Intenzivní orgasmus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 22:06
Intenzivní orgasmus

Zdravím, již dlouho nad tímto tématem uvažuji a rozhodla jsem se své myšlenky sepsat. Také mě zajímají vaše názory, jak jste na tom vy. Jde o intenzitu orgasmu.

Orgasmus je u mě dosti proměnlivý, například, když si dělám dobře přes klitoris, snažím se u toho zhluboka dýchat a když přijde orgasmus, na pár sekund zastavím a dýchám - čím déle tato fáze vydrží, tím intezivnější je prožitek, je to skvělé.

Pak mám velmi silné orgasmy s přítelem, když mě dráždí ústy. Sice nežli vyvrcholím, trvá to o dost déle než při masturbaci, ale pak je to velmi intenzivní a skvělé, je to úplně něco jiného než jen sama se sebou.

Dále jsem se chtěla zeptat… orgasmy mám již od dětství (když jsem ještě nevěděla o co jde) A tehdy jsem byla schopná někdy mít ve sprše klidně 3-4 za sebou po pár vteřinách… Stalo se vám to také? Od té doby toho však již tohohle schopná nejsem…

Nedávno jsem zkoušela vibrátor a podařilo se mi dosáhnout vaginálního orgasmu. Ač to bylo příjemné, rozhodně to nebylo tak úžasné a intenzivní jako přes klitoris kombinované s hlubokým dýcháním.

Dámy, jak dosahujete nejsilnějších orgasmů vy? S věkem (26) mi přijde, že je to čím dál tím zajímavější :lol:

Reakce:
bigl
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 29.11.17 22:42

Já už mám orgasmus z toho, co tady čtu :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 22:46

Nejsilnější orgasmus? Když si dám tak dva tři týdny sexuální abstinenci.
Jinak teda mám vždycky pocit, že by to mělo být ještě intenzivnější - když se spustí orgasmus, tak mám pocit, že jsem ještě před tím vrcholem, na který nemůžu dosáhnout - docela mě to štve. Ne že by to nebylo příjemné, ale vždycky mám pocit, že tam ještě něco chybí, že jsem ještě nedošla na konec a už musím zpátky. A bohužel sama si to dovedu udělat líp než můj chlap. S ním je to příjemný kvůli tý tělesný blízkosti samce, ale technicky je ten orgasmus horší.

K vaginálnímu orgasmu - třeba ho ještě vytrénuješ. Mně táhne na 40, dřív jsem ho taky neznala, až postupně taky pomocí erotických pomůcek jsem ho dokázala dosáhnout a teď mi přijde aspoň stejně tak dobrý jako ten druhý.
 L

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 23:19

Ja ti nevim, ja u toho nemam cas premyslet jaky to je, protoze jsem proste totalne mimo. Jasne, ze nekdy vic a nekdy min. To uz zalezi na hormonech a okolnostech.
Orgasmu dokazi mit nekolik za sebou, jak klitorialne, tak vaginalne. Jsem proste multiorgasmicka. Mam to tak od 18 let. Nekdy me to az stve :mrgreen: v tech „nejlepsich dnech“, kdyz se rozjedu, tak cim vic to mam, tim vic to chci.
Pak mam samozrejme i dny, kdy pri sexu orgasmu nedosahnu, treba, kdyz jsem hodne unavena, mam starosti a a urcite v tom hraje svoji roli i muj cyklus. Ale i tak mam rada citit blizkost sveho manzela a milovat se s nim.
Obecne je pro me dulezite pro dosazeni orgasmu, se druhemu totalne odevzdat, k tomu ale potrebuji partnera, kteremu muzu naprosto duverovat. Jo a ty prvni roky bylo uzasne, ze jsme mivali s partnerem orgasmus ve stejny moment, to uz se ted podari vyjimecne, ale mam to strasne rada.
 M

Pesimistaa
Závislačka 3124 příspěvků 29.11.17 23:22
@bigl píše:
Já už mám orgasmus z toho, co tady čtu :zed:

to ja take,… z te provokace, ktera z toho primo cisi :mavam:

ejhle
Závislačka 2836 příspěvků 30.11.17 07:42

@Pesimistaa je to sice ot. Ale skvela profilovka. Jsem zvedava, jak dlouho Ti vydrzi :palec:

GabinkaCh
Závislačka 2554 příspěvků 01.12.17 17:49

Já jsem dodnes nepřišla na to, jak to ženské udělají sprchou :oops:

MartinaZBrna
Povídálka 35 příspěvků 01.12.17 19:17
@GabinkaCh píše:
Já jsem dodnes nepřišla na to, jak to ženské udělají sprchou :oops:

A zkusila jsi pustit vodu?

farska
Vesmírná mluvilka 30261 příspěvků 01.12.17 19:23
@MartinaZBrna píše:
:mrgreen: :mrgreen:
GabinkaCh
Závislačka 2554 příspěvků 01.12.17 21:22
@MartinaZBrna píše:
:mrgreen: ano, ale kde nic tu nic :mrgreen: :nevim:
belladonna
Závislačka 2625 příspěvků 01.12.17 21:57
@MartinaZBrna píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 21:59

@GabinkaCh Namíříš na klitoris, hraješ si s proudem, jak je ti to příjemné a užíváš si. Je to jednoduché :-) Nejlépe vleže ve vaně.

Pesimistaa
Závislačka 3124 příspěvků 01.12.17 23:19
@ejhle píše: Ale skvela profilovka. Jsem zvedava, jak dlouho Ti vydrzi :palec:

tak presne tyhle uvahy jsem mel, kdyz jsem tento obrazek zcizil z jednoho clanku,
ze by mi zlaty, pardon, rezavy slavik, odecetl body,
no uvidime

Dračice 2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.17 16:50
@belladonna píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Fakt dobré! :palec: Já jsem si to sprchou dělala dlouho, protože manžel mě k orgasmu nikdy nepřivedl, ani se o to nesnažil. Odšroubuji tu hlavici ze sprchy (a Jak tady píše „Martina ZBrna“ musí se pustit voda! :jazyk: )proud vody zamířím na klitoris a měním tlak, vody příjemně teplé a výsledek se dostaví.
Teď už to dělám málokdy co chodím na erotické masáže. Tam mám vždy několik orgasmů a jsem většinou na pár vteřin uplně mimo. To se se sprchou nedá srovnat. :jazyk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >