Reklama

Instalace LED pásků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirila
Kecalka 129 příspěvků 10.09.18 10:45
Instalace LED pásků

Pěkný den! Prosím pěkně, je tu někdo, kdo nikdy neinstaloval LED pásek a zvládl to podle návodu? Třeba takového: https://eshop.ledsolution.cz/…t-led-pasek/ ? mám z toho velký strach :) mám chuť udělat si pokusně nástěnné světlo do domácího koutku, který mám ráda. Do té své originální lampičky bych potřebovala led pásky plus šňůru s vypínačem. Nevím, co přesně ještě k tomu, abych to prostě píchla do zásuvky a letky zasvítily (a ideálně jsem neudělala doma nějakou katastrofu). Máte někdo s instalací zkušenosti? Co koupit, čeho se vyvarovat?

Reklama

Reakce:

Janee19
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 10.09.18 10:53

je to dost jednoduchý, už jsem to dělala nečetněkrát i do kavárka, terária apod ;) tady josu návody https://www.t-led.cz/…vetleni.html když ti něco nebude jasné, tak klidně poradím :)

pikola
Neúnavná pisatelka 19049 příspěvků 10.09.18 11:13

Já to koupila, donesla domů, sundala papír, nalepila do kuchyně, zapojila do zásuvky a svítíme :nevim: bylo to komplet v prodejně, koupila jsem jen kolik potřebuju m.

kire
Stálice 85 příspěvků 10.09.18 11:40

Původně v tom světle byl LED pás?

Mirila
Kecalka 129 příspěvků 10.09.18 16:29

@kire Ne, když to po sobě čtu, chápu, proč se ptáš. Bude to mé vlastní, vše potřebuji koupit. Koncovky, kabel, adaptér..? :)

Mirila
Kecalka 129 příspěvků 10.09.18 16:30

@Janee19 Díky. Co je to kavárko? Jo asi akvárko :) :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >