Mám mu napsat na FB?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 11:16
Mám mu napsat na FB?

Ahoj, holky. V létě jsem jela spolujízdou na festival a v tom stejném autě jel i jeden moc fajn kluk, který tam účinkoval s jednou malo kapelou. V autě jsme si povídali a bylo to fajn…pak jsme se na místě rozešli a už jsme ae nepotkali.
Já teď na něj často myslím, vím, že žije v mém městě, ale nevím, kde ho potkat. Mám jeho profil na FB. Nevím, jak teď, ale tenkrát asi zadaný nebyl.
Mám mu napsat? A když, tal co, aby to nebylo trapné?

Reklama

Reakce:

ALLURE7
Kecalka 251 příspěvků 28.11.17 11:25
@koukolka_makova píše:
Ahoj, holky. V létě jsem jela spolujízdou na festival a v tom stejném autě jel i jeden moc fajn kluk, který tam účinkoval s jednou malo kapelou. V autě jsme si povídali a bylo to fajn…pak jsme se na místě rozešli a už jsme ae nepotkali.
Já teď na něj často myslím, vím, že žije v mém městě, ale nevím, kde ho potkat. Mám jeho profil na FB. Nevím, jak teď, ale tenkrát asi zadaný nebyl.
Mám mu napsat? A když, tal co, aby to nebylo trapné?

Samozřejmě, co je na tom hloupěho? “Ahoj, já jsem XY, viděli jsme se tam a tam, byla sranda. Vzpomněla jsem si na tebe, tak jsem se osmělila napsat. Jak se máš?”… a přidej nějaký fajn zážitek nebo něco co máte společného…

Žádná věda. Když se nebude chtít s tebou nějak víc bavit, neodepíše, nebo odpoví krátce. Když jo, poznáš to.

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 11:34

Dík, to jsem potřebovala slyšet…vlastně o nic nejde, že:D

pikola
Neúnavná pisatelka 18712 příspěvků 28.11.17 11:36

Po půl roce? Ty budeš asi hodně váhavá :lol:

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 11:41

@pikola jsem blíženec:D my jsme váhaví střelci.

pikola
Neúnavná pisatelka 18712 příspěvků 28.11.17 11:45

Tak aby si tě ještě pamatoval. Tohle musíš udělat hned a ne když je ti za půl roku smutno s nemáš do čeho píchnout..

Tunrida
Hvězda diskuse 46795 příspěvků 28.11.17 12:30

Taky si říkám, jestli si tě ještě vůbec bude pamatovat no :lol: Ale za pokus nic nedáš.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18940 příspěvků 28.11.17 12:39

Já jsem se takhle ozvala klukovi se kterým jsem kdysi chodila, neviděli jsme se snad 10 let, zpočátku mu vůbec nedocvaklo kdo jsem. :lol: dneska jsme spolu čtyři roky a čekáme miminko.
Hele, nikdy nevíš. I kdyby si nepamatoval, může mít zájem teď. Proč ne, zkusila bych to.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 28.11.17 12:55

Tak mu napiš jak se má, že vzpomínáš na léto a že festival byl super a co u něj nového a bla bla bla..

Detsa
Echt Kelišová 8483 příspěvků 28.11.17 12:56

@koukolka_makova ze váhas. Hned mu piš, mas krásně na co začít rozhovor ;) :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama