Reklama

Mám mu napsat na FB?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 11:16
Mám mu napsat na FB?

Ahoj, holky. V létě jsem jela spolujízdou na festival a v tom stejném autě jel i jeden moc fajn kluk, který tam účinkoval s jednou malo kapelou. V autě jsme si povídali a bylo to fajn…pak jsme se na místě rozešli a už jsme ae nepotkali.
Já teď na něj často myslím, vím, že žije v mém městě, ale nevím, kde ho potkat. Mám jeho profil na FB. Nevím, jak teď, ale tenkrát asi zadaný nebyl.
Mám mu napsat? A když, tal co, aby to nebylo trapné?

Reklama

Reakce:

ALLURE7
Kecalka 251 příspěvků 28.11.17 11:25
@koukolka_makova píše:
Ahoj, holky. V létě jsem jela spolujízdou na festival a v tom stejném autě jel i jeden moc fajn kluk, který tam účinkoval s jednou malo kapelou. V autě jsme si povídali a bylo to fajn…pak jsme se na místě rozešli a už jsme ae nepotkali.
Já teď na něj často myslím, vím, že žije v mém městě, ale nevím, kde ho potkat. Mám jeho profil na FB. Nevím, jak teď, ale tenkrát asi zadaný nebyl.
Mám mu napsat? A když, tal co, aby to nebylo trapné?

Samozřejmě, co je na tom hloupěho? “Ahoj, já jsem XY, viděli jsme se tam a tam, byla sranda. Vzpomněla jsem si na tebe, tak jsem se osmělila napsat. Jak se máš?”… a přidej nějaký fajn zážitek nebo něco co máte společného…

Žádná věda. Když se nebude chtít s tebou nějak víc bavit, neodepíše, nebo odpoví krátce. Když jo, poznáš to.

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 11:34

Dík, to jsem potřebovala slyšet…vlastně o nic nejde, že:D

pikola
Neúnavná pisatelka 19048 příspěvků 28.11.17 11:36

Po půl roce? Ty budeš asi hodně váhavá :lol:

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 11:41

@pikola jsem blíženec:D my jsme váhaví střelci.

pikola
Neúnavná pisatelka 19048 příspěvků 28.11.17 11:45

Tak aby si tě ještě pamatoval. Tohle musíš udělat hned a ne když je ti za půl roku smutno s nemáš do čeho píchnout..

Tunrida
Hvězda diskuse 47389 příspěvků 28.11.17 12:30

Taky si říkám, jestli si tě ještě vůbec bude pamatovat no :lol: Ale za pokus nic nedáš.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19555 příspěvků 28.11.17 12:39

Já jsem se takhle ozvala klukovi se kterým jsem kdysi chodila, neviděli jsme se snad 10 let, zpočátku mu vůbec nedocvaklo kdo jsem. :lol: dneska jsme spolu čtyři roky a čekáme miminko.
Hele, nikdy nevíš. I kdyby si nepamatoval, může mít zájem teď. Proč ne, zkusila bych to.

Paola21
Závislačka 3478 příspěvků 28.11.17 12:55

Tak mu napiš jak se má, že vzpomínáš na léto a že festival byl super a co u něj nového a bla bla bla..

Detsa
Extra třída :D 10629 příspěvků 28.11.17 12:56

@koukolka_makova ze váhas. Hned mu piš, mas krásně na co začít rozhovor ;) :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >