce.

byron 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.11 10:50

Ortoped nebude posílat ty vložky do Protetiky sám?

byron 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.11 10:51

Pardon- otisky

noriska0101 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.12 13:17

Zdravím, chtěla jsem se zeptat. Máme od ortopeda předepsaný doporučení na protetiku do HK na udělání vložek do bot. Máte některá zkušenosti s tím, jak to dlouho trvá? Je týden do školky, dcera potřebuje nové boty a nevím zda vydržet nebo je jít kouit na blind. díky moc Zuzka

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >