Reklama

Manžel moc nepomůže, ale přitom vše dělám špatně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elisa30
Povídálka 14 příspěvků 28.11.17 09:08
Manžel moc nepomůže ale přitom vše dělám špatně

Ahoj všichni, hledala jsem v diskusích zda má někdo stejný problém ale nenašla jsem. Jak uz je zřejmé z názvu vlákna, manžel mi moc nepomáhá. Žijeme sami v praze a obě rodiny máme daleko, takže pomoc nepřijde od nikoho. Naštěstí máme fajn miminko co není náročné, ale myslím že nežádam moc když poprosim aby ji pohlídal 2 hodiny 1×tydne abych si mohla jít zacvičit… začnu tím, že když se malá narodila, pomáhal dost, ale pak den po dni ubíral a teď uz s ni není ochotný být sám vůbec. Já mam na starost celou domacnost, s tim mi taky moc nepomůže. To bych ještě brala, ale on je hrozný pedant a neustále mi nadává ze jsem něco neuklidila, neurovnala tak jak si představoval atd. Pritom máme naklizeno a denně navareno! Nejhorší bylo, když mi začal prohrabovat moje šuplíky a chodil za mnou a ukazoval co tam mam za bordel!! A kdyz má pocit že je teda nepořádek, tak je na mě hnusnej, nemluví se mnou a vyjede kvuli kazde kravine. Dále chodí do práce na 10 hodinu. Prosila jsem ho aby začal dříve aby byl dříve doma, tak to vždycky dělá tak týden a pak jsme tam kde jsme byli (muze klidne zacinat uz v 8 a nema nijak strasne náročnou práci). O vikendech ani nemluvím, to vstane klidně v 11!! V noci mi samozřejmě nepomáhá nikdy, protože on musí spat kvalitně aspoň 9 hodin. Naopak mi ještě nadává, když ho náhodou v noci vzbudím když posmrknu nebo jdu k malé (ona spi ve svem pokojíčku a my v ložnici vedle s otevřenými dveřmi).. Já ho nechávám spát, protože jinak je hnusnej. No a včera to vygradovalo, když jsem celou noc nespala (prostě mi to nešlo, malá spala pěkně celou noc). Druhý den jsem se postarala, on měl dovolenou, odpoledne jsem dala malou spát a poprosila jsem ho at ji vezme kdyby plakala a on že ok. Za 20 min mě vzbudil její pláč, tak jsem ji vzala a šla za nim. On neco dělal na pc a zavřel si dveře takže ji neslyšel! Když jsem se ho ptala proč ji nevzal tak jen odsekl že má práci a že to že jsem nespala je můj problém a ze budu spát v noci!! Tak jsme se začali hádat a on začal že on svůj ukol plní- zabezpečuje rodinu ( uznávám ze finančně máme opravdu nadstandard a můžu mit cokoliv) a ze ja jsem matka a nejsem schopná se postarat o 1 dítě, ze jiny zvládají klidne 3 a jestli si predstavuju ze budu každý den v sauně a s kamarádkma!!! Já byla sama venku od porodu 2×!!! A v saune 1× (malé je 6 měsíců) jen jsem se chtěla hodinu vyspat… strašně me zklamal… neříkám ze je to vždy špatné… než se malá narodila, byli jsme pár snů… strašně jsme si rozuměli, meli jsme spoustu zájmů, sportovali jsme, cestovali jsme po světě, studovali, navíc on je moc hezký chlap a já taky nevypadam špatně (ani ted po porodu! Jsem stejná jak dříve)… teď je to strašné :,( Navic mi keca do výchovy, vše je zle, dokonce podle něj i špatně kojim! Nechce s námi chodit na procházky ani nikam jezdit, 99 procent času sedí u pc nebo si něco dělá na mobilu, taky chodí na fotbal a sport si sám dělá od začátku jak je libo… trcime v praze a ja jsem pritom tak podnikava! Je to hrozné, jsem strašně nešťastná…mam pocit že jsem si brala jiného člověka… máme i hezké chvile, často mi večer dělá masáž, koukame na film, vtipkujeme, jako dřív…ale pak zase toto. Snažila jsem se s nim o tom mluvit ale je toho tolik a vždy se začneme hádat a nikam to nevede… mám v plánu mu napsat dopis… je to přece inteligentní a vzdělaný muž tak doufám že se pokusí něco změnit, protože jinak to nezvládnu :,( ja vim ze nas miluje a je mi věrný… ale takhle nejde žít… jen jsem se chtěla svěřit…

Příspěvek upraven 29.11.17 v 20:29

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineFonty
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 28.11.17 09:20

@Elisa30 to je hrozně smutný :( nevím co bych poradila, třeba se to srovná s věkem maličké. Muze nechci moc komentovat ale vidím chybu v něm, trochu sobec? Ten sex je teda taky špatně…jednou za rok.. proč? To nechce? Možná by pomohlo zvýšit frekvenci… nebo si někam vyjít ale chápu když není hlídání… my máme děti dvě a nebyli jsme sami nikde co se narodil starší..tedy dva a půl roku..ale jinak jsme spokojení… tak třeba poprosit nějakou kamarádku případně chůvu na jeden večer a zajít třeba na večeři…
A k tomu uklidu to je :pocitac:

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 28.11.17 09:20

Pokud jsi zkoušela mluvit a nepomáhá to, tak mě napadá snad jen poradna.
Ještě mě napadá - jak se chová jeho otec k jeho matce? Na tom se dá ledasco odvodit.

Agrion
Závislačka 2782 příspěvků 28.11.17 09:21

@Elisa30 Holka nemas to lehky… ale myslim - doufam, ze je to u vas jen takova spatna faze. Rekla bych, ze chlap asi moc nevedel, co ze ho s miminem ceka… ono se na to ani nijak poradne pripravit neda…je ale sance, ze jak bude dite vetsi, tak s nim budete/on bude moct podnikat vic veci a situace se zlepsi. S tim pedantstvim asi u dospelyho chlapa uz nic neudelas :nevim: Psala jsi, ze financne jste na tom dobre… tak si najdi pani na uklid a manzel muze peskovat ji, ze ma spatne uklizeno ;)

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 28.11.17 09:23

No pokud se mate financne nadstandardne tak si najdi pani na.hlidani.Ja bych takoveho muze vedle sebe nesnesla.Co to je dneska za modu..si doma, ja te zivim tak drz pusu a krok a jeste te budu kontrolovat a buzerovat.jak to delas spatne.Mu by se v praci asi nelibilo kdyby po nem sef pořád deptal.Desny.Ty nemas pravo na spanek? Odpocinek ale in se mus vyspat 9h?

Agrion
Závislačka 2782 příspěvků 28.11.17 09:24

@Elisa30 Jo a ten muj taky odmita „pohlidat mi deti“ :cert: Jako kdyby byly jenom moje :cert: Resim to chuvou… co se budu handrkovat. Nechce ( je teda fakt ze starsi uz si klidne vezme, ale mimino odmita), tak at plati.

belladonna
Závislačka 2556 příspěvků 28.11.17 09:24

U nás se to srovnalo s věkem. Malému jsou dva roky a už je to lepší. Počkala bych. Pokud nemáte nouzi, tak zaplať chůvu. Ze začátku třeba jen na hodinku.. U nás jinak nic nepomáhalo. Domlouvání, rozhovory nic. Až sám prozřel, že takhle ne, že takhle může o rodinu přijít. Ale je to smutné, jsou sobečtí.

růžový achát
Závislačka 4269 příspěvků 28.11.17 09:25

8o… tvuj manžel by mohl dělat esesáka, estébáka ne ( ti byli tupí ), těžko se mi radí, ja mam dobře vydělavajícího bordeláře, který doma nic nemusí a když něco potřebuji musím udělat strašnej vyrvál aby se to hnulo.Tvuj manžel je chladný a despotický, vubec nevím zda se tento typ lidi dá nějak přeprogramovat, zda je reálné, aby se z něj stal hodný, milý chlap :nevim:, co se týka pomoci, u nas mam na hrbu taky komplet vsechno, ale kecy za nedůsledny úklid neposlouchám, v momentě by měl co dělat aby uniknul domácímu násilí ( naštestí je úplně slepej). Pokud maš peníze, vypiš inzerát na dva dny v týdnu hlídání po dvou hodinach třeba, nejlepe nějakou aktivní babičku třeba poblíž?? Jo a na poznamky o uklidu si davej do uší sluchatka s oblibenou hudbou, ja takhle reaguji v situacich kdy neni uniku a děcka vřeští,,,

Příspěvek upraven 28.11.17 v 09:30

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17176 příspěvků 27 inzerátů 28.11.17 09:27

@Elisa30 A umíš si doma dupnout? To bych totiž udělala já. Osobně jsem velmi nekonfliktní člověk, ale jen do okamžiku, kdy se mi někdo pokouší s. rát na hlavu.
Buzerovat mě můj partner na nepořádek v mém šuplíku, tak by si to rozhodně za rámeček nedala. Přestala bych mu doma dělat onuci. Být na mateřské fakt není o tom mít doma vypiglováno, nechat se buzerovat a mít na starosti dítě 24/7/365 a ještě hnít furt doma.

Kriss Tina
Kelišová 5022 příspěvků 28.11.17 09:36

Jak kdybys popisovala meho ex. Ten sedel vecne za pocitacem, maleho hlidal 1× za cele dva roky nez sem si zasla nakoupit. Doma nehnul ani prstem a jenom vecne kritizoval ze neni uklizeno podle jeho predstav, ze nechce to co sem zrovna navarila atd. Pritom pred otehotnenim to bylo fajn. No radu nemam, preju pevny nervy, ja ty nervy nemela (respektive mi dosli) a odesla sem. Nestalo mi za to delat doma sluzku a jeste za to schytavat nadavky.

Bela111
Ukecaná baba ;) 1778 příspěvků 28.11.17 09:39

Zkusila bych mu v jeho lepsi chvili nabidnout poradnu.

saadet
Extra třída :D 11841 příspěvků 28.11.17 09:41

Hele co radit. Jako jak to popisujes, co jste delali pred prckem, ze se nemate spatne atd. Ok muze to byt sok, protoze s narozenim potomka tento zivot je o 100% jinde. Meli jsme to podobne, ale naprosto jsme s tim „omezenim“ pocitali :nevim: stejne tak s uklidem a hlidanim, penize mate, proc nemas pani na uklid a nekoho na hlidani? kazdopadne na tomto se da nejak pracovat, napr v poradne. Ale co by mi vadilo a co vidim jako veliky problem je jeho despoticke pedanstvi. Aby mi chlap kontroloval suplik 8o nebo me peskoval a ponizoval? Toto je problem a pro toto bych odesla. Resp ja bych si s nim ani neporidila dite, neb toto se neprojevi ze dne na den. Neverim, ze despota se muze zmenit, spis to bude horsi…no a jako tresnicka ten sex, to je proste zoufale malo. Ptala jsi se proc neche? Ty chces? btw neverim, ze nema zenskou… :?

Mala.ještěrka
Kecalka 274 příspěvků 28.11.17 09:42

Žádnému příčetnému člověku přeci nemůže vadit, že má někdo ve svých šuplících bordel! Spíš mi přijde, že na tobě naschvál hledá chyby. Nemá stresy v práci, které by si na tobě takhle vybíjel? Nebo není v tom náhodou nějaká milenka? Nebo spíš sexseznamka? Že pořád vysedává na netu a nemáte ani intimní život?

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 28.11.17 09:42

Radu asi nemám. Nevím jestli je to v chlapech, nebo můj funguje už od porodu, protože prostě musel nebo chtěl těžko říct. On je asi s něčím hodně nespokojený a proto si tu zlost vybíjí na tobě jako buzerování za detaily, asi si ten život s dítětem představoval jinak (haha) a tvrdá realita se mu nelíbí. Ale co s tím nevím.
Ale model já vás živím tak už doma nehnu ani prstem, to bych neskousla. Jsem jeho žena, ne služka.

růžový achát
Závislačka 4269 příspěvků 28.11.17 09:44

Ješte mne napada varianta, kdy si to můžete prohodit, treba po roce on doma a ty v praci.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >