Proč máte milence?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 05:40
Proč máte milence?

Ahoj, zajimaly by ma vase zkusenosti s vasi neverou, mate milence? Mely jste? Proc? Jak dlouho vam to vydrzelo a jaky byl duvod podvadet vaseho partnera a vest paralelni vztahy? Jak fungoval vas milenecky vztah, jen schuzky na sex nebo i nejaky spolecny cas a zajmy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 06:50

Ja mela milence kdyz jsem zadneho partnera nemela. Proste milenec 2 krat za mesic se sejit zajit na veceri do letniho kina projit se po medte ale to uz je davno. Kdyz jsem se zamilovala a nasla partnera tak sem to utnula.

Uživatel je onlineSafrik
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 30.07.19 06:50

Nemela jsem, nemam ani nechci. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 06:55

Taky bych chtěla milence, ale kde ho hledat, to bohužel nevím. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 07:17

Mám milence asi dva měsíce. Je to jak kdy někdy jen rychlí sex jindy romantika ale vše v hotelu v utajení. Důvod přítel odmítá sex už 4 roky furt sem se bránila ale jak přišel on podlehla jsem ma v sobe prostě něco čemu jsem neodolala. On má taky ženu tak nám to naše malé tajemství zatím vyhovuje. Uvidíme

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 07:27

Našla jsem si milence, protože se mnou chlap po svatbě přestal spát. Bylo mi 24. Asi dva roky nebylo nic, tak jsem to vyřešila takhle.
Stýkáme se pořád, i když už jsem dávno rozvedená. Kvůli němu to ale nebylo, vdaná jsem byla dalších 7 let.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 07:29

Mám dva příležitostné milence (vídáme se párkrát do roka, žádný velký city, jen je nám spolu dobře po fyzické stránce), nemám nervy ani chuť na dlouhodobý paralelní milenecký vztah…
Ale manžel je pořád unavenej, zvolnit nechce, já už si připadám jak nějakej sexuální loudil…takže když se naskytne příležitost, tak neodolám :nevim:
Nejsem na to úplně pyšná, nikde to neroztrubuju, na druhou stranu, nijak výrazně mi svědomí netrápí. Kdyby se mnou spal častěji než jednou za měsíc, tak mě to ani nenapadne…
Takže u mě je milenec čistě fyzická záležitost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 07:33

Já mám milence jen z vlastní slabosti. Byla jsem svobodná a spala se ženatým (velká hormonální bouře), pak jsem to ukončila, našla vztah a po půl roce to bývalý milenec začal špatně snášet a začal o mne znovu hodně intenzivně usilovat a já podlehla. Taky na to nejsem pyšná a doufám, že se mi brzy z toho podaří dostat ven.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 07:40
@Anonymní píše:
Mám dva příležitostné milence (vídáme se párkrát do roka, žádný velký city, jen je nám spolu dobře po fyzické stránce), nemám nervy ani chuť na dlouhodobý paralelní milenecký vztah…
Ale manžel je pořád unavenej, zvolnit nechce, já už si připadám jak nějakej sexuální loudil…takže když se naskytne příležitost, tak neodolám :nevim:
Nejsem na to úplně pyšná, nikde to neroztrubuju, na druhou stranu, nijak výrazně mi svědomí netrápí. Kdyby se mnou spal častěji než jednou za měsíc, tak mě to ani nenapadne…
Takže u mě je milenec čistě fyzická záležitost.

Taky bych chtěla milence z důvodu nezájmu o sex ze strany manžela, jenže bohužel mám velké morální zábrany… Neměli jste výčitky svědomí? A kde jste sehnali milence, mě si muži nevsimaji…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 07:50

Milence mám 7 měsíců, před tím od 15 let do 45 s jedním chlapem. Začala jsem najednou mít neodbytný pocit, že o něco přijdu, když se s ním nevyspím. A bylo to tak, přišla bych. :D :D :D :hug:

Doctus
Závislačka 4522 příspěvků 30.07.19 07:50

Nechci rozvířit žádné plamenné diskuse, ale už se těším na ty kárající komentáře těch diskutujících, které odsuzují muže, kteří mají větší sexuální potřebu než své protějšky a kteří sex vyžadují po partnerkách, které zrovna nemají náladu nebo chuť, ev. kteří se poohlédnou po milence. Samozřejmě vše je špatně, ale někdy mi přijdou diskuse ve smyslu:

• muž nechce, žena sexuálně strádá: pomoc? najdi si milence, stejně máš impotenta
  • žena nechce, muž sexuálně strádá: pomoc? máš úchylné prase, musí tě chápat
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 07:55
@Anonymní píše:
Taky bych chtěla milence z důvodu nezájmu o sex ze strany manžela, jenže bohužel mám velké morální zábrany… Neměli jste výčitky svědomí? A kde jste sehnali milence, mě si muži nevsimaji…

Mě si taky muži nevšímali, a najednou se to úplně otočilo. Měla jsem taky morální zábrany, dokonce jsem si myslela, že bych s nikým jiným sex mít nemohla. A to ani kdyby jsme se rozešli. A pak najednou…
A ne, výčitky fakt nemám.

kačka39
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 30.07.19 08:01
@Doctus no to je samozřejmě pravda :mavam:,
@Doctus píše:
  • muž nechce, žena sexuálně strádá: pomoc? najdi si milence, stejně máš impotenta

jestli chceš číst něco jiného, najdi si fórum pro muže :zed:

Kačus82
Kelišová 6939 příspěvků 30.07.19 08:03
@Doctus píše:
Nechci rozvířit žádné plamenné diskuse, ale už se těším na ty kárající komentáře těch diskutujících, které odsuzují muže, kteří mají větší sexuální potřebu než své protějšky a kteří sex vyžadují po partnerkách, které zrovna nemají náladu nebo chuť, ev. kteří se poohlédnou po milence. Samozřejmě vše je špatně, ale někdy mi přijdou diskuse ve smyslu:

Aha, tak to mozna tady v par diskuzich a potom vylezes na ulici (doporucuji) a zenu s milencem (nedej boze matku od deti) uklovou coby devku a chlapec je za nejvetsiho borce v rajonu:wink:

O milenci jsem uvazovala, kdyz jsem v manzelstvi stradala nezajmem, ale nejak me tato forma vztahu odpuzuje. Vadi mi ta nezavaznost a navic milovani je nejlepsi s laskou, kdyz jsou partneri na sebe soustředění.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 08:04
@Doctus píše:

já to tak právě nechápu. První, co řeknu každý kamarádce, když si postěžuje, že jí chlap asi zahýbá, je, jestli s ním spí…a že jestli ne, tak ať se nediví.
U nás na tohle téma nedávno proběhla celkem otevřená debata, při který mi přiznal, že to není o mě (myslela sem si to), ale o tom, že se mu prostě nechce a leckdy prostě ani plně nepostaví. I sem se ho ptala, jestli ho třeba nelákají nějaký mladý holky. Prý ani to ne, prostě se ta chuť vytratila… Ví, že má problém, doktoru nechce, zvolnit v práci nechce, tak co s tím… :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek
Reklama