Intimní dotaz

Anonymni
12.11.07 12:43

Intimní dotaz

Ahoj kamarádky,

chtěla bych tentokrát zůstat v anonymitě. Mému manželovi se líbí jak to jenom říct, „vyholená pipka“ Ale úplně. Nemám nic proti, kdybych si mohla nechat přední chloupky. Připadá mi to tak nějak přirozené. Ale jednou jsem povolila a už naléhal znovu, kdy si to vyholím zase úplně. No, přiznám se, že jsem už podruhé podlehla, ale když jdu na WC, připadám si nemožně, když tam nic nemám. Je to přece moje tělo, jak má on právo dožadovat se něčeho, co se mi nelíbí, že? Poraďte mi prosím. Děkuji. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
12.11.07 13:00

No,

zkusila bych na manzela vytahnout, jak by se mu asi libilo, kdybys po nem chtela, aby si oholil nohy. Udelal by to???
My si doma nastesti rikame vsechno a jsme tolerantni, takze takovy problem nemam.
Jinak, kdybych mela a partner na tom trval, tak bych do toho nesla. Pokud se citis nesva a nelibi se ti to…je to tve telo.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24919
12.11.07 13:20

Ahoj,

zastávám názor Terika. Pokud se necítíš na to, tak to nedělej. Nebo mu řekni, ať se vyholí i on. Uvidíš jak se mu to bude líbit.

Hlavně mu řekni, že se ti to nelíbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20101
12.11.07 13:23

Myslím, že TERIK to vystihla přesně - zkus nadhodit, co by dělal, kdybys po něm vyžadovala holení ty?
Nehledě na to, že pokud se tak necítíš dobře, měl by to vzít jako fakt a ne přemlouvat, je to přeci o tom, aby oba z páru byli spokojení?

Pokud chce, aby sis holila i chloupky ve předu, tak to rozhodně není z hygienických důvodů, ale prostě otázka estetiky … tj. kdyby chtěl, abys změnila účes velmi radikálně, taky se to bude řešit jako kompromis dvou názorů, totéž u mužů ohledně vousů/kníru … prostě je to jen o vkusu a pokud mají dva lidé rozdílný vkus, prostě se nedá říct, v tomhle bude po mém …

Toliko můj názor
Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
12.11.07 13:35

No, když se z „bobra“ oholíš na školačku, je to šok, ale dá se na to zvyknout. To jen k tomu, kdys to chtěla i ty. Pokud nejsi ochotná si zvykat, tak udělej nějaký rozumný kompromis. Já bych do toho šla. Jednak jsem zvyklá se úplně vyholit tak jednou za měsíc a pak jen udržuju strniště a za druhé…co se týče erotiky, ráda plním přání partnera… .
Tož tak.
R.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.11.07 13:36

On ale ví, že to nechci a pořád si myslí, že asi změním názor nebo co. Jsme maželé už 5 let a předtím jsme se znali 3 roky. Takže 8 let. Ví přesně, jaká jsem, několikrát jsem mu řekla, že se mi to nelíbí, že mi to připadá divné. Pořád tak nějak doufá.
Taky jsem mu řekla, jak by si připadal, kdybych po něm chtěla, aby se vyholil. Na to mi řekl, že u chlapa je to něco jiného, že on to dělat nebude, přece není buzna nebo co. Trochu jednostranné co?

• Nahlásit
  • Citovat
Radina
12.11.07 13:45

To je hodně jednostranné. Měl by vědět, že muži-ne „buzny“ :oops: ale i ti 96% se vyholují, aby jim připadalo, že mají většího pinďoura. Takže můžeš argumentovat tím, že se ti to líbí na chlapech a aby se holil taky. A kde se jako bude svlíkat, že se nechce oholit i on ?!?????

• Nahlásit
  • Citovat
1186
12.11.07 13:48

Ahojky,

pokud pořád „tak nějak doufá“ tak to ještě jde (to můj manžel taky „pořád doufá“ že někdy dáme trojku s holkou :)), horší je, když tě do toho tlačí. Samozřejmě by měl respektovat tvoje přání, když se ti to nelíbí a řekneš ne, tak ne. Co kdybys zkusila se vyholit ne úplně, ale nechat si uprostřed shora dolů čárku? Já to tak dělám a jsme spokojený oba a četla jsem názory chlapů v jedné diskuzi na erotických stránkách, že se jim to líbí ještě víc, než úplně vyholené :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.11.07 13:51

No prostě se nedám a za Vaše zdravé názory děkuji. Klidně piště dál. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
5264
12.11.07 14:07

Asi bych to řešila tak, že když se mu to tak líbí, tak bych to třeba jednou za půl roku udělala - ať má radost, ale víc ne. Jde o tvoje pocity a moc se mi nelíbí jeho reakce. My se holíme oba a je to spravedlnost, že :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
12.11.07 16:11

no já navrhuju řešení … vyholit a ve předu vymyslet něco zajímavého…třeba čárku (jak se psalo výše), ale i jiné vzory…například proužky vodorovné… dvě kolečka nad sebou, vykřičník, šipku…no prostě co tě napadne. On bude mít překvapení, ocení nápad a snahu. Můžeš mu vsugerovat, že úplně vyholená je nuda. Já si totiž nemyslím, že bys mu neměla vyhovět, když jsi to už zkusila, asi ti to zase tak nevadí jen se cítíš nesvá… a trocha legrace vám možná pomůže najít kompromis.(vlastní zkušenost :wink: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20101
12.11.07 16:47

jj přesně to jsem měla na mysli, když jsem psala, že je potřeba kompromis a ne že jeden si dupne a hotovo :lol:

btw. přemýšlim, jak by se mi asi podařilo vytvarovat kolečko natož dvě? :roll: … mno proužek to jistí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
17.11.07 20:55

Ahoj, jsem se pobavila :D
Určitě by tě neměl nutit, musíš i ty cítit, že to chceš. Být tebou, šla bych do kompromisu. Já se holím úplně, a vepředu si nechávám malou čárku. Mě je zase příjemější být vyholená, takové čistější (manžel by zase chtěl u mě víc chloupků, tůůůdle, má smůlu). A taky se někdy holí dole úplně. A to že má pak pocit, že má většího pinďoura je pravda :pankac: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
18.11.07 20:32

Ahojky,můj názor je ten,že v tomhle můžeš opravdu rozhodovat jen ty,co ti vyhovuje a co ne.Je pravda,že je to jen tvoje tělo.A mimochodem,atˇ si manžel zkusí na vlastní kůži,jak to svědí :evil: ,když jsi vyholená úplně úplně.Asi dvakrát jsem to zkusila a nevyhovovalo mi to ani trochu.Když tam něco zůstane,je to lepší :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
18.11.07 21:16

Hlásím, že mě nic nesvědí :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu