Individuální vložky do bot - HK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evajane
Povídálka 12 příspěvků 02.05.11 10:27
Individuální vložky do bot - HK

Ahoj,
jdem si k ortopedovi nechat napsat individuální vložky do bot (na nohy do X). Prý se dělají v Hradci Králové někde u nového autobusového nádraží.
Prosím mamky Hradečačky o info, jak se ta firma jmenuje, na netu to nemůžu najít. Nejsme místní, tak si tam chci zavolat, jak tam jsou a domluvit se.
Děkuju a přeju pěkný den! :-)

Reakce:
Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 02.05.11 10:42

Ahojky, zkusim se mrknout na Googlu, ale netuším jestli tady u autobusáku něco je :nevim:

Aliik
Echt Kelišová 8339 příspěvků 02.05.11 10:45

Kousek od autobusaku smerem na nadjezd je veliky dum s nazvem Protetika, delaji se tam veskere zdravotni a proteticke pomucky (mne tam delali i ortezu na koleno). http://protetikahk.cz/
Je to ono?

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 02.05.11 10:46

tak jsem našla akorát tohle http://www.sportklinik.cz/kontakt.php a to je trošku dál od autobusovýho nádraží :nevim:

Hodaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.11 10:48
Aliik píše:
Kousek od autobusaku smerem na nadjezd je veliky dum s nazvem Protetika, delaji se tam veskere zdravotni a proteticke pomucky (mne tam delali i ortezu na koleno). http://protetikahk.cz/
Je to ono?

Jo to je ono.Je to bývalý úřad práce.

byron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.11 10:50

Ortoped nebude posílat ty vložky do Protetiky sám?

byron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.11 10:51

Pardon- otisky

noriska0101
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.12 13:17

Zdravím, chtěla jsem se zeptat. Máme od ortopeda předepsaný doporučení na protetiku do HK na udělání vložek do bot. Máte některá zkušenosti s tím, jak to dlouho trvá? Je týden do školky, dcera potřebuje nové boty a nevím zda vydržet nebo je jít kouit na blind. díky moc Zuzka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >