Vyrážka po Covidu

Anonymní
9.3.21 08:20

Vyrážka po Covidu

Ahojky,
na začátku února jsem prodělala Covid, bez příznaků, jen slabounká vyrážka na hřbetě ruky. Teď po měsíci se mi na těle objevila červená vyrážka, možná spíš kopřivka, která se furt zhoršuje. Zdá se mi, že ráno je to horší než večer, ale to je můj pocit. Volala jsem doktorce, ale ta si myslí, že to samo odezní. Do toho všeho kojím malé miminko. Nemáte někdo zkušenost??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
702
9.3.21 08:31

Tak presne toto mel nas malej ted o vikendu. Nemel zjevny duvod ( nejedl nic neznameho, nezmnenila jsem prasek, nebyli jsme nikde venku atd). Pred tim nez se mu udelaly pupinky tak mu zcervenaly prsty na nohach a rukach, konecky usi, pak zacaly pupinky. Pupinky mel behem hodiny po celem tele, na nohach se zvetsily tak, ze mel prakticky nohy jednu rudou nabehlou skvrnu…
Covid v rodine byl, videla jsem nejake fotky, ze jeden z priznaku jsou zmneny na kuzi… No nakonec “ nastesti” dle slov pani dr. jen normalni koprivka. Me na tom teda nic normalniho neprislo.
Kazdopadne dostal prasky a nejaky tekuty pudr a je v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 08:45

Jaké prášky dostal? Meli jsme skoro stejne fleky u syna, ale pediatra nam na to nic nedal.

• Citovat
  • Nahlásit
13203
9.3.21 08:50
@Anonymní píše:
Ahojky,
na začátku února jsem prodělala Covid, bez příznaků, jen slabounká vyrážka na hřbetě ruky. Teď po měsíci se mi na těle objevila červená vyrážka, možná spíš kopřivka, která se furt zhoršuje. Zdá se mi, že ráno je to horší než večer, ale to je můj pocit. Volala jsem doktorce, ale ta si myslí, že to samo odezní. Do toho všeho kojím malé miminko. Nemáte někdo zkušenost??

Ahoj,

nechci tě děsit, ale moje mamka prodělala covid, do pár týdnl měla vyrážku a skončilo to červeno-fialovými fleky. Pokud to dojde tak daleko, zajdi si na alergo, chtěj žádanku na krevní testy a nech si otestovat hladinu eosinofilů.

Osobně bych vyřadila mléčné výrobky a čekala na reakci, zda to bude lepší nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 08:57

@chs.jasmin Děkuji za radu, jak to s maminkou dopadlo??
Mléčné výrobky nejím kvůli synovi. Jediné co, tak jsem měla nově brát Magne B6, ale to jsem pro jistotu vysadila. Žádný efekt. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
14193
9.3.21 09:00

Necekala bych na to, ze to samo odezni, pokud se to zhorsuje. Muzes zkusit si jako prvni pomoc koupit mast Hydrocortison Leciva. Stoji to kolem stovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13203
9.3.21 09:19
@Anonymní píše:
@chs.jasmin Děkuji za radu, jak to s maminkou dopadlo??
Mléčné výrobky nejím kvůli synovi. Jediné co, tak jsem měla nově brát Magne B6, ale to jsem pro jistotu vysadila. Žádný efekt. :nevim:

Moje mamka má eosinofilii :roll: bohužel, ale asi měla predispozice a jen se ji to po covidu rozjelo naplno a to byl ten spouštěč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
9.3.21 10:00
@Anonymní píše:
Jaké prášky dostal? Meli jsme skoro stejne fleky u syna, ale pediatra nam na to nic nedal.
dostal Dithiaden, na kuzi pakTanno-Hermal. Prasky na tri dny
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 10:26

@chs.jasmin Tak to zkusím. 😱

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 10:30

@cecetka Koupím si ji, snad bude ok i s kojením. :think: