Nachlazení, chřipka, covid...

Anonymní
8.3.21 12:39

Nachlazení, chřipka, covid...

Dobrý den,
Zhruba před 2 týdny jsem měla rýmu a bolest v krku, to ale po pár dnech přešlo. Nyní mě před týdnem pichalo pod pravou lopatkou vedle páteře a po par dnech to ustalo a začali mě bolet celé záda, mám stuhlou šíji, bolesti jsou po celých zádech. Včera jsem byla po dlouhé době chvilku na sluníčku na balkone ale bylo celkem chladno (měla jsem jen triko a mikinu). Večer mě začalo lechtat v krku a od dnešního rána mě v něm bolí, mám tlak na hrudi a problémy s dýchaním. Nekaslu, ale občas se mi chce z toho lechtani v krku. Myslite, ze by to mohl být covid nebo je to jen nachlazení či chřipka? Rodinný príslušník má už týden pozitivní test na covid, ale žádné příznaky kromě kašle nemá a všichni sme v karanténe (oddelene), takže se s ním nestykam, jsem v jiné části domu a nikdo jiný příznaky nemá.
Je mi 19 let.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53438
8.3.21 12:49

To ti nikdo neřekne, zavolej praktickému doktorovi a ať tě pošle na test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30992
8.3.21 12:51
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Zhruba před 2 týdny jsem měla rýmu a bolest v krku, to ale po pár dnech přešlo. Nyní mě před týdnem pichalo pod pravou lopatkou vedle páteře a po par dnech to ustalo a začali mě bolet celé záda, mám stuhlou šíji, bolesti jsou po celých zádech. Včera jsem byla po dlouhé době chvilku na sluníčku na balkone ale bylo celkem chladno (měla jsem jen triko a mikinu). Večer mě začalo lechtat v krku a od dnešního rána mě v něm bolí, mám tlak na hrudi a problémy s dýchaním. Nekaslu, ale občas se mi chce z toho lechtani v krku. Myslite, ze by to mohl být covid nebo je to jen nachlazení či chřipka? Rodinný príslušník má už týden pozitivní test na covid, ale žádné příznaky kromě kašle nemá a všichni sme v karanténe (oddelene), takže se s ním nestykam, jsem v jiné části domu a nikdo jiný příznaky nemá.
Je mi 19 let.

Chřipka to není téměř určitě, ta se v Evropě tuhle sezónu prakticky nevyskytuje.
Pokud jsi v karanténě, protože rodinný příslušník má covid, tam máš skoro jistě covid. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
8.3.21 13:06

Jestli se dá covid zjistit přes eMimino, tak by jsme to měli ohlásit Blatnému ne? Ušetříme spoustu peněz za testy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 13:33

@PeBa12 spis jsem chtěla poradit jestli je možné ze ho mam, nevyznam se v těch příznacích ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1750
8.3.21 13:40

Může to být Covid, bolest zad je častý příznak. Zavolej doktorce a objednej se na test, za to nic nedáš. U mě to začalo škrábáním v krku, pak se přidala mega rýma, pak bolesti v kříži. Kašlat jsem začla až o týden později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 13:52

@Blue2 měla jste bolesti hlavy nebo zvýšenou teplotu?

• Citovat
  • Nahlásit
2009
8.3.21 13:52
@Anonymní píše:
@PeBa12 spis jsem chtěla poradit jestli je možné ze ho mam, nevyznam se v těch příznacích ;)

V příznacích se nevyznám nikdo. Covid má všechny příznaky co znám z běžného nachlazení. Podle příznaku nepoznáš vůbec nic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
8.3.21 13:55
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Je mi 19 let.

Jestli jsi v karanténě, tak jsi se nejspíš ničím jiným než tím covidem nakazit nemohla. Leda že by to byl infarkt :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53438
8.3.21 13:55
@Anonymní píše:
@PeBa12 spis jsem chtěla poradit jestli je možné ze ho mam, nevyznam se v těch příznacích ;)

každý má jiné příznaky, někdo žádné. jasně že to můžeš mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17256
8.3.21 13:57

Zavolej dr. kvůli testům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30992
8.3.21 14:05
@Anonymní píše:

To je snad úplně jedno. Už rok se píše, že ty příznaky jsou rozmanité.
Ty jsi v karanténě, protože si se setkala s někým, kdo má covid, tak co bys tak asi mohla mít ty? Že by covid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
8.3.21 14:09
@Anonymní píše:

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8944
8.3.21 14:28
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Je mi 19 let.

Bez na testy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat