Intimní problém - nevím, jak se s tím poprat

Anonymni
1.3.09 19:01

Intimní problém - nevím, jak se s tím poprat

Ahoj
stala se mi teď taková věc a nevím, jak se s tím mám poprat. Potkala jsem někoho, kdo mě docela poblouznil. Já jeho nejspíš taky. Známe se velmi málo, ale přesto jsme se domluvili, že uděláme něco šíleného. Pozval se ke mě na víkend a bylo to. Počítala jsem s tím, že spolu skončíme v posteli, jen jsem nevěděla, jestli se s ním dokážu pomilovat. Tak jsem to nechala tak, že kam to dojde, tam to dojde. Jenomže to nedošlo až k tomu, protože jsem ho absolutně nedokázala vzrušit. Ať jsem dělala, co jsem dělala. Jemu to zřejmě nevadilo, ale já jsem si připadala dost blbě. Ještě se mi to nestalo. Měla jsem celkem tři partnery a těm stačilo, aby se mě dotkli a bylo to. Tady nepomohlo absolutně nic. Nevím, co to znamená. Jestli pro něj nejsem dostatečně vzrušující (všechny ty věci, co jsme spolu dělali, mu byly příjemné, jak říkal), nebo jestli potřebuje nějakou drsnější stimulaci, tak v tom nemůžu sloužit, takové věci bych nezvládla. Mohl být utahaný, nebo nevím, co, ale zajímalo by mě, jestli se to stalo některé z Vás a jestli se to časem zlepšilo.
Nakonec jsem asi ráda, že nedošlo úplně ke všemu, protože mě by to nakonec asi nešlo, ale nevím, co mám udělat, abych si pak nepřipadala neschopná a nevzrušující.
Nedělám z toho zatím žádné závěry, prý rok a půl žádnou neměl, ale z toho mála, co prozradil, jsem pochopila, že s ostatními to šlo. Tak proč to nešlo se mnou?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

989
1.3.09 19:06

Promiň, nechci problém nijak zlehčovat. Ale sem si představila jek se asi musel cítit ON :lol: :lol: :lol: :lol:
Promiň ještě jednou se omlouvám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.09 19:30

Taky myslím že jemu muselo bejt huř než tobě :lol: .chtěl se předvést a nebylo nic,třeba byl tak nervozní že to nešlo,mě se to ještě teda naštěstí nikdy nestalo,ale dokážu si představit že asi ani pro jednoho to nebylo tak jak jste si představovali :wink:
přeju at je další pokus uspěšnej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9216
1.3.09 19:54

nevim jak se citil on,ale vim jak ses citila ty-Taky se mi kdysi něco takoveho stalo :oops: :oops: .
Citila jsem se přošerně a ani nevim jak jsme o tom začli při přistim setkani mluvit.No a dalši pokus byl uspěšny.
Vztah s toho sice nebyl,ale vzpominky krasne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
1.3.09 20:44

Závěry s toho nedělej a dejte si čas se líp poznat. Zatím se jen objímejte líbejte a hlaďte a to na místech kde sexovat prostě nepůjde a uvidíš že až pak příležitost bude, ani se nestačíte pořádně svlíknout. Malinko se staňte jeden pro druhýho nedostupnější. Sice se mi to nestalo mockrát, ale když to nejde tak to prostě nejde i kdyby si se na hlavu postavila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
1.3.09 21:38

No tak mne se tohle taky stalo a pripadala jsem si teda desne :? ale on asi taky. Myslim, ze se nam to nakonec povedlo az na nekolikaty pokus (uz je to let), a to jsme spolu uz chodili cca 2 mesice… a i pak to byla docela drina. Myslim, ze byl nejspis hrozne nervozni z toho, ze jeho „naradi“ neodpovidalo velikosti, jakou by si on predstavoval :roll: Az asi po mesici, mozna i vic, uz si to nepamatuju, tak se to srovnalo a naopak jsem ho nestihala :lol: Proste podle me si neveril.
Tak nevim, treba mu o ten vztah s tebou jde natolik, ze je nejak bloknutej… Jestli muzu radit, bud HODNE trpeliva a urcite nedej znat, ze je to pro tebe nejaky problem. I kdyz to bylo teda dost tezky, v ty dobe jsem sex docela potrebovala (kde jsou ty casy :roll:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.3.09 09:04

Jejda, já su sexuchtivá, tož mě by to asi rozhodilo :D :D ! Nevím, jestli bych dokázala dělat: To je v pohoděěě, nic se nedějeee :).

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
2.3.09 09:11

Já myslím,že jste to oba tak strašně chtěli až to prostě nešlo a nevyšlo, naplánovali jste si víkend a oba věděli k čemu dojde a rup nebylo hup :D

Hele já myslím,že tím co se stalo se určitě trápí on a asi by jsi se neměla trápit ty , ona to na podruhé půjde neboj, já myslím,že byl asi dost nervózní,ale je to nepříjemná situace, stalo se mi to taky,ale neobviŃovala jsem se ,ale naopak jsem se starala o to, aby partner se necítil z toho špatně, a říkala jsem mu že byl unavený

Jen doufej,že se tím netrápí přítel protože kdyby ano, je tu problém, myslel by na to u toho jen aby se mu to povedlo a jako naschvál může zase z toho být zle

Neboj to půjde , držím palce ak pak napiš až se to povede,myslím,že nejste poslední ani první, ale je to blbí, že se moc neznáte o to je to těžší, je tam přece jen ostych :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
6471
2.3.09 09:34

Tak mě se tohle stalo, ale je to už asi 9 let a nedá se na to zapomenout, já mladý kuře a on byl ze mě tak nervózní, že prostě ani ťuk :?
A to jsem se fakt snažila, ta jeho nervozita trvala asi měsíc a pak jsem to jednou odlehčila, v posteli jsme se zasmáli a bylo to a od té doby dobrý. Podle mě mu prostě na tom tak záleželo, aby to bylo super, že to pak nakonec nešlo, je to jen psychický blok a určitě to není tím, že by si ho nepřitahovala, nevzdávej to, držím pěsti :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2345
2.3.09 10:52

Prosím tě, hlavně z toho nevyvozuj, že to byla „tvoje chyba“, to je nesmysl! Taky to přičítám nervozitě. Kdybys ho nepřitahovala, tak k té situaci přece vůbec nedojde, neblázni. Problém má spíš on, a pokud potřebuje třeba silnější stimulaci apod., tak by ti to měl říct nebo tě nějak navést. Příště se zadaří, uvidíš! :wink: A hlavně to, prosím tě, neházej na sebe, to by byla obrovská chyba!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.3.09 13:43

Ahoj,
děkuju vám za vaše názory a zkušenosti. Nijak to nehrotím a nedělám ukvapené závěry. Známe se fakt jen chvilku, ale oba máme pocit, jako bychom se znali dlouho. Když jsem se pozastavila na tím, že to nějak nejde, tak mě odbyl slovy, že když si ho ženská nepostaví, tak si ho nezaslouží. Asi se tomu zasmějete, ale mě se to teda dost dotklo. Vypadá jako suverén a ještě se tomu smál. Asi to byla jen póza, nicméně dala bych přednost upřímnosti před frajerstvím. Další dva pokusy vypadaly nadějněji, ale dopadlo to stejně. Pak už se teda nesmál. Já taky ne, umím se vcítit a dokážu si představit, jak je to pro něj nepříjemný.
Uvidím, jak to bude dál, nemám nijak naspěch, to ostatní bylo super a zatím mi to bohatě stačí.
No a když to nepůjde ani v budoucnu, tak to ukončím, protože nemá smysl, aby se trápil se mnou, když ho nějaká dračice může povznést až do ráje :-).

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
2.3.09 15:11

ježiši, tak tím by mě uzemnil - že si ho nezasloužím!!! V tomhle směru ztrácím smysl pro humor , to by mě fakt urazilo :(.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
2.3.09 22:32

Heleď na to bacha bývalý mi jeho „nefungování“ taky vyčítal, jak se málo snažím, jak byl zvyklý na orální sex atd. ve výsledku jsem já makala a makala a on si hajal a chtěl to nejlépe dvakrát denně, přičemž jeho úspěšnost byla tak dvakrát týdně, ale on jaksi chtěl zkoušet a zkoušet. Zpětně si připadám jako otrokyně a nebylo tomu tak jen v sexu. Už jen při té vzpomínce je mi na blití, uteč co nejdřív.

• Nahlásit
  • Citovat
hrana
28.3.13 14:22

Deja vu?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama