Intimní poměr s bývalým přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 08:24
Intimní poměr s bývalým přítelem

Ahoj, je tu někdo, kdo udržuje nebo udržoval poměr s ex? Je to začarovaný kruh a nevím, jak dál. Vím, že je to hlavně o sexu, ale poté si připadám hrozně… Nedokážu to ale utnout a on taky ne, oba to cítíme stejně. Víme, že by se to nemělo, ale nejde to přerušit ani jednomu. Ráda bych to přerušila, ale nedokážu to. Co s tím?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 08:35
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo, kdo udržuje nebo udržoval poměr s ex? Je to začarovaný kruh a nevím, jak dál. Vím, že je to hlavně o sexu, ale poté si připadám hrozně… Nedokážu to ale utnout a on taky ne, oba to cítíme stejně. Víme, že by se to nemělo, ale nejde to přerušit ani jednomu. Ráda bych to přerušila, ale nedokážu to. Co s tím?

Předpokládám že oba máte ještě jiné partnery, oficiální? Co vám v těch vztazích chybí? Nebo naopak co vás v nich drží?
Já měla vztah s ex několik měsíců, poprvé to utnuly okolnosti a hlavně on. Podruhé už nikdo, přešlo to do klasického vztahu, dneska jsme manželé.

pristelepe
Kecalka 216 příspěvků 30.07.19 08:36

Vrátit se k sobě oficiálně. Co jiného, když víte, že tohle je špatně a nemůžete bez sebe být.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 08:51

Ahoj,
byla jsem v tomto začarovaném kruhu rok a půl. :roll:
Ale popořadě: Můj ex byl fajn chlap, jenže pro život nepoužitelný. Ovšem sex s ním byla jízda, orgasmy s ním byly elektrizující, prostě to se mnou uměl dokonale. Sáhnul na mě a :oops:
Pak jsme se z jiných důvodů rozešli, prostě to už nešlo… Potkala jsem nového přítele, spolehlivý, perspektivní, vzdělaný. Jenže v posteli to byla leklá ryba. Poloha zásadně na misionáře, max. minutu a půl, podruhé - to jsem se asi zbláznila…
Po roce jsem potkala svého ex v obchodním centru, dali jsme kafe a broskvička pracovala na sto procent… :(
Udělal mi to v kabince a já byla ztracená… Byla jsem na kolotoči lží, výčitek…
Vše vyřešil úplně nový chlap, kterého jsem si vzala a jsem s ním šťastně vdaná tři roky…
:srdce: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 09:46

Ani jeden nikoho nemáme, obou nám je po setkání divně, možná trochu výčitky… ani nevím proč :think: ale mít opět něco víc mezi sebou taky nejde… nevím, jak z toho ven, když se spolu vyspíme, tak jsem z toho pár dní po tom úplně mimo, pak jsem v cajku a říkám si, že se na to vykašlu, že to nikam nevede, ale pak se zase setkáme a stále dokola :zed: když jsme spolu, pokecáme si jako s nikým jiným…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 11:32
@Anonymní píše:
Ani jeden nikoho nemáme, obou nám je po setkání divně, možná trochu výčitky… ani nevím proč :think: ale mít opět něco víc mezi sebou taky nejde… nevím, jak z toho ven, když se spolu vyspíme, tak jsem z toho pár dní po tom úplně mimo, pak jsem v cajku a říkám si, že se na to vykašlu, že to nikam nevede, ale pak se zase setkáme a stále dokola :zed: když jsme spolu, pokecáme si jako s nikým jiným…

Tak nevím co řešíš. Asi to je potřeba si tím projít. Nemáte závazky k nikomu jinému, tak o co jde? Časem se to vyvrbi.

Tomkins
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 30.07.19 12:09
@Anonymní píše:
Tak nevím co řešíš. Asi to je potřeba si tím projít. Nemáte závazky k nikomu jinému, tak o co jde? Časem se to vyvrbi.

Je to tak. Na druhou stranu si tím blokuje to, aby potkala někoho jinýho. Nikdo nechce chodit se ženou, která má nedořešenou minulost a spí se svým ex.

Za mě je to ztráta času.

Uživatel je onlineBlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 2167 příspěvků 30.07.19 12:30

S jedním bývalým jsme to takto praktikovali skoro rok -byli jsme oba nezadaní, občas si s někým vyšli… ale jinak jsme se chovali stále jako bychom spolu chodili - společné akce, intimity, sex. Za mě to bylo fajn, byli jsme z toho oba relativně venku a když jsme věděli, že neplánujeme společnou budoucnost, tak nás tak nesraly vzájemně naše špatné vlastnosti a ten „vztah“ byl mnohem lepší. Dali jsme si co jsme potřebovali a tím pádem jsme ani jeden neuspěchali výběr dalšího partnera. Ale je třeba aby to oba měli srovnané, co od toho očekávají.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 13:14
@Tomkins píše:
Je to tak. Na druhou stranu si tím blokuje to, aby potkala někoho jinýho. Nikdo nechce chodit se ženou, která má nedořešenou minulost a spí se svým ex.Za mě je to ztráta času.

Jenže pokud není ještě vhodná doba to ukončit, tak pro nový vztah stejně připravená nebude. Stejně by ji to táhlo k ex.

Váš příspěvek
Reklama