Intervaly mezi krmením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malastikutka
Nováček 4 příspěvky 14.02.17 11:10
Intervaly medzi krmenim miminka

Mile maminky, ak sa pise ze: Dat krmit miminko kazde tri hodinky to znamena?: 1. Od zaciatku prveho nakojenia +3 hod. Alebo 2. Ukoncim prve kojenie a pripocitam +3hodinky. :roll: Dakujem :)

Reakce:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42014 příspěvků 14.02.17 11:12

@malastikutka od zacatku nakojeni

Ale nerid se hodinami, ale miminkem. Ja kojila co hodinu a pul 10 mesicu.

Hobitka
Závislačka 3528 příspěvků 14.02.17 11:15

@malastikutka Proc bys mela krmit presne po 3 hodinach? Pokud jsem se snazila zhruba vyhovet potrebam miminka, vychazelo mi to na cca 8-10 kojeni za 24 hodin, jak kdy, kdyz mel syn spurt, tak chtel prso co hodinu. Jsou miminka, co chteji kazde 2 hodiny, znama kojila jen 4-5krat denne a dite mela jak burtika. Jinak bych to asi pocitala od zacatku kojeni do dalsiho zacatku.

milwinka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 13 inzerátů 14.02.17 11:20

Určitě od začátku kojení. Ale určitě bych ho tak dlouho nenechala řvát, pokud má hlad dřív. Já jsem teda kojila i častěji - dle potřeby. Ale četla jsem, že by měl být interval mezi kojeními (myšleno od začátku předchozího do začátku dalšího kojení) miminálně 1,5hod..tak jsem se snažila dodržovat aspoň tu 1,5hod.. i když taky ne vždy.

pikola
Neúnavná pisatelka 19296 příspěvků 14.02.17 11:22

Od zacatku, ale u kojeni intervaly neplati, to je jen pro UM.

Fjodorka
Extra třída :D 11237 příspěvků 14.02.17 11:36

U kojení žádné intervaly nejsou. Klidně kojte po dvaceti minutách, když bude třeba (třeba při spurtu).

Iva575
Kecalka 356 příspěvků 14.02.17 11:46

Hlavně se neřiď třema hodinama, jinak moc dlouho kojit nebudeš. Možná je to průměr, ale určitě je nesmysl dodržovat to jako přesně stanovený interval. Prostě když má hlad, tak ho nakoj, když ne, tak mu to nenuť.. jak jednoduché.. (syn se u prsa někdy jen tak sklidní žužláním, jindy se napije, jak chce, funguje to skvěle)

Chumchalice
Kecalka 149 příspěvků 14.02.17 12:13

Ja se taky ridila „radou“ mudr kojit co 3 hodiny 30 min. Tak jsem kojila, v noci budila… no pribiral az moc, tak mudr rekla zkratit kojeni o patnact minut. Timto sokem, ktery jsem telu udelala, jsem ztratila mliko a maly se i po roce budi co 3 hodiny na jidlo. :zed: Urcite by to bylo jinak, kdybych se zkratka ridila podle potreb miminka. S druhym ditetem budu moudrejsi, mudr kojeni odkyvam, ale udelam si to podle sebe…takze prosim te udelej to podle miminka, jinak budes mit akorat starosti :kytka:

malastikutka
Nováček 4 příspěvky 14.02.17 12:28
Dakujem

Radis mi, aby som teda pockala kym sa vzdy zobudi, pretoze moja je strasny spachtos.

Hobitka
Závislačka 3528 příspěvků 14.02.17 13:08

@malastikutka Jestli miminko pribira, tak nebud.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >