Lockdown a nákupy

4
9.3.21 07:11

lockdown a nákupy

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kde nakupujete online v této době?
Byla jsem zvyklá nakupovat v Pepcu a Kiku, :) ale ty jsou teď zavřené. Děkuji předem za jakoukoliv odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62823
9.3.21 07:12

@sstefka14 záleží, co potřebuješ. Nakupuji online vše, pac nejbližší obchod 30 km :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20159
9.3.21 07:13

@sstefka14 zavřeno je tam druhy týden, co ti chybí? Jidlo nakupuji jednou týdne v obchodě a nic jiného nepotřebuji. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52862
9.3.21 07:16

Nikde. Nic takhle nepotrebujeme. Doma je porad halda veci. Jsem tridila skrine, satnu a zas nejaky ten pytel pro charitu mame pripraveny.
Den pred zavrenim obchodu jsem detem koupila tenisky na zahradu a k civilu v Decathlonu.
Jinak nic neni treba. Az pak letni veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1607
9.3.21 07:22

A do lidl shop ses dívala, docela často tam objednávám, na děcka tam mají docela pěkný věci a cenově dostupné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7364
9.3.21 07:29
@mamule42 píše:
A do lidl shop ses dívala, docela často tam objednávám, na děcka tam mají docela pěkný věci a cenově dostupné.

Lidl je super, ale ted je strasne prebranej :roll:
Jeste je dobrej vinted. Jinak HM, Sportisimo,…jak tu zaznelo. Kde co vyberu.

Příspěvek upraven 09.03.21 v 07:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5936
9.3.21 07:30

@sstefka14 Nakoupila jsem si než to zavřeli. Jinak objednávám lidl, sinsay, HM, boty a sportovní oblečení sportisimo, decathlon, A3sport. Kamarádka šla k vietnamcum prodali ji všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1031
9.3.21 07:46

Oblečení ušiju, zvládla jsem i papuče, ale pořádný jarní boty fakt nedám. Dvě děti mají podedene, to třetí je má. na knop, takže intenzivně hledám, co a kde bych koupila, ale je to marný. Má strašně širokou nohu, nevejde se ani do barefoot bot. No asi se budu muset naučit vyrábět boty :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68445
9.3.21 07:56
@sstefka14 píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kde nakupujete online v této době?
Byla jsem zvyklá nakupovat v Pepcu a Kiku, :) ale ty jsou teď zavřené. Děkuji předem za jakoukoliv odpověď.

všudemožně - Lidl eshop, Tesco, na děti cocodrilo, na sebe sporty Hudy, Rockpoint, online sport; Aboutyou, Zelando.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1907
9.3.21 08:12

Nakupuji na lidl shop, gate, sinsay a cocodrillo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
9.3.21 08:17

A co potřebuješ? Nějaké oblečení nutně?
My teda nejedeme na doraz, že by nám najednou za 14 dní došly všechny ponožky nebo dětem trička, takže prostě čekáme, až se situace znormalizuje a když něco potřebujeme nutně (třeba jarní boty nebo bundu), tak bereme Decathlon, Sportisimo, Lidl. Já pro sebe Bonprix. Je fakt, že na podzim jsem rychle běžela nakupovat podprsenky, protože ty bez zkoušení ani neriskuju objednávat, ale to zase není Pepco za stovku :P :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9082
9.3.21 08:18

Hodně nakupuju na fb na Market place. Jinak Lidl, Sportisimo. Boty Fare nebo Sportisimo. Dcera má širokou nohu, tak mám osvědčeno, že jí to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1562
9.3.21 08:19

Nic nám nechybí vše včetně jídla z oblíbené restaurace se dá objednat. Chápu, že zrovna tyhle lowcostové řetězce neinvestují do e-shopů, tak se zkus porozhlednout jinde. Za par korun se dá nakoupit v reserved v dětském mají stále výprodeje. A sportovní boty decatlon nebo teď má výprodej i sportisimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19542
9.3.21 08:20

Já nakupují online vše i za normálního stavu, i když teď pro mimčo bych otevřené obchody vitala. Často potřebuji něco stylem teď hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67263
9.3.21 08:24

My mame v DE obchody zavrene od 14.12. krome potravin a drogerie, lekaren a podobne a nechybi mi obchody vubec. Vse objednam na amazonu nebo online shopu, kdyz je potreba obleceni. Ani tam uz asi neplanuju ani chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat