Píše bývalé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 08:35
Pise byvale

Pritel cely nas vztah pise byvale, cca kazdych pul roku prichazim na zpravy typu ze se domlouvaji na schuzce, naposled se to stalo predevcirem uz toho mam po krk, rekla jsem mu ze pro me skoncil (a az to pujde tak to ukoncim - to jsem nerekla). On ze se premackl a ze to chtel poslat nekomu jinymu, nepriznal se coz je u nej normalni.No a vcera ty zpravy mel smazane.Boli to ale uz to fakt takhle nejde, nebo myslite ze prehanim? Navic mi vyhrozuje ze bude chtit vratit vsechny penize za rekonstrukci cca nakych 400 tisic ktere nemam pac aktualne ani nemam praci. Prosim poradte co mam delat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 5210 příspěvků 29.11.17 08:45

Takže spolu bydlíte v tvém bytě do kterého on vrazil 400tisíc? Jak na ty zprávy přicházíš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 08:49

Ano bydli u me a mel zpravy v telefonu, byly dve ona psala ze je volna a on kdy se sejdou

krispyna
Kecalka 462 příspěvků 29.11.17 08:49

Jak jste spolu dlouho? Pro představu jestli jsou děti nebo tak. Znáš ji nebo jen víš, že je to ex? Já tohle netoleruji pouze v konkrétních případech kdy vím, že je něco špatně. Špatný rozchod, osoba mi nesedí, nějaký problém ve vztahu. Mě jednou přítel omylem řekl špatným jménem a tam to zhaslo. Jinak jsou i bývalé co se mohou tolerovat, mají svůj vztah, do ničeho se necpou. Mazání je samozřejmě vždy podezřelé a na důvěře to nepřidá.. Vyhrožování penězi by mi asi vadilo víc než ta situace s bývalkou.. Nejlepší obrana je útok a tady mi to tak připadá. On má pro ty peníze za rekonstrukci doklady? Rekontrukce probíhala na tvém bytě? My si s přítelem věříme a nenapadlo by mě se mu podívat na mobil, normálně ho odkládá a nebojí se mě s ním nechat o samotě, ale zase na obranu autorky si myslím, že bych poznala kdyby vedle mě psal bývalce.. Chlapi jsou v tomhle dost průhlední.

Emimin7
Echt Kelišová 9366 příspěvků 29.11.17 08:50

Psaní bývalé není zrovna košer. :think: A s těmi penězi jde o to, jestli může rekonstrukci prokázat účtenkama a podobně. Jinak je snad vracet nemusíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 08:56
@krispyna píše:
Jak jste spolu dlouho? Pro představu jestli jsou děti nebo tak. Znáš ji nebo jen víš, že je to ex? Já tohle netoleruji pouze v konkrétních případech kdy vím, že je něco špatně. Špatný rozchod, osoba mi nesedí, nějaký problém ve vztahu. Mě jednou přítel omylem řekl špatným jménem a tam to zhaslo. Jinak jsou i bývalé co se mohou tolerovat, mají svůj vztah, do ničeho se necpou. Mazání je samozřejmě vždy podezřelé a na důvěře to nepřidá.. Vyhrožování penězi by mi asi vadilo víc než ta situace s bývalkou.. Nejlepší obrana je útok a tady mi to tak připadá. On má pro ty peníze za rekonstrukci doklady? Rekontrukce probíhala na tvém bytě? My si s přítelem věříme a nenapadlo by mě se mu podívat na mobil, normálně ho odkládá a nebojí se mě s ním nechat o samotě, ale zase na obranu autorky si myslím, že bych poznala kdyby vedle mě psal bývalce.. Chlapi jsou v tomhle dost průhlední.

Jsme spolu pres 4 roky, mam dite z minuleho vztahu s nim ne, uctenky ma vsechny schovane. Rekonstrukce byla v mem byte.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18539 příspěvků 29.11.17 08:57
@Emimin7 píše:
Psaní bývalé není zrovna košer. :think: A s těmi penězi jde o to, jestli může rekonstrukci prokázat účtenkama a podobně. Jinak je snad vracet nemusíš.

Lézt do telefonu taky není moc košer. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 09:02

A jak vim ze je to ex? Ma furt stejne cislo. A uz si ho pamatuju.

Emimin7
Echt Kelišová 9366 příspěvků 29.11.17 09:03
@aiwwa píše:
Lézt do telefonu taky není moc košer. :roll:

Tož to též není košer. Jsem jaksi opomněl. :think:

Příspěvek upraven 29.11.17 v 09:05

Tunrida
Hvězda diskuse 48039 příspěvků 29.11.17 09:04

Tak musím říct, že si docela vyskakuješ, když mu lezeš do telefonu, když mu dlužíš půl mega a on tě ještě k tomu živí :lol: Vyhrošuješ mu planě, rozejít se s ním stejně nemůžeš. A když se s někým nemůžeš rozejít, nelez mu do telefonu :nevim:

krispyna
Kecalka 462 příspěvků 29.11.17 09:04

Toto sem pochytila z nějaké poradny - Máte právo požadovat věci, které jste hradila, buď zpět nebo za ně požadovat finanční náhradu. Je logické, že kuchyňskou linku na míru si odvážet nebudete. Doporučuji vše si nafotit, vyčíslit a v případě Vašeho odstěhování partnera vyzvat doporučeným dopisem, aby Vám uhradil částku odpovídající Vašim investicím do nemovitosti.
V případě, že se nesetkáte s odezvou, by Vám nezbylo, než věc řešit prostřednictvím sou­du.

Asi je velkou otázkou jestli se tím partner hodlá zabývat. Platí ti prokazatelně nájem? Nevím jak moc by se s tím dalo operovat, ale za 4 roky nájem také dost peněz dá.

Teniska7
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 29.11.17 09:05

My jsme oba take v kontaktu se svymi byvalymi. Kazdy s jednim, ktery byl pro nas dulezity a rozesli jsme se relativne v dobrym, proste nefungovalo. Ale to neznamena, ze me nezajima jak se ten clovek ma a jak se mu dari. Cca jednou do roka se i potkame. Takze za me je to uplne normalni vec. Ale! My o tom s manzelem mluvime a normalne respektujeme. Netajime to pred sebou a rozhodne si nelezeme do telefonu. :roll: vas vztah neni postaveny na duvere a respektu. Vyhrozovani penezi je tresnicka na dortu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 09:05
@Emimin7 píše:
Tož to též není košer. Jaksi opomněl. :think:

Bohuzel duveru v nej moc nemam tak proveruju jednou za cas.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18539 příspěvků 29.11.17 09:05
@Anonymní píše:
A jak vim ze je to ex? Ma furt stejne cislo. A uz si ho pamatuju.

No a proč mu lezeš do telefonu?

Emimin7
Echt Kelišová 9366 příspěvků 29.11.17 09:07

Ten vztah se zdá bez budoucnosti. Jsi tedy rozhodnutá to 100% ukončit?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >