prosim napiste mi

Anonymni
5.10.07 18:19

prosim napiste mi

Nevim co delat, jsem momentalne hrozne nestastna. Manzel pred par mesici zacala chatovat s par holkama a ja na to ted prisla. Ke vsemu se priznal, ale myslim, ze to s nima neskoncil tak jak slibil. Nevim co delat. Dnes jsem mu nasla v mobilu v odeslanych zpravach basnicku co psal jedny jeho ctitelce. Tvrdi, ze je to stary, ze to musel psat pred mozna i pred par mesici. Ja vim 100% ze jeste pred par dny tam takovou zpravu nemel. Je mozny, ze ta zprava je opravdu stara a ze se to tam ted pri zapnuti telefonu objevilo? Tento telefon pouziva jen vyjimecne, prevazne je vypnuty. Nejsem technicky typ, ale prijde mi to jako nesmysl. Rika mi, ze mozne to je, ze jsou v telefonu dve pameti…
Asi si rikate, ze se hrabu v nesmyslech, ale pro me je to dulezity…chteli jsme dat vsechno dohromady a ted zas tohle…jedna jobovka za druhou.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
5.10.07 18:55

Ahoj, no co na tohle říct? Jsme v 21 století..........Myslím, že máš jen dvě možnosti. 1) poslat ho k vodě 2) věřit tomu, co ti říká a NEHLEDAT. Chápu, že je to asi těžké, ale třeba to opravdu nic neznamená a zbytečně se trápíš. A mimochodem - tobě by nevadilo, kdyby se ti nekdo hrabal v mobilu a mailu? Jinak držím palce.
K*

• Nahlásit
  • Citovat
2237
5.10.07 19:42

Ja tohle resila dost razne…Rekla jsem, ze i s detmi odejdu. Mela jsem i sbaleno, ale nakonec z toho seslo a zacal sekat latinu. Musim se priznat, ze cas od casu kontroluju, ale na nic jsem neprisla a posledni dobou ani nepatram. Muj muz ma totiz vzdy smulu, ze se o vsem dozvim hned a uplnym omylem…Nikdy ale to nezaslo tak daleko, ze by to bylo fyzicke. Jednalo se jen o ICQ nebo SMS.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
5.10.07 20:09

Nechci být zlým prorokem - ale není psa, co nekouše - když může. Alias - když fena nepodrží - pes neskočí - prosím, omluvte hrubší přirovnání.
Muž, který si chatuje, smskuje - či jinak flirtuje s jinou - než vlastní ženou - čeká jen na příležitost, kdy to přeroste ve fyzično. A příležitost dělá zloděje. Buďme upřímné - nevinné by bylo, kdyby si předplatili Mateřídoušku. Ne, když píšou básničky někomu - kdo podle nich „nic neznamená“blablablabla
Pokud je to první zakopnutí - dá se to „prominout“ - ale nezapomeneš. POkud je to už několikátý kopanec pod tvoje žebra - nemá smysl to „ladit“ a dávat dohromady.
Toť můj názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
5.10.07 20:31

Lusie pěkně napsaný :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
5.10.07 20:36

Milá Zlatko, to jsou léta praxe a zkušeností - ale ty jsou bohužel, nepřenositelné. Takže si většinou musíme nabít nos - abychom pak mohly ftipně psát:-))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
5.10.07 20:49

Ahoj,
sestře takhle chatováním manžela s ženskýma začal konec manželství! :evil: Za nedlouho si našel reálnou přítelkyni. :( V mobilech se nevyznám,ale je jasný,že svému muži nevěříš a musíš se ponižovat v prohrabáváním jeho věcí-to už je nějaký signál,si mylím. :( Je to smutný,držim palce,ať to halvně pro tebe dopadne co možná nejlépe!!!!
Stána

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.10.07 21:28

dekuju za vase nazory. Hned je to lepsi kdyz ma clovek nekoho s kym se muze o svy trable podelit…diky
U nas to bylo taky vzdy omylem a taky jen smsky a icq. Proste si nazbiral kontakty na seznamce a pak flirtoval. Ke vsemu se mi priznal ac nemusel. Uz jsem sem jednou psala, ale nikdo mi neodpovedel. Je mi ze vseho strasne smutno, meli jsme tak krasny manzelstvi a je po vsem. Ja mu neverim a ted uz cilene kontroluju. Je to ponizujici, strasne. Nikdy jsem tohle nedelala. No a dneska zas ta zprava. Vzdycky je to jak blesk z cistyho nebe. Zajimalo me jestli nevite, jestli je to technicky mozny aby se stara zprava ukazala az ted…tvrdi mi, ze jsou tam 2 pameti. Ze to psal, ale uz je to dlouho. Nevim. Zajima me to tolik proto, ze uz jsem mu dala posledni sanci cca pred tydnem a jestli lze ohledne tehle zpravy, znamena to, ze s tim neskoncil. Ale tim padem skoncil pro me. Uz nemuzu dal. Nici me to. Jsem 2 mesice po porodu a potrebuju se soustredit na nasi holcicku.

• Nahlásit
  • Citovat
8671
5.10.07 21:37

…jestli je to pro tebe tolik důležité,tak proč se nepodíváš do detailů odeslané zprávy,je tam většinou i datum a čas.....
stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.10.07 21:39

to prave neni…je to jakoby nejspis jen ulozene v odeslanych. datum ani cas ta neni.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.10.07 21:48

Já myslím, že mobil nemá dvě paměti. Když tu SMSku proklikáš až do konce, tak tam je přece i datum a čas poslání. To se mi to tady vesele píše - druhým se to radí lehce. Tuhle kapitolu už mám za sebou, tak vím, jak je těžký se obrnit a nehledat, ale jestli se nechceš zbláznit, tak už nehledej. Užívej si holčičku. Třeba jsi teď jenom přecitlivělá a zbytečně maluješ čerta na zeď. Semnou teda po porodu hormony delaly divy.
K*

• Nahlásit
  • Citovat
122
5.10.07 22:33

Mě by nějaký anonymní chat nerozházel, holt každý má nějakého koníčka :wink:, ale pokud to pokračuje i na mobilu, to už asi bude něco víc.
No, v každém případě bych se hned neukvapovala, zraňuješ tím teď hlavně sebe. Možná jsi skutečně pouze přecitlivělá po porodu, a máš strach, že ho stratíš.
Jak se chová jinak? Pomáhá ti? Je k tobě milý, pozorný?

Technicka poznamka: každý telefon skutečně nezaznamenává datum odchozí zprávy (nebo hovoru). Třeba zrovna já to na Siemensu nemám, ani u mnou volaných čísel, ani u odeslaných SMS, pouze u příchozích :wink: .
Ale dvě paměti? To snad platí pouze u telefonních čísel, ne? Myslím telefonní seznam může být na SIM kartě a druhý přímo v paměti mobilu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
6.10.07 09:25

Mobil má skutečně dvě paměti. Některé zprávy se ukládají na SIM kartu a některé se mohou uložit do paměti telefonu. Proto když vyměníš simku tak se ti ztratí nějaké zprávy a nějaké zůstanou a naopak když dáš svoji simku do jiného telefonu tak taky.
Ty aktivity na chatu bych nepřeceňovala. Třeba se jenom baví (blbě :evil: ) Ty sms jsou horší, to znamená, že už někdo má jeho číslo a přestává to být anonymní, ale pokud je jen u toho, váš vztah to neohrozí, to jenom tvoje žárlivost, protože tebe to se..... a on si připadá nevině, vždyť nic nedělá, jenom píše. To je bohužel mužská logika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.10.07 10:34

vystihla si to presne Sharinko…jen me to strasne zranilo. Ted vim, ze uz mu nemuzu nikdy verit. A pro me je duvera na prvnim miste. Jak ja hloupa jsem mu mohla verit. Ted kdyz si vsechno vracim…byla jsem tehotna, o holcicku jsme malem prisli a on se i v tomhle tezkym obdobi takhle ‚bavil‘ ! Kdybych s tim skoncil hned, ale zase ta zprava. Si rikam, to neni mozny aby to byla nahoda a stara zprava se ted objevila. S tim telefonem rika to co ty, ze je to takhle, ze to muselo byt ulozeny v telefonu nebo simce…ale to ja uz nikdy nezjistim, to vi jen on sam. Prosim tady o vase rady, ale moc dobre vim, ze je to jen a jen na me. Kdybych alespon mela kam jit, alespon na cas nekam vypadnout, ale to bohuzel nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.10.07 12:16

No každopádně tvůj manžel už ví, že mu kontroluješ mobil atd…takže je možné, že bude opatrnější :-(
Neupínej se na jednu zprávu, jiné detaily ti pak mohou utéct. Pevné nervy, je mi to moc líto,že teď, když potřebuješ klid, tak ho nemáš :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama