Parní čistič - reklamní akce

119
11.7.13 17:11

parní čistič - reklamní akce

Ahoj holky. Dneska mi volala paní a nabízela mi reklamní akci - vyčištění cokoliv parním čističem v domácnosti zdarma. Prý se za to nic neplatí, že to mají k výročí firmy, aby o sobě dali vědět. Moc se mi to nezdá. Nemáte s tím někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24120
11.7.13 17:16

Že by ti ten parní čistič chtěla pak vnutit? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
11.7.13 17:17

@Pavska Ano, oni ti vyčistí zdarma - ale jenom kousek, zbytek budou chtít zaplatit a taky zaplatíš, protože barevný rozdíl bude velký. Aspoň toto se stalo jedné známé, když jí takhle volali ohledně čistícího vysavače :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Ve-ru
11.7.13 17:17
@pikola píše: Že by ti ten parní čistič chtěla pak vnutit? ;)

A to je další věc, pak se ti snaží prodat předražený krám :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
119
11.7.13 17:20

No já jsem se paní ptala jak to funguje a ona, že jen volá a nic o tom neví, že až kolega, co s tím chodí… řekla jsem, že nemám zájem… no ale co když jsem přišla o vyčištění bytu zdarma? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
11.7.13 17:21

V každém případě z toho se zdravou kůží nevyvázneš :lol: :lol: :lol: nemyslím si, že by Ti pak za peníze vyčistila všechno, spíš pod tíhou vyčištěného kousku koberce, sedačky ap Ti vnutí předražený krám. Rozhodně bych se zachovala asertivně a nenechala ji vkročit do bytu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24120
11.7.13 17:21

Jestli na ty jejich kecy máš žaludek :nevim: Jako celej byt ti asi neuklidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
11.7.13 17:34

Taky my volali asi pred mesicem domluvila jsem se snima ze jo a pak jsem doma stejne nebyla neco my dotoho vlezlo. nikdo se stejne neozval ze nekdo ceka pred domem a to my jeste rikali ze jim dala kontakt name jedna sousedka to prijmeni jsem ani neznala :-D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.13 17:40

Lenka

Přesně jak píšou holky takové lidi si nepouštět přes práh :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
5983
11.7.13 17:47

Jo, firma o sobe chce dat vedet. Proc asi?
Nikdo vam nikdy na ulici nenabizel vonavky „zdarma“ a podobne veci?
Dostat se na predvedeni domu a pak uz to maji celkem pevne v rukou.
Ze by zdarma vycistili cely byt? To si snad nikdo nemuze myslet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
11.7.13 17:52

@Ivan PPZ no mě hlavně pobavilo, když mi paní říkala, že jsou asi 50 let na trhu a pak dodala, že o sobě chtějí dát vědět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4922
11.7.13 17:55

To určitě ukáže ti jak je to super na kousku a pak si ho kup a dodělej si to
když to nebudeš chtít tak ti řekne, že žiješ v bordelu a tvoje děti v tom žijí taky, přesvědčovat oni umí, nebude chtít jen tak odejít, musí prodat za to je placenej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
11.7.13 18:00
@Ve-ru píše:
@Pavska Ano, oni ti vyčistí zdarma - ale jenom kousek, zbytek budou chtít zaplatit a taky zaplatíš, protože barevný rozdíl bude velký. Aspoň toto se stalo jedné známé, když jí takhle volali ohledně čistícího vysavače :nevim:

jo, to je presne ono - vycisti ti treba ctverec na koberci - fakt viditelny rozdil a tim skonci. teda tim skonci ta cast zdarma :D
dal si bud zaplatis vycisteni toho zbytku nebo si rovnou koupis pristroj. zdarma z toho kazdopadne nevyvaznes ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6094
11.7.13 18:19

Bych po vyčistění kousku řekla že změnila barvu koberce-že ho znehodnotila tak at to kouká udělat celý nebo že je udám :D hehe to udělala mamka a měla koberec čistej hned.To samý koření-prej jesli si koupí, mamka chtěla jen její kufr :Dkoření at si odnese v igelitce :P a když na ní zkoušeli nějaké tablety aby prej byla zdravá, že je to výhodná nabídka, že zhubne a bude mít i vitaminy tak jim řekla že má rakovinu že zhubne i tak.. :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama