Jak udržet sperma uvnitř?

31.1.20 18:14

Intimní otazečka

Ahoj holky s pritelem se snažíme o mimi. Četla jsem zde ze je dobre po sexu ležet co nejdyl a nechodit hned do sprchy.. jenze po sexu toho ze me hodně vytece a za chvilku musím jit do prace.. nechci aby to vsechno vyteklo a zůstalo neco ve me..myslíte ze si muzu dat tampon abych neměla durch kalhotky v praci? Vložky nemam.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31.1.20 18:18

:lol: neboj, nemusíš stát na hlavě, v pohodě můžeš do sprchy a klidně se umýt. Nepotřebuješ k otěhotnění to držet v sobě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2007
31.1.20 18:19

Bez normálně do sprchy. Co tam má zůstat tak tam zůstane. Nic si tam necpi. Nezáleží na množství, ale kvalitě. Já jsem vždycky ležela asi 2 min a bylo to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
31.1.20 18:58

Já šla vždy do sprchy. (Povedlo se mi otěhotnět 4×) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 19:04

Já mám dvě neplánované děti, takže jsem ani s jedním nemusela „co nejdéle“ ležet a už vůbec ne nechodit do sprchy :poblion: protože to je to první, co jdu po sexu dělat (i po tom večerním). Normálně se běž umýt a žádný tampon si neber :roll: pokud máš otěhotnět, bude na to bohatě stačit to, co v tobě zůstane…

• Nahlásit
  • Citovat
9953
31.1.20 19:09

@Brokensaidka blbost vždycky v tobě něco zůstane…
Já vždy po sexu vstanu a jdu na záchod.. tento cyklus jsem šla a dělala svíčku cca 2 minuty pak jsem šla má záchod atd a jsem těhotná.. nikdy jsem neležela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 19:13

Holky můžu se zeptat? Myslíte když byl PS 10.1. Že by doktor 21.1 už na ultrazvuku něco viděl? Asi je to hodně brzo a je to blbost že?

• Nahlásit
  • Citovat
13608
31.1.20 19:25
@Anonymní píše:
Holky můžu se zeptat? Myslíte když byl PS 10.1. Že by doktor 21.1 už na ultrazvuku něco viděl? Asi je to hodně brzo a je to blbost že?

Je to blbost, nejdřív za dva týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 19:29

@Litta i já si to myslim, myslím že v tuhle dobu možná TT, ale to by taky nebylo prukazne :-) UZ tak druhý, třetí týden po styku dřív ne

• Nahlásit
  • Citovat
770
31.1.20 19:35

Vůbec nic v sobě zadržovat nemusíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
31.1.20 19:48

Byla to asi náhoda, ale moje zkušenost je taková…
Snažili jsme se cca 8 měsíců a nic. Po sexu jsem šla vždy hned na záchod, protože mi bylo nepříjemné cítit jak ze mě něco teče třeba v posteli. Tak jsem si řekla jestli to nebude třeba tím proč se nám to nedaří.
Přestala jsem po sexu na záchod chodit a zůstala v posteli až do rána. Do 2 měsíců jsem byla těhotná. :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13497
31.1.20 19:51

@dena262 je to určitě blbost :mrgreen: já otěhotněla ve sprše…2× :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
31.1.20 21:39
@neila píše:
@dena262 je to určitě blbost :mrgreen: já otěhotněla ve sprše…2× :mrgreen: :pankac:

Je mi to jasné :mrgreen: :mrgreen: ale dost mě překvapuje kolik z vás ví kdy a kde jste otěhotněly 8o to já třeba nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13497
31.1.20 22:06

@dena262 dvě děti ze tří byly plánované a protože se zadařily na první pokus, tak vím no :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6380
1.2.20 00:59
@dena262 píše:
Byla to asi náhoda, ale moje zkušenost je taková…
Snažili jsme se cca 8 měsíců a nic. Po sexu jsem šla vždy hned na záchod, protože mi bylo nepříjemné cítit jak ze mě něco teče třeba v posteli. Tak jsem si řekla jestli to nebude třeba tím proč se nám to nedaří.
Přestala jsem po sexu na záchod chodit a zůstala v posteli až do rána. Do 2 měsíců jsem byla těhotná. :D :D

Já jsem to taky chtěla podpořit a jednou jsem nešla na záchod a hned do sprchy a byl z toho silný zánět močáku. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama