Reinfekce Covid

Anonymní
8.3.21 14:41

Reinfekce Covid

Ahoj, dne 13.1. jsem byla pozitivní podle antigenniho i PCR testu. 22.2. jsem byla na antigennim testu jako samoplatce a výsledek byl negativní. Dnes jsem si nechala nabrat protilátky a vyšlo viz foto. Mám asi poslední 2 dny neustále ledové ruce a nohy. Mohla bych být znovu pozitivní? Co mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9422
8.3.21 14:45

Máš málo protiátek, ale jsou tam. :nevim: Víc bych to neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23467
8.3.21 14:49

Proc sis nechala nabrat protilatky? Nechapu, proc se ptas, jestli muzes byt znovu pozitivni, jak to spolu souvisi? Jako, muzes byt JESTE pozitivni, to ano.
Uprimne nechapu, proc nekdo, kdo Covid prodelal nedavno, beha po mesici na antigenni test, kdyz to v dalsich 90 dnech nema smysl. A nema, jak je videt, ani u tebe, mas protilatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
8.3.21 14:50
@Anonymní píše:
Ahoj, dne 13.1. jsem byla pozitivní podle antigenniho i PCR testu. 22.2. jsem byla na antigennim testu jako samoplatce a výsledek byl negativní. Dnes jsem si nechala nabrat protilátky a vyšlo viz foto. Mám asi poslední 2 dny neustále ledové ruce a nohy. Mohla bych být znovu pozitivní? Co mám dělat?

Zdravím, buď stále přetrvává původní infekce, nebo jste znovu, zkusila bych opakovat pcr test. Igm protilátky se vážou k stávající infekci která se v krvi vyskytuje 7 a déle dni po propuknutí infekce a igg jsou protilátky tvořené imunitou, a ty v těle mohou být různě dlouho, i několik let. Ja to měla stejne, a vse bylo primoinfekcí a nyní jsem 3 měsíce po nákaze a stále nejsem úplně ok (ekzémy, suchá kůže, vysoký tlak který jsem nikdy pred tím neměla) jinak do té doby úplně zdravá,32 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23467
8.3.21 14:50
@Savana2 píše:
Zdravím, buď stále přetrvává původní infekce, nebo jste znovu, zkusila bych opakovat pcr test. Igm protilátky se vážou k stávající infekci která se v krvi vyskytuje 7 a déle dni po propuknutí infekce a igg jsou protilátky tvořené imunitou, a ty v těle mohou být různě dlouho, i několik let. Ja to měla stejne, a vse bylo primoinfekcí a nyní jsem 3 měsíce po nákaze a stále nejsem úplně ok (ekzémy, suchá kůže, vysoký tlak který jsem nikdy pred tím neměla) jinak do té doby úplně zdravá,32 let.

A k cemu ji to bude?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
8.3.21 14:52
@mroe píše:
A k cemu ji to bude?

K ničemu, maximálně pro klid její duše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23467
8.3.21 14:55
@Savana2 píše:
K ničemu, maximálně pro klid její duše

A kdyz bude pozitivni, protoze nekdo muze byt pozitivni dlouhe tydny, tak ji to uklidni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
8.3.21 15:02
@mroe píše:
A kdyz bude pozitivni, protoze nekdo muze byt pozitivni dlouhe tydny, tak ji to uklidni?

Když se na to ptala, tak asi ano, ja byla taky dlouho pozitivní a kvůli práci jsem musela po té, co se mi udělalo dobře, jit ještě 3× na pcr protože jsem byla stále pozitivní. Však jsem ji napsala svou zkušenost, vsak je to diskuze, ne?? Pokud jí nechcete nic sdělit a mně také ne, tak to prostě nechte být a neřešte to, diky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 15:09

Protilátky jsem si chtěla nabrat abych věděla, zda vůbec nějaké mám. Antigenni test jsem si dělala kvůli dědečkovi a jeho návštěvě v nemocnici na JIP. Kde mimochodem za pár dní na COVID zemrel. A co se týče proč to řeším je ten, že z pracovních důvodů se setkávám s větším množstvím lidí a nechci nikoho ohrozit. A ne, moje práce opravdu nejde dělat bez osobního kontaktu.

• Citovat
  • Nahlásit
23467
8.3.21 15:12
@Anonymní píše:
Protilátky jsem si chtěla nabrat abych věděla, zda vůbec nějaké mám. Antigenni test jsem si dělala kvůli dědečkovi a jeho návštěvě v nemocnici na JIP. Kde mimochodem za pár dní na COVID zemrel. A co se týče proč to řeším je ten, že z pracovních důvodů se setkávám s větším množstvím lidí a nechci nikoho ohrozit. A ne, moje práce opravdu nejde dělat bez osobního kontaktu.

Ale uvazovat o reinfekci po mesici po Covidu je nesmysl. Takze nechapu smysl otazky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 15:13

@mroe je to téměř 2 měsíce…

• Citovat
  • Nahlásit
23467
8.3.21 15:19
@Savana2 píše:
Když se na to ptala, tak asi ano, ja byla taky dlouho pozitivní a kvůli práci jsem musela po té, co se mi udělalo dobře, jit ještě 3× na pcr protože jsem byla stále pozitivní. Však jsem ji napsala svou zkušenost, vsak je to diskuze, ne?? Pokud jí nechcete nic sdělit a mně také ne, tak to prostě nechte být a neřešte to, diky :palec:

Akorat ta rada byla trochu mimo. Myslim, ze k dedeckovi by stacilo potvrzeni o pozitivite v poslednich 90 dnech. A ktery zamestnavatel vyzaduje PCR test pred navratem do prace? Akorat bude mit zamestnance, kteri uz nejsou infekcni, dele doma. Jeho problem, ze vyzaduje nesmysl. Taky by se ti mohlo stat, ze budes doma vic jak dva mesice. Pamatuju se na pani, ktera mela pozitivnich 11 testu po Covidu, delanych po tydnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23467
8.3.21 15:20
@Anonymní píše:

Pokud vim, tak pokud nekdo prodelal Covid, v dalsich 90 dnech nemusi do karanteny, protoze moznost, ze by mel Covid znovu je minimalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5315
8.3.21 15:28
@Anonymní píše:

Jako ty si sobě a svému okolí neskutečně škodíš. Jít tak brzy na protilátky je blbost. Furt se to všude mele a píše. A to ti v laboratoři museli naznačit. Mě se ptala paní nejméně 3× kdy jsem to prodělala, jestli to co se zjistí má nějakou hodnotu. Protilátky máš dost nízké. Kdyby jsi šla ve vhodný okamžik, tak buď budou vyšší nebo žádné. V ruce máš bezcenný papír. Studené ruce a nohy a ptáš se na reinfekci covidu? Doufám, že pokud děláš s lidmi, tak nějakou nenáročnou činnost, kde nepotřebuješ vlastní úsudek :( existují i jiné nemoci než covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 15:39

@Trojlístek představ si, že jsem se na to ptala u odběrů a přesto mi vůbec NIC nenaznacila a ani neřekla.

Ale jak vidím, že jsem sem svůj dotaz vůbec položila. Zeptám se obvodní lékařky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat