Náhlá bolest hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
richterka
Povídálka 26 příspěvků 16.01.17 19:18
Náhlá bolest hlavy

Dobrý den
Včera mě postihla velka pulzujici bolest hlavy, na leve strane, bolest za okem a pocit tlaku v oku nebo za okem (to nejsem schopna urcit)vzala jsem si lék na bolest a za chvilku ta velika bolest přešla ale nadále přetrvává tlumená bolest.Bylo mi špatně od žaludku. ta tlumena bolest trva(hlava i oko)beru dál léky na bolest. ještě napíšu že mám zablokovana záda. může to být od zad nebo migréna? nikdy jsem se stim nesetkala.diky za odpoved Petra

Reakce:
Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 16.01.17 19:23

@richterka Ahoj Petro, tak to jsme včera trpěly spolu, měla jsem úplně to samé. A ano, podle popisu je to migréna, mám stejné bolesti, pravý spánek, pravé oko, velká bolest hlavy a pocit na zvracení. Je dobře, že se Ti to povedlo utlumit léky, tedy aspoň to nejhorší. Jinak já s tím byla i na neurologii, závěr byl, že je to od krční páteře. Dojdi si k doktorovi, napíše Ti silnější léky, které, když se vezmou v začátku, tak migrénu utlumí.

Halamka
Závislačka 3933 příspěvků 16.01.17 19:26

Obe moznosti jsou mozne. Ja trpim na podobne bolesti od krcni patere. Ale vim to, protoze jsem byla u lekare pro vylouceni jine priciny.
Pokud se to bude opakovat, sla bych na tvem miste k lekari. At vis, co je pricinou a nestresuje te to.

richterka
Povídálka 26 příspěvků 16.01.17 19:49

Mě to zaskočilo nikdy jsem to neměla-myslela jsem ze mi praskne hlava.ata tlumenna bolest trva-je to normalni?

-Evka-
Závislačka 3745 příspěvků 16.01.17 19:54

U migrény platí: nová a jiná bolest hlavy - návštěva lékaře.

Pokud je poprvé a tolik, tak pokud to nepřejde do rána, tak bych doporučila navštívit obvodního lékaře.

Jsou různí lidé, různé bolesti, různé průběhy.

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 16.01.17 21:43

@richterka Jo, u mne to normální je, někdy to má průběh jako u Tebe, že pomine to nejhorší a zůstane takový malátný předmigrénový stav, to bude podobné, jako to máš teď Ty. Někdy se to znova zvrtne do migrény, někdy to postupně odezní. Ale jak píšou holky, dojdi si k doktorovi, už jen pro to, abys měla u sebe léky, které opravdu pomohou. A taky Tě vyšetří, plus Tě může poslat k odborníkovi.

richterka
Povídálka 26 příspěvků 16.01.17 21:51

@Brumdibarka k doktorovi si urcite dojdu. zaskocilo me to, jeste se mi to nikdy nestalo…

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 16.01.17 22:32

@richterka Já měla migrénu poprvé někdy ve 22, předtím taky nikdy nic.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >