Odměny covid

Anonymní
9.3.21 06:13

Odměny covid

Ahoj, hadame sem praci- pocitaji se chlapi na vyjezdu u hasičů za 1. Linii jako nezdravotnicky personal? Tudiz jim náleží odmeny?

Příspěvek upraven 09.03.21 v 06:24

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1066
9.3.21 06:19

Co se zeptat v praci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23499
9.3.21 06:36

Pracuji v luzkovem zarizeni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14199
9.3.21 06:46
@Anonymní píše:
Ahoj, hadame sem praci- pocitaji se chlapi na vyjezdu u hasičů za 1. Linii jako nezdravotnicky personal? Tudiz jim náleží odmeny?Příspěvek upraven 09.03.21 v 06:24

Na tiskovce se mluvilo o pracovnicich ve zdravotnictvi. To hasici, jako prislusnici BS, nejsou. Jim pujdou penize zrejme z jine skatulky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
9.3.21 07:01

Já se přidám. Za jaké měsíce se vůbec ty odměny budou počítat? Všude se píše podzimní vlna, je to říjen, listopad, prosinec, jak všude píšou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23499
9.3.21 07:02
@toma0105 píše:
Já se přidám. Za jaké měsíce se vůbec ty odměny budou počítat? Všude se píše podzimní vlna, je to říjen, listopad, prosinec, jak všude píšou?

Neni to jedno? Castka je fixni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
9.3.21 07:19
@mroe píše:
Neni to jedno? Castka je fixni.

Jedno to není, když se mě to týká. Minulý rok jsme čekaly půl roku, než to vyplatili. Pro nás zdravotníky je to hezká satisfakce, rok na Covid oddělení není žádná sranda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
9.3.21 07:43

@toma0105 Víte ale, že nedostanete 75 000…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1071
9.3.21 07:49
@ritterqa píše:

Mínus daň, ale s tím musí počítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 08:17

Hasiči se počítat nebudou.. jedná se jen o zdravotníky… Hasiči neměli na podzim odměny? Manžel u policie ano-misto peněz dostal odznacek covidu jako vzpomínku a balík roušek :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
3069
9.3.21 08:18

Obávám se, že to tady nemůže vědět nikdo. Důležité je, aby to bylo vyplaceno, jak vám slíbili. Ale brala bych to jako „finanční bonus“ a nepočítala s pevným datem ( např. jako daně ). Takže prostě počítat s financema co teď běžně mám :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3069
9.3.21 08:19
@Anonymní píše:
Hasiči se počítat nebudou.. jedná se jen o zdravotníky… Hasiči neměli na podzim odměny? Manžel u policie ano-misto peněz dostal odznacek covidu jako vzpomínku a balík roušek :roll:

Si děláš prd*** 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 08:25

@shadowbabe nedělám.. dělali jsme si srandu, že to strelime v Kauflandu za rohlíky :mrgreen: ale na jaře dostali kolem dvou tisíc. Samozřejmě ti v kanceláři víc než ti co se s těmi lidmi denně potkávali.. Každopádně zdravotníkům odměnu přeju! A doufám, že to nebudou jen kecy a bude opravdu vyplacena…

• Citovat
  • Nahlásit
993
9.3.21 09:33
@ritterqa píše:
@toma0105 Víte ale, že nedostanete 75 000… [/
@ritterqa píše:

Jelikož už jsme jednou odměny dostaly, tak vím, že se daní, ale pořád je to hezké přilepšení+výplata+odměny v práci, to už dá hezké číslo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3069
9.3.21 10:07
@Anonymní píše:
@shadowbabe nedělám.. dělali jsme si srandu, že to strelime v Kauflandu za rohlíky :mrgreen: ale na jaře dostali kolem dvou tisíc. Samozřejmě ti v kanceláři víc než ti co se s těmi lidmi denně potkávali.. Každopádně zdravotníkům odměnu přeju! A doufám, že to nebudou jen kecy a bude opravdu vyplacena…

Taky v to doufám, že jen vláda nemele pantem :roll: ( mám mezi nimi známé, aj přímo rodinu )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat