Neprůkazný PCR test

381
8.3.21 17:15

Neprůkazný PCR test

Dobrý den, stalo se někomu, že měl PCR test neprůkazný a musel na něj jet znovu? Ráno mi vyšel v práci pozitivní antigen, rovnou mi tedy odebrali i PCR a teď mi volali, že výsledek je neprůkazný a mám ráno přijet znovu. Jak to u vás nakonec dopadlo? Jsem docela na nervy už :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1098
8.3.21 17:19

Měla jsem a ještě v době kdy jsem na další musela čekat 6 dní, no masakr, byla jsem v karanténě skoro měsíc protože na první jsem čekala 7 dní, nakonec byl pozitivní a dalších 10 dní doma. Ještě že teď už není tak dlouhá čekačka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
8.3.21 17:23

@Markéta188 nejhorší je, že mi vůbec, ale vůbec nic není. Jenom mám strach o své blízké okolí. Musela jsem to chytit jedině v práci, protože ze společné kanceláře máme tak 2 pozitivní případy týdně (testujeme už déle) a prakticky nikam nechodím (ani do obchodu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
8.3.21 17:43

@nikinnna mně taky nebylo, musela jsem na testy kvůli pozitivnímu partnerovi, nakonec jsem asi po týdnu ztratila čich. Jinak do té doby jsem se cítila naprosto Ok.
Tak přeju ať vyjde negativně :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
8.3.21 19:04

@nikinnna jestli ti antigen.tedt vyšel pozitivní se sytou nebo prostě výraznější čárkou bude pozitivní i PCR test. Přítel měl v práci antigen slaboucce pozitivní, PCR byl pak negativní :) jinak teda nevím, ale čekání na testy je teda spíš delší a delší, na antigen na odběrovém místě se v ústeckém nechytas vůbec do konce měsíce…ale to je jasný, ten si nemusíš platit na PCR testy tam mají volno každý den… Ovšem jen pro samoplatce, jestli jdeš na doporučení lékaře zadarmo, tak je volno až za týden ❤️ a takhle to tady prostě chodí 😂 a ve vteřině už je člověk zase nas…ej 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
8.3.21 19:07

@nikinnna jinak my si tím s přítelem prošli už v říjnu, ztratila jsem chuť i čich jen já, občas trochu bolest hlavy, první den bolest kyčlí, jako když lezis na boku na tvrdé podlaze a jinak ani prd, nestrasit tu covid tak prostě 2 denni chripajzna „tím to neulehčuju“ znám lidi který to dost srazilo. Příteli čich i chuť zůstala jen kašlal :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
8.3.21 19:18

@Rejže.kl ne, naše firma s nimi má smlouvu. Jezdí nás 2× týdně z té laboratoře testovat do firmy. Nejdu vůbec přes doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 19:25
@nikinnna píše:
Dobrý den, stalo se někomu, že měl PCR test neprůkazný a musel na něj jet znovu? Ráno mi vyšel v práci pozitivní antigen, rovnou mi tedy odebrali i PCR a teď mi volali, že výsledek je neprůkazný a mám ráno přijet znovu. Jak to u vás nakonec dopadlo? Jsem docela na nervy už :roll:

Mně osobně se to nestalo, ale manželova kolegyně v práci měla neprůkazný test, následný byl pak pozitivní

• Citovat
  • Nahlásit
146
8.3.21 19:40
@nikinnna píše:
@Rejže.kl ne, naše firma s nimi má smlouvu. Jezdí nás 2× týdně z té laboratoře testovat do firmy. Nejdu vůbec přes doktora.

To Joo, přítel to má taky v práci :) ale já na ně chodila proto, abych 1× týdne mohla do Domova za babičkou :) teď už se nechytam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
8.3.21 23:39

Partner měl neprůkazný test, druhý dělaný asi za dva dny byl negativní. Ale vzhledem k dalším okolnostem se zdá, že covid prodělal předtím a při druhém testu byl už vyléčený.
Partnera maminka měla test negativní, přestože měla všechny příznaky a tatínek byl v té době pozitivní a s vážným průběhem ležel v nemocnici. Takže i v testech může být chyba a pokud v okolí někdo pozitivní je, raději bych se chovala, jako bych byla taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat