Strach z IVF a doktorů

Anonymní
25.8.19 13:40

Strach z ivf doktoru

Ahoj prosím je tu nejaka baculka nad 110kg která byla na ivf v Plzni u Olympie a povedlo se? prosim nebuďte zle dekuju ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9576
25.8.19 13:44

Myslis jak je Genetika Plzen? Na ivf jsem nebyla, ale jezdim tam behem tehotenstvi. Dostala jsem doporuceni od zname, ktera tam resila hodne zavazny problem. A za me super pracoviste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
25.8.19 13:44
@Anonymní píše:
Ahoj prosím je tu nejaka baculka nad 110kg která byla na ivf v Plzni u Olympie a povedlo se? prosim nebuďte zle dekuju ????

Já se chystám :think: a strach teda strasnej ze proč to nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
25.8.19 13:45

@Kotatko03 řeší tam váhu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
25.8.19 13:46

@Kotatko03
Ale genetika je dole a asi má jiné lékaře než ivf nahoře myslím, nejsem si ale jistá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9576
25.8.19 13:50
@Barusnazik píše:
@Kotatko03 řeší tam váhu?

Ja jsem typ cloveka, ktery opravdu nema rad doktory a nemocnicni prostredi :oops: nicmene genetika me dost prekvapila, jak prostredim, tak hlavne pristupem, potkala jsem nekolik doktoru a vsichni byli profici a moc fajn. :palec: bala jsem se co mi reknou, mela jsem mit sepsanou rodinnou anamnezu, ale nemela, bohuzel mi nikdo z rodiny nechtel poskytnout informace a naprosto v pohode, vzali to tak, ze proste nevim a tecka.
K te vaze, myslim, ze te upozorni na to, ze to neni uplne ideal, ale neverim tomu, ze by na Tebe nekdo kricel nebo tak neco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9576
25.8.19 13:51
@Barusnazik píše:
@Kotatko03
Ale genetika je dole a asi má jiné lékaře než ivf nahoře myslím, nejsem si ale jistá :think:

ano, jini lekari tam jsou, to mas pravdu. Ale i tak si myslim, ze to plati tak nejak celkove, ale je to jen muj nazor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16234
25.8.19 14:07
@Anonymní píše:
Ahoj prosím je tu nejaka baculka nad 110kg která byla na ivf v Plzni u Olympie a povedlo se? prosim nebuďte zle dekuju ????

no nemáme být zlé, :nevim: já mám 76 kg a jsem teda fakt dost „baculka“ - spíš dobrá manda,
nedovedu si představit 110 kg, a jak se o to dítě chceš starat? jak za ním budeš běhat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
25.8.19 14:17

No nejedná se o Plzeň, ale na jiném genetu sestře řekly, ze pokud chce otěhotnět tak by měla zhubnout. Má taky přes 100 kg. Víc váhu neřeší. :nevim: nicméně se jí povedlo otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4027
25.8.19 14:21
@Anonymní píše:

Mas na mysli CAR Natalart.. lekari tam jsou super.. my mame od nich obe dcery, ale obezni jsem nebyla.. nadvahu resit nebudou.. na obezitu te upozorni.. muzete byt prave zasadni problem proc se nedari..
Hodne stesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4689
25.8.19 15:36

@stinga To jako proto, že někdo je obézní se nemůže starat o dítě? To myslíš vážně? Ono je možná lepší mít tlustou pohodovou mámu než mandu s hloupýma názorama :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.19 16:04

Ja s takovou vahou chodila nejdriv do Pronatalu, tam nikdo nic nerikal a podstoupila jsem IVF v narkoze. Pozdeji v Gennetu byl problem s tim, ze me nechteli uspat, maji hranici urciteho BMI. Nicmene jsme se nakonec domluvili a podstoupila jsem punkci vajicek v analgosedaci a za me i daleko lepsi nez celkova. Mam PCOS a bez leku mam cyklus tak jednou za cas. Nicmene po roce snazeni s leky se povedlo prirozene pri 113 kg a po dalsich 5 letech a dvou IVF, nespocetne IUI, kdy jsme to vzdali se povedlo znovu pri 120 kg, prave mesic po nepovedenem transferu v Gennetu. Rodial jsem obe CS, tam taky nejak s vahou problem nebyl, ale v tehotenstvich jsem skoro nenabrala, snad jenom ta rekonvalescence je horsi. Jako ta vaha neni idealni, ja mam pres 100kg od 20 let, ale chtela jsem te povzbudit, ze to jde i s ni a cyklem jednou za rok :-)

• Citovat
  • Nahlásit
22
25.8.19 17:39

@Irinka0210 také mě to dostalo 8o já teda jsem taky baculka rodila jsem ve 104 kg a pohybu mám dost jezdím na kole, procházky s malim mám teda dost velké a nikdy sem si nepřišla ze nemůžu protože nemám 70kg :dance: tohle je vážně hloupej názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
25.8.19 17:48

@Kotatko03 já tam jdu za týden tak jsem zvědavá, vystrasena ale zároveň se těším ze se konečně něco pohne. Jedno dítě už mám ale po 3potratech a dalších 2letech kdy to proste neslo :zed: je tu naděje :srdce: Ale jak se budu starat o dítě když mám nad 100kg :lol: :lol: :lol: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4027
25.8.19 19:57
@Anonymní píše:

Niceho se neboj vsichni tri pani doktori v Natalartu jsou profesionalove. Hodni a mily. Ja mela nejradeji Dr Rokytu, mame od nej prvni dceru, pak Dr Svabka, ten je sice dost pesimisticky, ale mame od nej druhou dceru, je mily, usmevavi, vse vysvetli nejlepe. Nejmene mluvny je Dr Bouse vedouci celeho centra. Moc toho nenamluvi musis se ho ptat. Ale odpovi ti na vse a zkusenosti ma velike. Drzim ti palce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama