Injekce při IUI

45
31.8.19 18:19

Injekce při IUI

Zdravím holky. Kolik hodin před inseminaci jste si píchaly injekci na uvolnění vajíček??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1064
31.8.19 18:24

Nevim jestli je to standard, ale me poprve pichli ovitrelle tak pul hodky pred iui…po druhe mi ho nepichli vubec (predpokladam, ze kvuli nizke sliznici, ktera byla v den iui jen 4 mm)…ta druha iui byla uspesna, bohuzel skoncila zamlkle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
31.8.19 18:47

@Piiimiii a co znamena ta nizka sliznice, protoze me to rika na kazde inseminaci. A jen pulhodky? Me rikala 36hodin pred IUI.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50766
31.8.19 18:54

CAR od CARu, vlastně cokoliv mezi pár minutama a 36 hodinama je OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
31.8.19 18:57

No, cca tech 36hodin to bylo. Rekli mi rano at si to pichnu v 19.00. Druhy den jsem sla do prace a dalsi den v 7.00 uz jsem byla zas u nich nastoupená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
31.8.19 19:02

@Aysel No nizka sliznice znamena to, ze se vajicko, i kdyz je oplozene, nema v deloze v cem uchytit…proto je tehu mnohem mene pravdepodobne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
31.8.19 19:10

@Piiimiii a jak to u Vas resili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
31.8.19 19:11

@ugluk a kdyz je to vic jak tech 36hodin?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50766
31.8.19 19:19

@Aysel pokud to není o moc víc, ani tak by to nemělo vadit. Jde o to, že k ovulaci dochází cca těch 36-38 hodin po injekci a vajíčko je pak oplodněníschopné ještě dalších pár hodin (uvádí se až 24, ale pak už to dost klesá) a během té doby tam musí spermie doputovat. Takže když se tam spermie zavedou dřív, těch 36 hodin počkají, ale kdyby to bylo moc pozdě, vajíčko by počkat nemuselo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1927
31.8.19 19:19

@Aysel Tak to prestava mit smysl, protoze se to picha, aby se vajicko uvolnilo v nejlpravdepodobnejsi/nejvhodnejsi cas na oplodneni.

Nizka sliznice se da resit nejakymi hormony a nekdo to tusim resi k bylinkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
31.8.19 19:23

@Aysel Myslis tu sliznici???…na to se bere utrogestan…pripadne muzes zkusit alternativu- treba kontryhelove kapky a podobne…kazdopadne je to mala komplikace (i kdyz porad komplikace)- vsichni v souvislosti s tim davaji za priklad mimodelozni tehotenstvi, kdy se vajicko uchyti ve vejcovodu, kde sliznice neni (nebo je opravdu minimalni)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
31.8.19 20:41

@Piiimiii me prave rikala ze mam nizkou sliznici ale nijak to uz neresila, a dva pokusy nevysli. Ted se chystam na treti inseminaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
31.8.19 21:00

@Aysel Jako za sebe doporucuji tomu urcite pomoct…alespon bylinkami…treba do tebe nechce cpat hormony…ale nizka sliznice muze byt jednou z pricin neplodnosti…jako nam lekar nechtel tu druhou iui ani provest, ze jsem tu sliznici mela extremne nizkou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama