Inspirace na dětský pokoj

12.7.13 13:22

Inspirace na dětský pokoj

Ahojky holky, pomalu budeme zařizovat dětský pokoj, nejspíš ho budeme dělat na zakázku tak potřebuji nějakou inspiraci, mám si ho navrhnout sama. Pokoj je větší obdelník. Máte nějaké fotečky pokojů pro inspiraci nebo neznáte nějaký program ke stažení zdarma na návrhy pokojů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

309
12.7.13 13:29

Takových diskuzí je tu už spousta, stačí hledat. Nejlepší odkaz je tady http://www.modrykonik.cz/…jen-na-poko/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
20.7.13 18:39

Tohle jsme dětem nechali udělat my, tak třeba se vám něco z toho bude líbit :-)
http://bydleni.idnes.cz/…obnosti.aspx?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4777
23.11.19 20:09

Hezký pohodový večer všem!

Hledám inspiraci na dětský pokoj. Momentálně syn předškolák, plánujeme do budoucna druhé. V únoru chceme pokojíček předělat. Jak ladit a do jakých barev? Určitě chceme koberec a máme světle hnědý nábytek - ten zůstane, tak jakou barvu koberce a jak vymalovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60448
23.11.19 20:23

Osobně jsem naopak koberec vyházela, máme marmoleum a jsem s ním max. spokojená.
Jinak se mi osvědčilo dát ten základ nějaký trvalý, neutrální nebo univerzální barvy, které se tolik neokoukají. A k dítěti a jedho věku, pohlaví, ladit jen doplnky, které se dají po pár letech vyhodit a obměnit investicí v řádech pár stovek či tisícovek.
Podlahu máme v klučičím pokojíčku hodně tmavě modrou, petrolej. U holky šedá a lehounkým nádechem lila. Stěny bílé. Nábytek dřevo masiv.
No a pak už výzdoba - oba mají magnetickou barvou stěnu asi 3×2 m, kam si dává mladší své výtvory, kluk diplomy, oba A4 fotomagnety - fotky si společně vybírajá, počítám, že je třeba za rok dva vyměníme. Kluk to má laděné do sportovna - fotky z různých sportovních činností, na stěnách velké samolepky ( lyžař, basketbalista a horolezec), hodiny s motivem fotbalu, světlo na stropě také… Povlečení s cyklistou.

HOlka chtěla holčičí, jede v růžové a fialové s motivem jednoho zvířátka. Má tak laděné také povlečení, nástěné hodiny, polep na stěnu.

Oba hodně využívají žíněnku a závěsné kruhy s hrazdou a šplhací lano na stropě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
23.11.19 20:30

Doporučuji facebookovou stránku Dětské pokojiky - nápady a inspirace, je tam milion fotek reálných pokojicku a lidé ochotně poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3959
23.11.19 21:27

@Lama Lama
Pardon za plevel zakladatelce resp. obnovitelce, ale muzu se zeptat, jak jsi spokojena s tou magnetickou barvou? :kytka: ;) Taky o ni uvazujeme na cast steny. ;) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60448
23.11.19 21:32
@Mmmanka píše:
@Lama Lama
Pardon za plevel zakladatelce resp. obnovitelce, ale muzu se zeptat, jak jsi spokojena s tou magnetickou barvou? :kytka: ;) Taky o ni uvazujeme na cast steny. ;) :mavam:

Hele, super. Spokojenost. Děti využívají. Nakoupila jsem malé neodýmové marnety. Ale stejně nejvíc používáme tu samolepící magnetickou folii z unimagnetu. Podlepuji tím ty fotky a obrázky, drží to pěkně a nejsou vidět ty magnety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3959
23.11.19 21:37
@Lama Lama píše:
Hele, super. Spokojenost. Děti využívají. Nakoupila jsem malé neodýmové marnety. Ale stejně nejvíc používáme tu samolepící magnetickou folii z unimagnetu. Podlepuji tím ty fotky a obrázky, drží to pěkně a nejsou vidět ty magnety.

Super, diky za zkusenost. :palec: ;) :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16250
23.11.19 21:38

@Salorka já mám v dětském pokoji světle šedivou podlahu, zdi bile, koberec kusový takovou tu silnici, nábytek světlé dřevo v kombinaci s bílou, barevný lustr a na oživení má na zdech plakáty (aktuálně se superhrdinama, předtím měl nějaké víc dětské). Ono už jenom ty hory hraček to vybarví, že barvit este zdi tak už je to jak v cirkuse :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6172
23.11.19 22:02

Já bych nedávala koberec, ten bych zcela určitě zrušila. Ten bordel v něm, umýt to nejde když se něco vyleje.. U nás u starší holky - šedá plovoučka na zdi magnetická barva, kde si dává fotky, přání co by chtěla, na další stěně má ruzovofialovou a zbytek bílý, kolem postele má takovou tu síťovinu udělanou jako baldachyn(?), z trámu ji visí haka (taková látková houpačka) a nábytek má bílý. U mladší je to zase šedá plovoučka ruzovo fialovo tyrkysová a šedá barva v pokoji, na jedné štěně tabulova barva, taky má haku a nábytek bílý. Pro inspiraci je toho hromada na pinterest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama