Reklama

Inglesina Magnum vs Inglesina Sofia

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 14.04.10 11:22
INGLESINA Magnum vs.INGLESINA Sofia

Jsem tady opět v všetečným dotazem :mrgreen:

Jaký rozdíl vidíte mezi těmito dvěma hlubokými kočárky?

Já našla jen vizialni,ale velikostně(kor­bičkově) i jinak se mi zdají stejné-jen má prostě Ingl.Sofia hezčí design a je i dražší…

Nebo se pletu????? :think:
DÍKY :palec:

Jak maminky hodnotí Inglesina Magnum

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 14.04.10 12:33

Ahoj, tusim, ze magnum korbicka se da predelat na sportak a sofia je jen korbicka :nevim:

magnum:
pokud chcete z hluboké korby udělat sportovní sedačku, jednoduše zvednete zádovou opěrku, sklopíte podpěrku nohou a madlo kočárku zasunete dovnitř do polohy před dítětem, pak už jen zbývá vybrat si orientaci sedačky s dítětem k sobě či od sebe a můžete vyrazit

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 14.04.10 12:35

Aaaha,

to jsem si nevšimla-proč je ale potom SOFIA dražší 8-o 8-o 8-o

Každopádně-DÍKY :palec:

enny3
Extra třída :D 13651 příspěvků 14.04.10 13:52

Jo,jo Farska Inglesina je krásný kočárek,původně jsem ji měla vybranou(Sofiu),ale nakonec mi bylo líto investovat tolik do hlubokého jen na pár měsíců,Magnum se mi taky líbí,jen sporťák jsem chtěla fakt sportovní,otáčecí kolečka a tak.Jinak kamarádky ho mají,všechny spokojené :huban:
V Babyparku ho mají za skvělou cenu
 http://www.babypark.cz/…na-magnum-cz

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 14.04.10 20:15

dekuji,

už koukám :huban: :huban: :huban:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 15.04.10 17:57

Farska, koukám, že pořád vybíráš :)
magum je kombinace, ostatní jsou opravdu jen hlubokáče. sofia, ottutina, victoria. stejné je peg perego cula a young.
nepatrně se liší velikosti korbiček.. jenže co prodejce, to jiné údaje.. :(
třeba jsem našla tyhle rozměry vaniček:
magnum 5kg, 84dx34šX19hloubka
Sofia 5.5kg, 78dx35šx22hl
Victoria 5.5kg, 78dx35šx24hl
bývala ještě ottutina (5.5kg, 71×39×24cm).
kromě victoria jsou všechny na allum podvozek nebo bike podvozek.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 15.04.10 19:45

Nataso :lol: :lol: :lol:

Ve sportaku mame jasno-i'COO PEAK 4 AIR to jisti.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jenze-to nam neresi celou zimu v korbicce s fusakem-proto jsme se rozhodli jit nejdrive do JEN HLUBOKEHO MAXIKOCARU(navic s odvetravanim a polohovanim v korbe),hned po zime pak budem presidlovat do sportacku… :palec:

Tak ja vaham mezi OTUTTINO,SOFIA A MAGNUM(to posledni se mi libi designove nejmin) a ty miry jsou jeste uuplne jine,nez udavas ty 8-o 8-o 8-o Teda,to by chtelo vazne pomerit nazivo-se taky nemuzou sjednotit :cert: :cert: :cert: :cert:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 15.04.10 20:00

Chtěla jsem napsat, že když nic jiného, tak Magnum má na korbě reflexní pruhy (jako naše Magnum) a ono houbeles 8-o . Domršili to fajně, starší se mi líbily víc.
Mmch sporťák z Magnum - že bychom to použili, nemůžu moc říct (sporťák mám jinou Inglesinu :lol: ).
I když že my bychom používali vůbec jaký kočár...... no nic :lol: .

Magnum coby kombinace má na dně kšíry, tak jestli se s nimi nechceš obtěžovat, hlasovala bych skoro za ten hlubokáč.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 15.04.10 20:04

Tyy jo,‚LENTILKO‘ :think:

Oni mrsi posledni dobou vic veci,co…
Ja treba jen nestiham zirat,kam se dostalo ‚to skvele Janecko‘ a jake zmeny k horsimu ho potkaly.....

Ze by bylo vyrobcum lito,ze se kocary prodavaly dobre-to asi tezko bude tem pravy duvod…
:cert: :cert: :cert:
Kazdopadne-DEKUJU ZA POSTREH :palec:

enny3
Extra třída :D 13651 příspěvků 15.04.10 20:16

Ty jo Farska já jsem to udělala stejně- teda podobně,stejně jsem nkonec přesedlávala na sporťák v zimě- madam si už stoupala a hrozil výskok :-?
Jinal ten I´COO,jsem teď viděla a s paní jsemn si povídala,tak jsem ho zkusila pohoupat,a péruje jak blázen :-P A tu korbu má šíleně velkou,skoro jak hlubokáč,paní měla půlroční velikosti ročního- takový dítě jsem ještě neviděla :-D Sice tam už bylo slušně narvaný,ale třeba proti Mutsíčkový korbičce je to obr korba,ale Inglesina má určitě větší!

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 15.04.10 20:21

No, ale já už mám hodně starý model, dítko je 2006 a my koupili kolekci 2004 nebo dokonce 2003 v kamenné prodejně za fajn cenu. Někdy se najde takový zastrčený kočárek (tehdy stálo nové Magnum cca 13 000, naše 9500).
Po bazarech se to dá ještě koupit, i za dost dobré ceny a je to kvalitní kočárek, který dost vydrží, i když jsem pochopila, že se těšíte na nový :wink: .
Jenom třeba na reflexní prvky jsem docela ujetá, to by podle mě měly mít věci pro děti, vč. např. svrchního oblečení, skoro povinně, nebo aspoň u těch dražších bych to čekala. A neplatí to, že…

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 15.04.10 20:31

HOLKY,

dikes za reakce :palec: :palec: :palec:
Mne je PUTNA,jestli stary nebo novy-vzdyt ten hlubokac muze byt stary tak kolem pulroku,nic mu nemuze byt.. :think:
A shanime k tomu i sedacku s bazi,je to tusim HUGGY..

‚lentilko‘(pro­min,ze Ti prznim nick,ale je to rychlejsi,kdyz to napisu takhle :mrgreen: ),
ja jsem taky zatizena na reflexni veci-proc by nemely byt vsude,kdyz byt muzou,co :palec: :palec: :palec: :palec:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 15.04.10 21:02

Neprzníš, to je v pohodě.
Je to pravda, náš kočár např. je po dvou dětech prakticky nepoužívaný :lol: (ale prodávat ho nebudu, kam bych dávala klukům v předsíni oblečení :oops: ).

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 15.04.10 21:04
Len-til-kah píše:
Neprzníš, to je v pohodě.
Je to pravda, náš kočár např. je po dvou dětech prakticky nepoužívaný :lol: (ale prodávat ho nebudu, kam bych dávala klukům v předsíni oblečení :oops: ).

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jen pro Tvou info-oni už vynalezli VĚŠÁÁÁÁÁK :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 16.04.10 01:26

taky mám ráda reflex..

Farska, moje velikosti jsou opsané ze stránky Inglesiny.. ale ze zkušeností vím, že všichni kecaj. nejleoší je vzít metr a vyrazit.. (jen cybex nekecá, ty kočáry fakt mají hmotnost s velikost po složení, co udávají - čímž se pro mne stal jedničkou a unikátem :) )

bohužel, klasické hlubokáče jsou inglesina, peg perego, ještě roan marita (nemá polohovací rukojeť), ale taky si ho dost chválí.. a tím to asi končí..

jinak magnum je dle referencí dobré jako hluboký a pak chvíli jako sporťák čelem k mamince (než si člověk vybere jiný kočár :mrgreen: )

a ten I´Coo by nešel jako hluboký? korba vypadá velká (ehm, stejně jako enny, asi posuzuju podle quinny, to je něco jak mutsy), ale iˇcoo je jiný sporťák a podle mého vhodný.. :wink:
protože já mám pocit, že už hlubokáče nejsou co bývaly.. (velikostně..)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >