Reklama

Existují normální muži?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:13
Existují normální muži?

Omlouvám se za anonym, ale otázka zní jasně.
Proto se ptám, jestli je možné vůbec takového muže potkat.
Moc v to nevěřím, protože jsem ještě takového nepotkala.
Normálního muže si představuji tak, že bude hodný, upřímný, schopný, milující a bude mít smysl pro humor.
Realita: Protivný agresivní alkoholik.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 28.11.17 13:15

Ano, stejně jako existují normální ženy.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 28.11.17 13:16

Ano, existují. On je někdy problém v tom, že si žena nevědomky vybírá pořád ty stejné typy a to bohužel můžou být agresivní alkoholici.

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 28.11.17 13:20

Nevybíráš si je v hospodě? : )

Lenka_Hal
Závislačka 4845 příspěvků 28.11.17 13:21

Ja treba nikdy s zadnym agresivnim alkoholikem nechodila, jestli to nebude spatnym vyberem :think:

stinga
Závislačka 3806 příspěvků 7 inzerátů 28.11.17 13:21

Nedávno tu jela diskuse se spoustou příspěvků „Kam zmizeli opravdoví chlapi“, vyhledej si to, a ano existují normální opravdoví chlapi

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:26
@Emimin7 píše:
Nevybíráš si je v hospodě? : )

Ne. Mě alkohol nechutná.

Mart81
Závislačka 2814 příspěvků 28.11.17 13:26
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, ale otázka zní jasně.
Proto se ptám, jestli je možné vůbec takového muže potkat.
Moc v to nevěřím, protože jsem ještě takového nepotkala.
Normálního muže si představuji tak, že bude hodný, upřímný, schopný, milující a bude mít smysl pro humor.
Realita: Protivný agresivní alkoholik.

Stejně jako existují hodné, upřímné, schopné a milující ženy se smyslem pro humor. Je to norma, která podle mne vyřadí tak 60-70% populace, takže pořád jen v ČR zbudou necelé dva milióny mužů, kteří jsou normální. Z toho něco přes 350 000 mužů ve vaší věkové kategorii. Takže kdybyste je všechny shromáždila, zaplnili by celé Brno. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:30
@Mart81 píše:
Stejně jako existují hodné, upřímné, schopné a milující ženy se smyslem pro humor. Je to norma, která podle mne vyřadí tak 60-70% populace, takže pořád jen v ČR zbudou necelé dva milióny mužů, kteří jsou normální. Z toho něco přes 350 000 mužů ve vaší věkové kategorii. Takže kdybyste je všechny shromáždila, zaplnili by celé Brno. ;)

To znamená, že ti normální už jsou zadaní…

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 28.11.17 13:33
@Anonymní píše:

Nejspíš má spoustu z nich nenormální partnerku. Tak stačí počkat, až půjdou od sebe.

Fofrník
Závislačka 3362 příspěvků 28.11.17 13:34
@Anonymní píše:

Někde bude chyba. Ono už lecos napoví to, že o takovéhle naprosto elementární věci píšeš jako anonym. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:35

Tam, kde to funguje od sebe partneři neodchází…

Mart81
Závislačka 2814 příspěvků 28.11.17 13:37
@Anonymní píše:

Nevím, o jaké se bavíme věkové skupině, podle toho jich může být zadaných menšina nebo většina. Pokud třeba 30 - 40, tak ano, většina bude zadaných. Pak je třeba vybírat z té menšiny (a na to musíte mít štěstí nebo prosít mnohem větší množství mužů), musíte mít schopnost je rozeznávat (a nenaletět agresivnímu alkoholikovi) a pak od určitého věku už spíš vybírat z těch rozvedených a počítat s už existujícími závazky na straně muže.

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 28.11.17 13:37
@Anonymní píše:
Tam, kde to funguje od sebe partneři neodchází…

Jestli jsi normální a tvůj partner nenormální, bude logicky někde normální chlap s nenormální ženou. To nemůže fungovat a půjdou od sebe.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:37

Ano, já ho nakonec potkala až ve 38 letech :lol: jsme spolu třetí rok a čekáme dítě…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >