Reklama

Ženské prověřovací triky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andreaaa7
Povídálka 40 příspěvků 29.11.17 16:15
Zenske proverovaci triky

Ahojte, pouzivate nejake triky nebo finty jak proverit zajem muze?

Reklama

Reakce:

Detsa
Extra třída :D 10643 příspěvků 29.11.17 16:25

Jj by mě taky zajímalo :cert: :cert:

suricata
Kelišová 6639 příspěvků 29.11.17 16:47

Jasné, bez prověrky nesmí na hrad…

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 29.11.17 16:58

Řiď se dle svého zdravého rozumu. K čemu ti jsou poučky, tipy a triky, když sama v nitru víš, že to má být jinak?

smutny klaun2
Kecalka 409 příspěvků 29.11.17 17:12
@Andreaaa7 píše:
Ahojte, pouzivate nejake triky nebo finty jak proverit zajem muze?

Možná by to chtělo nějaký vyhledávací program na mobilu, nebo PC. Obávám se, že za chvíli přestane fungovat obyčejný selský rozum. Žena, která nepozná zájem muže, by měla být sama.Nebo v hejnu v drůbežárně.

Obeli
Kecalka 135 příspěvků 29.11.17 17:23

Každý chlap se chová jinak, stejně tak, jako každá žena. Některý chlap to dá najevo hned, jiný je milý a pozorný, jiný tě třeba popichuje a provokuje… Já to třeba vnitřně vycítím a poznám to.
Pokud si nejsi jistá, tak se ho prostě zeptej. On tě nesežere za živa.

Andreaaa7
Povídálka 40 příspěvků 29.11.17 17:57

Mne nejde o to, jak poznat, ze se mu libim. Neni mi 15:-) Mela jsem na mysli proverovaci triky, jako jestli ma zajem o vazny vztah nebo chce zenskou jen do postele nebo jestli je to treba manipulator… uz mam spatne zkusenosti. Posledni chlap se mnou byl kvuli sexu a aby si mel kam dat veci…coz jsem poznala po case… takze se chci necemu takemu do budoucna vyvarovat

Detsa
Extra třída :D 10643 příspěvků 29.11.17 18:06
@Andreaaa7 píše:
Mne nejde o to, jak poznat, ze se mu libim. Neni mi 15:-) Mela jsem na mysli proverovaci triky, jako jestli ma zajem o vazny vztah nebo chce zenskou jen do postele nebo jestli je to treba manipulator… uz mam spatne zkusenosti. Posledni chlap se mnou byl kvuli sexu a aby si mel kam dat veci…coz jsem poznala po case… takze se chci necemu takemu do budoucna vyvarovat

Mu řekni, že hledáš jen někoho na sex, že se nechceš vázat :nevim:. Někdo, kdo by to myslel vážně uteče :think:. Já bych teda utekl po takový nabídce.
Akorát teda by pak mohl utéct úplně a už s tebou nechtít mít nic společného :think:. To už je ten risk

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 29.11.17 19:38
@Andreaaa7 píše:
jako jestli ma zajem o vazny vztah nebo chce zenskou jen do postele nebo jestli je to treba manipulator…

Jo, bez záruky ani ránu, máš recht. Lidi jsou hrozní prevíti… Hlavně ti, co si dovolí během deseti let v manželství změnit na něco názor, no neřádi jedni :cert:

Za mě, co si jako pomůžeš. Jako že ze zájmu jen o sex nemůže být vážný vztah? Že z počátku krásného vážného vztahu nemůžou být vlivem okolností po třech měsících trosky? Chceš štempl na všechny společné názory na 50 let dopředu…?

Uvažuj trošku. Proč se asi rozvádí polovina manželství. Záruku by chtěl každý.
A pokud si nepořídíš detektor lži, tak oblbování od chlapa nepoznáš, lhát umí kdekdo. A ruku na srdce… zamilovaná ženská nejenže nehledá náznaky, ale ještě těm lžím chce sama věřit. :)

Jestli si nevěříš na další vztah, tak do něj nelez. Ale nechtěj po chlapovi, ať ti na prvním rande předloží výpis z účtu, pracovní smlouvu a vysvědčení od všech bejvalek. :zed:

sirikit
Nadpozemská drbna 25135 příspěvků 29.11.17 20:43

@LAlezane Perfektně řečeno! :palec:

Swift
Závislačka 4118 příspěvků 04.01.18 13:19

:pocitac: Shit test to je zlo lidstva.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >