Instagram teambaesse

Anonymní
31.5.20 00:52

Instagram teambaesse

Muj muz s semnou nespi, podotykam, ze jsem uplnej antityp te zeny. Dlouhe vlasy, nepotetovana atd. Ale takovou si me nasel, takovou jaka jsem. A dnes mi ukazal tuhle zenu, ze se mu libi. Doslo mi, ze ho nikdy nebudu pritahovat a je mi z toho o to vic do breku a spatne z toho jaky ma vubec typy.. jak vyzil stara… ach jo. Snad me tu nekdo pochopi ale je mi hrozne :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
31.5.20 00:53

Jak vyžilá stará a ten nazev napsat nemuzu smazali by mi to.. no lehci zena

• Citovat
  • Nahlásit
27209
31.5.20 07:41

Co blaznis, tobě se určitě taky líbí spousta chlapů celebrit co vůbec nevypadají jak tvůj starej :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
31.5.20 11:22

Ja bych byla v klidu, ta ženská vypada spíš jak chlap, nevím ja jsem takova ze bych se mu spis smala co na ni vidí :D :D :D holka musíš mit nějaky sebevědomí. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4919
31.5.20 11:25

Ale blbost. Kdyby přes to nejel vlak, tak si nějakou takovou najde. Asi nikdo si nemůže dělat iluze, že se jeho muž do konce života nekoukne na jinou ženu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2189
31.5.20 12:15
@Anonymní píše:
Muj muz s semnou nespi, podotykam, ze jsem uplnej antityp te zeny. Dlouhe vlasy, nepotetovana atd. Ale takovou si me nasel, takovou jaka jsem. A dnes mi ukazal tuhle zenu, ze se mu libi. Doslo mi, ze ho nikdy nebudu pritahovat a je mi z toho o to vic do breku a spatne z toho jaky ma vubec typy.. jak vyzil stara… ach jo. Snad me tu nekdo pochopi ale je mi hrozne :,(

Já Ti nechci přidělávat vrásky, ale nesdílím optimismus zdejších dam. Pokud se někomu líbí něco takového, tak má celkem odlišné preference od (zatím) většiny lidí. Když je někdo na drsný, potetovaný a vyholený motorkářky, tak se těžko bude rozplývat nad dlouhovlasou ženou v sukýnce. Čemuž i napovídá to, že s tebou nespí. Na mě to dělá dojem, že si Tě vybral spíš pro to, že si uvědomuje, že jeho preferovaný typ, asi nebude „sedět doma, štupovat mu ponožky a vytvářet teplo domácího krbu“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 13:44

@takymanžel dekuji a presne tento nazor s tebou sdilim. Mam pocit, ze me ma jen jako bytnou.
Moje potreby ho nezajimaj a uprimne po tomhle zjisteni uz nemam chut ani ja na nej. Ted jsem odtazita ani na nej nemam chut mluvit a najednou je pozornej jak milius jenze ja o to dnes a mozna ani uz nikdy fakt nestojim celou noc jsem z toho nespala. Ma rad laciny typy a ja jsem spis tkova krehka vzhledove. Prijdw mi to od nej jako podraz, ze si me nasel prestoze vedel, ze ho nikdy nebudu “brat”. A ty jsi tedy muz dle prezdivky?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 14:06

@pikola ano, ale jsou typy jako on a neotravuji ho s tim narozdil od nej

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 14:07

@Lilia23 on mi ho tim vsim snizil. Vlastne uz nemam sebevedomi zadny. Rika mi jen jak jsem hubena a ze mam osklivou plet. Ale to je prave ono nasel si me takovou. Plet mam normalni pritom a hubena jsem to je pravda ale jsem stale stejne od zacatku

• Citovat
  • Nahlásit
125
31.5.20 14:31
@Anonymní píše:
@Lilia23 on mi ho tim vsim snizil. Vlastne uz nemam sebevedomi zadny. Rika mi jen jak jsem hubena a ze mam osklivou plet. Ale to je prave ono nasel si me takovou. Plet mam normalni pritom a hubena jsem to je pravda ale jsem stale stejne od zacatku

Ja byt tebpu dala bych mu poradme najevo ze o tebe jiny chlapy stoji, oni maji takovy senzor kdyz pak začne houkat a oni se zacnou snazit pokud ani pak ne tal snim radeji ukončí vztah..
Ja bych to tak udelala, namaluj se, oblekni se kdyz nekam půjdete, jestli jsi hubena vyuzij toho :nevim: starej se o sebe.. ja bych ho tak nastvala :D :D
Ale pokud to nechces delat, tak bych snim proste skoncila. Pokid ti i rika takové věci ze mas hnusnou pleť nechapu proc s tebou vlastne.je kdyz se mu nelíbís… myslim so ze by jsi mela na lepsiho který by si te zasloužil a mel te rad a taky s tebou mel hooodne moc sexu :potlesk: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 14:37

@Lilia23 nejlepsi na tom vsem je, ze on pekne pribral za cely vztah a dala jsem mu i ochutnat vlastni medicinu a rekla mu to hnusne taky ale on si z toho nic nedelal. :nevim: Mas pravdu budu flirtovat kdyz chce lehkou holku ma ji mit :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2189
31.5.20 21:50
@Anonymní píše:
@Lilia23 nejlepsi na tom vsem je, ze on pekne pribral za cely vztah a dala jsem mu i ochutnat vlastni medicinu a rekla mu to hnusne taky ale on si z toho nic nedelal. :nevim: Mas pravdu budu flirtovat kdyz chce lehkou holku ma ji mit :mrgreen:

Ano, jsem muž. Neznám vás ani jednoho, ale připadáš mi celkem rozumně. Pokud se k tobě jako k bytné chová, tak to tak pravděpodobně i bude. Otázkou je, jestli to nebude tak trochu i tvoje vina, ale jestli má preference jak jsi nastínila, tak je to od něj podraz, ře si zavázal někoho, pouze z rozumu. Nicméně spousta žen to dělá stejně. Nejedna diskuse tu je o tom, jak ten její letitý manžel je hodný a výborný otec, ale nějak zvlášť ji nebere. Ale to sem nepatří.
Ale k tomu, co jsi psala výše. Vážně by Ti něco takového dělalo radost? Udělat ze sebe něco co nejsem, jen abych se pomstil? To mi nepřipadá jako nejlepší řešení. Zrovna tak to, co psala @Lilia23 . Asi by to na něj na nějakou dobu zapůsobilo. Ale stálo by Ti za to, se pořád jen přetvařovat a dělat ze sebe něco, co nejsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 22:13

@takymanžel psala jsem to jeste vztekla. Samozrejme, ze to nepomuze a dospela jsem k zaveru, ze je lepsi to ukoncit. Rekla jsem mu, ze u me muze byt jak dlouho bude chtit, ze ho nevyhazuji, ale ze uz tohle vse nedavam. Ze si muze nekoho najit klidne, ale ma podminka je, at ji netaha ke mne do bytu. Byla jsem jak hrdinka, ale malem mi puklo srdce. Parkrat zamumlal proc a ja to tak nechci. Utekla hodna a on se smeje u tv v obyvaku u serialu.. :nevim:
i kdybycb za to mohla ja tak ja se snazila resit denodenne co se deje proc nechce sex jestli je to mnou, ci je v tom zdravi nebo podobne. Ne nic proste ho neberu musela jsem na to prijit sama tim, ze mi ukazal tuhle hruzu. Je mi hrozne

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 22:15

Nutno dodat, ze jsem nekolikrt rekla, ze ho proste nepritahuju a on to ani nevyvratil. Ale to delal vzdy kdyz jsem mu neco rekla treba pri hadce, ze mlci

• Citovat
  • Nahlásit
2189
31.5.20 22:29

Některý lidi mají prostě ne tak docela obvyklý vkus. Mě se taky občas líbí fotka potetovaný motorkářky na pěkný mašině, ale jen jako fotka. Rozhodně to není můj ideál krásy. Myslím, že kazit ženské tělo tetováním je škoda.
Podle toho co píšeš soudím, že bydlí u tebe a nemáte spolu řádné závazky. Tomu se asi nebude chtít ztratit dobré bydlo. Já osobně si bez sexu partnerství nedokážu představit, ale každý jsme jiný. Jestli je s ním to soužití opravdu o ničem, tak si dej pozor, ať si tě nenamotá zpátky. Nevím, jak si tě získal, ale řečmi o tom, jak se mu líbí potetované buchty, to asi nebylo. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat