Náhlá bolest hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

richterka
Povídálka 26 příspěvků 16.01.17 19:18
Náhlá bolest hlavy

Dobrý den
Včera mě postihla velka pulzujici bolest hlavy, na leve strane, bolest za okem a pocit tlaku v oku nebo za okem (to nejsem schopna urcit)vzala jsem si lék na bolest a za chvilku ta velika bolest přešla ale nadále přetrvává tlumená bolest.Bylo mi špatně od žaludku. ta tlumena bolest trva(hlava i oko)beru dál léky na bolest. ještě napíšu že mám zablokovana záda. může to být od zad nebo migréna? nikdy jsem se stim nesetkala.diky za odpoved Petra

Reakce:

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 16.01.17 19:23

@richterka Ahoj Petro, tak to jsme včera trpěly spolu, měla jsem úplně to samé. A ano, podle popisu je to migréna, mám stejné bolesti, pravý spánek, pravé oko, velká bolest hlavy a pocit na zvracení. Je dobře, že se Ti to povedlo utlumit léky, tedy aspoň to nejhorší. Jinak já s tím byla i na neurologii, závěr byl, že je to od krční páteře. Dojdi si k doktorovi, napíše Ti silnější léky, které, když se vezmou v začátku, tak migrénu utlumí.

Halamka
Závislačka 3665 příspěvků 1 inzerát 16.01.17 19:26

Obe moznosti jsou mozne. Ja trpim na podobne bolesti od krcni patere. Ale vim to, protoze jsem byla u lekare pro vylouceni jine priciny.
Pokud se to bude opakovat, sla bych na tvem miste k lekari. At vis, co je pricinou a nestresuje te to.

richterka
Povídálka 26 příspěvků 16.01.17 19:49

Mě to zaskočilo nikdy jsem to neměla-myslela jsem ze mi praskne hlava.ata tlumenna bolest trva-je to normalni?

-Evka-
Závislačka 3697 příspěvků 16.01.17 19:54

U migrény platí: nová a jiná bolest hlavy - návštěva lékaře.

Pokud je poprvé a tolik, tak pokud to nepřejde do rána, tak bych doporučila navštívit obvodního lékaře.

Jsou různí lidé, různé bolesti, různé průběhy.

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 16.01.17 21:43

@richterka Jo, u mne to normální je, někdy to má průběh jako u Tebe, že pomine to nejhorší a zůstane takový malátný předmigrénový stav, to bude podobné, jako to máš teď Ty. Někdy se to znova zvrtne do migrény, někdy to postupně odezní. Ale jak píšou holky, dojdi si k doktorovi, už jen pro to, abys měla u sebe léky, které opravdu pomohou. A taky Tě vyšetří, plus Tě může poslat k odborníkovi.

richterka
Povídálka 26 příspěvků 16.01.17 21:51

@Brumdibarka k doktorovi si urcite dojdu. zaskocilo me to, jeste se mi to nikdy nestalo…

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 16.01.17 22:32

@richterka Já měla migrénu poprvé někdy ve 22, předtím taky nikdy nic.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >