SpermBank - singl ženy

81
28.8.19 16:17

SpermBank - singl ženy

Ahoj,
ráda bych se zeptala zda má někdo zkušenosti s klinikou SpermBank v oblasti těhotenství pro singl ženy.

Je možné, že se touto cestou vydám a tak hledám někoho kdo má zkušenost nebo dokonce s touto klinikou došel k těhotenství :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3743
28.8.19 16:59

To existuje? to už tam ženská nemusí přijít s chlapem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
28.8.19 17:33

Našla jsem to na internetu. Má to klinika na stránkách.
Poslal jsem tam zatím žádost o konzultaci tak uvidíme jak to bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.19 19:30
@Kaileee píše:
To existuje? to už tam ženská nemusí přijít s chlapem?
ano existuje… Existuje to že jsou i dárci který se ženou spí aby otěhotněla takže všechno je možný i mít dítě bez partnera záleží jak to ta žena cítí sama ted snažím otěhotnět s darcem tady v Anglii je to normální
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.19 20:36

@Lenka1985 ahoj, nejsem teda singl, ale ze zdravotních důvodů jsme museli při IVF použít dárcovské sperma a bylo to přímo přes SpermBank International, dostala jsem na ně kontakt z CAR, oni mi zpřístupnili databázy - jsou tam popisy dárců, vzhled, někteří tam mají i něco navíc :palec: mohla jsem si vybrat, koho upřednostníme a pak jsem jen zase zavolala, jak jsem na tom se stimulací a do kterého CAR mají dávku spermatu dopravit a na který den - potřebují přímo vědět, zda je to na inseminaci nebo IVF - asi je v tom potom nějaký rozdíl. Poplatek asi 5 nebo 6 tisíc jsem platila přímo v CAR s ostatními poplatky… no a teď jsem těhotná! ;) jestli je to podobné nebo stejné i u single, to nevím… můj partner musel podpsat případné otcovství ještě než začla vůbec stimulace… :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3743
28.8.19 21:26
@palomadorantez píše:
ano existuje… Existuje to že jsou i dárci který se ženou spí aby otěhotněla takže všechno je možný i mít dítě bez partnera záleží jak to ta žena cítí sama ted snažím otěhotnět s darcem tady v Anglii je to normální
:zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
12.11.19 09:27

Ahoj všem, taky by mě zajímalo jestli má někdo zkušenost, s touhle klinikou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
9.12.19 19:23

.

@Lenka1985 píše:
Našla jsem to na internetu. Má to klinika na stránkách.
Poslal jsem tam zatím žádost o konzultaci tak uvidíme jak to bude.

Jak to dopadlo?
Také budu volat o konzultaci.
Děkuji za info :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
18.12.19 22:34
@Lenka1985 píše:
Ahoj,
ráda bych se zeptala zda má někdo zkušenosti s klinikou SpermBank v oblasti těhotenství pro singl ženy.Je možné, že se touto cestou vydám a tak hledám někoho kdo má zkušenost nebo dokonce s touto klinikou došel k těhotenství :-)

Holka, to je zoufale. To už zkus ty borce, co ti podepíší za pár tisíc papíry na klinice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
12.1.20 16:13

Ahoj, my tam jdeme zítra na konzultaci s partnerkou, tak jsem zvědavá. Bohužel přes dárce (přirozenou cestou) otěhotnět nemůžu, gynekolog mě ihned odeslal na IVF. Zákony jsou ale v ČR takové, že nejen singl ženy, ale ani lesbické páry nemohou legálně podstoupit umělé oplodnění. Proto budeme volit tuto cestu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.1.20 20:04

Klinika v Olomouci

Takže dnes jsme byly na konzultaci. Pokud to ještě někoho zajímá, klidně sem hodím info. Ale předem upozorňuji, že je to pěkně složité :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
13.1.20 20:09

@Tsara ahoj mě by info zajímalo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
14.1.20 19:57

@Tsara
Ahoj, držím palce.
Taky bych chtěla vědět víc. Naštěstí řešíme klasické IVF s partnerem, i tak to bude docela ranče no. :roll: toto myslím je kolem 150 a v zahraničí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.20 13:32
@Tsara píše:
Takže dnes jsme byly na konzultaci. Pokud to ještě někoho zajímá, klidně sem hodím info. Ale předem upozorňuji, že je to pěkně složité :think:

Ahoj. Napiš, prosím tě, jak vše probíhalo. A jak to u vás probíhá dál? Moc děkuju!!! A držím vám všechny pěsti a palce :kytka:!! :hug:!!!

Prosím o anonym…zatím…intimní záležitost Díky!!!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.20 14:57
@Anonymní píše:
Ahoj. Napiš, prosím tě, jak vše probíhalo. A jak to u vás probíhá dál? Moc děkuju!!! A držím vám všechny pěsti a palce :kytka:!! :hug:!!!Prosím o anonym…zatím…intimní záležitost Díky!!!

Taky prosím o info… :)
Vážně uvažuji o tomtéž a budu ráda za bližší informace. Na internetu klinika moc velké info nemá…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama