Reklama

Podivné "fleky" na těle

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 18:39
Podivné "fleky" na těle

Dobrý večer :kytka:

Se sestrou máme již několik let stejný problém, a to podivné fleky zejména na nohou (nárty, prsty, kotníky), u sestry už se nachází i na jiných částech těla (zápěstí, hřbety rukou, koleno). Já jsem s tím byla u obvodní doktory, která mi na to dala mastičku a řekla, že to nic není. Sestra s tím byla na kožní a tam ji paní doktorka řekla, že to má z prochladnutí. Je možné, že to opravdu nic vážného není, ale člověk nikdy neví. Jen nevíme, kam s tím ještě zajít, když na kožním s tím byli hned hotoví :nevim: Nejhorší je, že se ty fleky pořád rozlézají a zvětšují se, u sestry to už vypadá, že to za chvíli bude mít po celém jednom lýtku :roll: Ty fleky nejsou jen podkožní, jsou i vystouplé a v některých místech jsou v nich hrudky, nebo kuličky, nevím jak to nazvat.

Chci touto cestou pouze zjistit, jestli se někdo s podobným problémem nesetkal, popř. jestli neví, o co se jedná?

Přikládám pár fotografií, na kterých to není moc viditelné, ale pouze pro představu.

Předem všem moc děkuji za rady a příspěvky :)

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2768 příspěvků 16.01.17 18:48

Počáteční stadium lepry? :nevim:

Objednala bych sebe i sestru na jiné kožní.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 19:05

Namazat Locoloidem a videlo by se ;)

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 16.01.17 19:17

Nechte si udelat testy na autoimunitni onemocneni.

hani28
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 16.01.17 19:19

Pokud 2 doktori nezavisle na sobe rekli, ze to nic neni, tak to asi nic nebude ale zasla bych jeste k jinemu koznimu, pokud se vam to nezda. Pomaha ta masticka?

xjuklickova
Kelišová 5081 příspěvků 1 inzerát 16.01.17 19:31

Moje teta ma neco dost podobneho a ma to z alergie na silon a ostatni umele tkaniny, postupem casu si do lozisek zanesla plisen a ma to jiz po celem tele a nemuze se toho zbavit. V zime se to zhorsi a v lete u more se ji to zlepsi. Navstivila bych kožní, az nebude mrznout, aby nemohl rict, ze je to ze zimy.

Marcelka146
Kelišová 5038 příspěvků 16.01.17 20:47

Alergický ekzém…mazat Escipial U Lupolotio a zjistit, co je vyvolávací alergen.

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 21:04

@hapovab Kde se takové testy dají udělat, prosím?

@Marcelka146 To bude možná těžší, mně v testech na alergologii zreagovali úplně všechny látky, tzn. jsem alergická úplně na všechno. Sestra byla na testech a nemá alergii na jedinou věc :nevim:

Jinak všem děkuji za rady, zítra to se sestrou proberu :) Jen ta lepra to snad nee :think:

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 17.01.17 14:36

@555_Zuzana555 musite si zadat o doporuceni u obvodni lekarky a delaji se na revmatologii nebo imunologii. Zkuste si zadat na netu autoimunitni nemoci jestli se v tom nekde „najdete“ je hodne druhu.Napr. moje mamka ho ma taky, ale pro to jeji onemocneni ani jeste neni nazev :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama