Inkubační doba covid

Anonymní
9.3.21 11:33

Inkubační doba covid

Ahoj, mám dotaz. Včera jsem měla sex s kamarádem s kterým nebydlím a on mi dnes napsal, že má pozitivní test na covid, ale je bezpříznakový. Kdy si zhruba můžu udělat test já, abych věděla, jestli jsem ho od něj chytla nebo ne?

Díky za odpovědi a doufám, že se diskuze nezvrhne v hejtění, jaká jsem nezodpovědná. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12974
9.3.21 11:39

Min. 5 dni po kontaktu, lepe 7.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12974
9.3.21 11:39

A samozrejme jsi v karantene jeste pred testem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 12:07

@Eliška

Díky. :kytka:

Samozřejmě, jsem na HO a bydlím sama, takže mimo obchod nikam nechodím už skoro půl roku, tohle byla vyjimka, bohužel špatná. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1556
9.3.21 12:09

5-7 den po kontaktu a jsi v karanténě samozřejmě už teď. I v případě negativního výsledků budes mít karanténu 14 dní od posledního kontaktu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
9.3.21 12:13
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz. Včera jsem měla sex s kamarádem s kterým nebydlím a on mi dnes napsal, že má pozitivní test na covid, ale je bezpříznakový. Kdy si zhruba můžu udělat test já, abych věděla, jestli jsem ho od něj chytla nebo ne?Díky za odpovědi a doufám, že se diskuze nezvrhne v hejtění, jaká jsem nezodpovědná. :mavam:

Proboha, proč bys měla být nezodpovědná? Jsi sama, tak sis vrzla s kamarádem. Tohle dělají lidé co svět světem stojí. On ti zodpovědně řekl, že má virózu, ty teď budeš zodpovědně doma a problem solved. Hlavně nenos teď respirátor a pod. Pokud jsi nějakou nálož viru chytla, tak ať je teď nevdechuješ opakovaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 12:20
@carsa píše:
Proboha, proč bys měla být nezodpovědná? Jsi sama, tak sis vrzla s kamarádem. Tohle dělají lidé co svět světem stojí. On ti zodpovědně řekl, že má virózu, ty teď budeš zodpovědně doma a problem solved. Hlavně nenos teď respirátor a pod. Pokud jsi nějakou nálož viru chytla, tak ať je teď nevdechuješ opakovaně.

Víš jak to v dnešní době je. Šla si vrznout a kvůli ní umře 15 lidí, protože je nezodpovědná. :roll: :D

Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
5985
9.3.21 15:52
@carsa píše:

Co to je za hloupost? Takže např. v obchodě nemá mít respirátor? Vždyť je povinný!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12974
9.3.21 15:57
@jannina1 píše:
Co to je za hloupost? Takže např. v obchodě nemá mít respirátor? Vždyť je povinný!

Vsak do obchodu v karantene nemuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 19:06

Ahoj, prosimvas nevíte, kdy nejdriv po kontaktu s pozitivním se můžou objevit příznaky? Dnes ráno jsem se setkala s pozitivním dítětem a odpoledne jsem začala kaslat. Dost nepekne, vždy takové chvilkove záchvaty, suchý dráždivý kašel, úplně mě vždy picha v boku, když kašlu. Od rána mam taky šílenou rýmu. Nejspíš jen viroza, nachlazení, ale jak člověk ví, že se setkal s pozitivním, tak to hned resi. Ale je nesmysl, abych už po par hodinách od kontaktu mela nějaké příznaky, ne? Nehledě na to, ze tu rymu mam od rána, ještě dřív, než jsme se viděli. Ale zase viděli jsme se i všechny dny předtím, takže jsem se mohla nakazit klidně už včera nebo možná i předevčírem.. v pondělí bylo dítě ještě negativní. No doufám, že je to fakt jen nachlazení. Rýmu mam často, občas i zakaslu, ale to, jak kašlu teď, to se jen tak nevidí… diky za vaše zkušenosti

• Citovat
  • Nahlásit
5049
22.4.21 19:27
@Anonymní píše:
Ahoj, prosimvas nevíte, kdy nejdriv po kontaktu s pozitivním se můžou objevit příznaky? Dnes ráno jsem se setkala s pozitivním dítětem a odpoledne jsem začala kaslat. Dost nepekne, vždy takové chvilkove záchvaty, suchý dráždivý kašel, úplně mě vždy picha v boku, když kašlu. Od rána mam taky šílenou rýmu. Nejspíš jen viroza, nachlazení, ale jak člověk ví, že se setkal s pozitivním, tak to hned resi. Ale je nesmysl, abych už po par hodinách od kontaktu mela nějaké příznaky, ne? Nehledě na to, ze tu rymu mam od rána, ještě dřív, než jsme se viděli. Ale zase viděli jsme se i všechny dny předtím, takže jsem se mohla nakazit klidně už včera nebo možná i předevčírem.. v pondělí bylo dítě ještě negativní. No doufám, že je to fakt jen nachlazení. Rýmu mam často, občas i zakaslu, ale to, jak kašlu teď, to se jen tak nevidí… diky za vaše zkušenosti

Ja mela priznaky az tak 8 dni po nakaze :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
22.4.21 19:33

Ja po 6 dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6994
22.4.21 19:51

Pokud je dneska pozitivní po PCR a v pondělí měl negativní antigen, tak s velkou pravděpodobností to ten pondělní test jen neukázal a už nakažený byl. Takže to klidně již příznaky Covidu být mohou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9919
22.4.21 20:00

Nejspíš ses nakazila. Nejvíc nakažlivé bylo dítko už před pozitivním pcr testem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 20:00

@KamisB ne, on měl pozitivní jen ten antigenni, na vysledky PCR čekáme, vlastně pozitivní ani byt nemusí. Ale dělali mít antigenni dva, pozitivni byl ten druhy, první nevím, ani nevím, proč dělali druhy. Jestli byl první vadný? Není moc velká pravděpodobnost, že by měl jeden test vadný a druhy falesne pozititvni…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat