Mám mu napsat na FB?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
koukolka_makova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 11:16
Mám mu napsat na FB?

Ahoj, holky. V létě jsem jela spolujízdou na festival a v tom stejném autě jel i jeden moc fajn kluk, který tam účinkoval s jednou malo kapelou. V autě jsme si povídali a bylo to fajn…pak jsme se na místě rozešli a už jsme ae nepotkali.
Já teď na něj často myslím, vím, že žije v mém městě, ale nevím, kde ho potkat. Mám jeho profil na FB. Nevím, jak teď, ale tenkrát asi zadaný nebyl.
Mám mu napsat? A když, tal co, aby to nebylo trapné?

Reakce:
ALLURE7
Kecalka 251 příspěvků 28.11.17 11:25
@koukolka_makova píše:
Ahoj, holky. V létě jsem jela spolujízdou na festival a v tom stejném autě jel i jeden moc fajn kluk, který tam účinkoval s jednou malo kapelou. V autě jsme si povídali a bylo to fajn…pak jsme se na místě rozešli a už jsme ae nepotkali.
Já teď na něj často myslím, vím, že žije v mém městě, ale nevím, kde ho potkat. Mám jeho profil na FB. Nevím, jak teď, ale tenkrát asi zadaný nebyl.
Mám mu napsat? A když, tal co, aby to nebylo trapné?

Samozřejmě, co je na tom hloupěho? “Ahoj, já jsem XY, viděli jsme se tam a tam, byla sranda. Vzpomněla jsem si na tebe, tak jsem se osmělila napsat. Jak se máš?”… a přidej nějaký fajn zážitek nebo něco co máte společného…

Žádná věda. Když se nebude chtít s tebou nějak víc bavit, neodepíše, nebo odpoví krátce. Když jo, poznáš to.

koukolka_makova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 11:34

Dík, to jsem potřebovala slyšet…vlastně o nic nejde, že:D

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 28.11.17 11:36

Po půl roce? Ty budeš asi hodně váhavá :lol:

koukolka_makova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 11:41

@pikola jsem blíženec:D my jsme váhaví střelci.

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 28.11.17 11:45

Tak aby si tě ještě pamatoval. Tohle musíš udělat hned a ne když je ti za půl roku smutno s nemáš do čeho píchnout..

Tunrida
Hvězda diskuse 48039 příspěvků 28.11.17 12:30

Taky si říkám, jestli si tě ještě vůbec bude pamatovat no :lol: Ale za pokus nic nedáš.

Uživatel je onlineandelka83
Generální žvanilka 20182 příspěvků 28.11.17 12:39

Já jsem se takhle ozvala klukovi se kterým jsem kdysi chodila, neviděli jsme se snad 10 let, zpočátku mu vůbec nedocvaklo kdo jsem. :lol: dneska jsme spolu čtyři roky a čekáme miminko.
Hele, nikdy nevíš. I kdyby si nepamatoval, může mít zájem teď. Proč ne, zkusila bych to.

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 28.11.17 12:55

Tak mu napiš jak se má, že vzpomínáš na léto a že festival byl super a co u něj nového a bla bla bla..

Detsa
Extra třída :D 11014 příspěvků 28.11.17 12:56

@koukolka_makova ze váhas. Hned mu piš, mas krásně na co začít rozhovor ;) :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >