Reklama

Infekční oddělení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 17.01.17 10:03
Infekcni oddeleneni

Ahoj holky poradte mi, jsem po dost osklive chripce teploty dutiny at, jsem unavena a nemam jeste ok zaludek… v nedeli jsem musela zavolat sanitku pro sveho 80 leteho otce zvrtla se mu cukrovka, lezi na infekcnim a ma zapal plic… sly by jste tam na navstevu? Bydli u me, ale kdyz je mu dobre tak se mnou vubec nekomunikuje…

Příspěvek upraven 17.01.17 v 10:11

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 17.01.17 10:07

Na infekční bych já osobně nešla. Ne kvůli nemoci tvého otce, ale nevíš, s čím tam jsou ostatní. Kdyby to mělo být nějak spatny, tak bych to asi zkusila přežít.

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 17.01.17 10:09

@Nowuka2 no mam dve male deti, mluvila jsem s osetrujici lekarkou, rikala, ze dali antb zkoriguji cukrovku a ze je to tak na tyden, nic o tom, ze by to bylo vazne

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 17.01.17 10:12

Pokud to není nějak vážný, tak bych tam nešla

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 17.01.17 10:13

Po nemoci, kdy je tělo oslabené bych na infekční nešla. Leda by to s ním bylo opravdu vážné, to pak samozřejmě ano.

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 17.01.17 10:15

@Gábinkaa9 holky dekuji za nazor ja vzdy pokazde kdyz mu neco bylo tam litala kazdy den nestihala jsem nic, nikdy mi nerekl ani ty jsi hodna ze jsi prisla, ale kdyz tam nejdu se necitim dobre ale zaroven nejsem jeste ok po chripce tak si nechci neco uhnat nevim jak bych pak pecovala o deti

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 17.01.17 10:16

Asi sem divna a citim se jako hrozny sobec nebo jak to napsat

Black Cat
Kelišová 6518 příspěvků 17.01.17 10:18

@Lili A nemá u sebe telefon, že bys mu aspoň zavolala? Je dost možné, že teď budou i návštěvy v nemocnici kvůli chřipkové epidemii i zakázané…

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 17.01.17 10:18

@Black Cat ja mu volam kazde rano i vecer

Black Cat
Kelišová 6518 příspěvků 17.01.17 10:22
@Lili píše:
@Black Cat ja mu volam kazde rano i vecer

Tak mu to vysvětli, že jsi oslabená po chřipce. Určitě to pochopí… :hug:
Sobec určitě nejsi.

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 17.01.17 10:22

@Black Cat ja mu to rikam, ale on na to vubec nereaguje

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 17.01.17 10:24

@Lili Já tebou byla v klidu. Uzdrav se ať jsi v pohodě :kytka:
Když mu zavolaš bude snad rád a to stačí :)

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 17.01.17 10:27
@Lili píše:
@Black Cat ja mu to rikam, ale on na to vubec nereaguje

Nejsi sobec :nevim: nebo teda jsme sobci u nás všichni, měli jsme dědu v nemocnici, lékař nás sám požádal, abychom tam necourali jako na Václaváku a děda taky nechtěl, abychom tam chodili, volali jsme mu, jeden vyslanec mu přinesl, co potřeboval a nikdo neměl problém :nevim: Ono nešlo jen o to, abychom něco nechytli my, ale abychom ještě něčím dalším nenakazili jeho.

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 17.01.17 10:33

Holky dekuji, on preve se mnou nepromluvi treba nekolik mesicu je videt ze si me nevazi, ale me je ho ted lito… ale nepujdu tam, muze se predvest pribuzny ktereho tak obdivuje a dekuje ikdyz mu jen zavola

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 17.01.17 10:34

Bydlime spolu v jednom byte, ale vsude vyklada, ze se o sebe stara sam…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama