Intimní problém - sex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.9.21 23:15

Intimní problém - sex

Ahoj,
chtěla bych vás poprosit o radu. Trápí nás s partnerem jedna věc v našem intimním životě. Jedná se o to, že má problém s udržením erekce. Pokud nedojde k sexu, s erekcí problém nemá. Úplně stačí, když se k němu přitulim nebo mu dám pusu a hned dojde k erekci. Také během mazlení a předehry je tvrdý, ale jak dojde k zásunu, tak změkne a je malý. Když se nám to stalo při prvním sexu, vůbec jsem tomu nepřikládala význam, říkala jsem si v pohodě, stane se. Jenže je to bohužel pokaždé. Když už k samotnému styku dojde bez erekce a udělá se, tak je to strašně rychlý. Ať to děláme v jakékoli poloze, jakýmkoli tempem, máme kondom nebo nemáme. Do minuty je hotovo. Což není takový problém, ale on bohužel není schopen už dalšího kola, ani po pauze. Už se ani nevzruší. Zkoušel to sám rukou, já rukou, zkoušeli jsme nechat delší pauzu a jen se mazlit, ale nic nepomohlo. Nebo třeba se nám podaří ho postavit, nasadíme kondom a je po erekci. Na mazlení a předehru je úžasný, moc se mi věnuje, vím, že ho hodně přitahuji, prakticky ze mě nesundá ruce. A pořád se mě dotýká. Nevím, jak mu pomoci. Myslím si, že to bude mít psychické příčiny. Nemáte prosím někdo zkušenost nebo nějaký tip, jak tohle řešit? Nikdy dřív jsem s žádným partnerem toto neřešila. Předem díky za rady. Příteli je 20 let, mně 19 let.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18577
28.9.21 23:28

Je pro tebe průnik výraz lásky a intimního sepětí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51962
28.9.21 23:36
@Anonymní píše:
Ahoj,
chtěla bych vás poprosit o radu. Trápí nás s partnerem jedna věc v našem intimním životě. Jedná se o to, že má problém s udržením erekce. Pokud nedojde k sexu, s erekcí problém nemá. Úplně stačí, když se k němu přitulim nebo mu dám pusu a hned dojde k erekci. Také během mazlení a předehry je tvrdý, ale jak dojde k zásunu, tak změkne a je malý. Když se nám to stalo při prvním sexu, vůbec jsem tomu nepřikládala význam, říkala jsem si v pohodě, stane se. Jenže je to bohužel pokaždé. Když už k samotnému styku dojde bez erekce a udělá se, tak je to strašně rychlý. Ať to děláme v jakékoli poloze, jakýmkoli tempem, máme kondom nebo nemáme. Do minuty je hotovo. Což není takový problém, ale on bohužel není schopen už dalšího kola, ani po pauze. Už se ani nevzruší. Zkoušel to sám rukou, já rukou, zkoušeli jsme nechat delší pauzu a jen se mazlit, ale nic nepomohlo. Nebo třeba se nám podaří ho postavit, nasadíme kondom a je po erekci. Na mazlení a předehru je úžasný, moc se mi věnuje, vím, že ho hodně přitahuji, prakticky ze mě nesundá ruce. A pořád se mě dotýká. Nevím, jak mu pomoci. Myslím si, že to bude mít psychické příčiny. Nemáte prosím někdo zkušenost nebo nějaký tip, jak tohle řešit? Nikdy dřív jsem s žádným partnerem toto neřešila. Předem díky za rady. Příteli je 20 let, mně 19 let.

Vážně se chceš tímhle brodit v devatenácti?? :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12822
29.9.21 00:02

Mně se skoro nechce věřit, že by takové problémy měl 20ti letý klučík.
Já osobně bych asi hledala jinde. Bála bych se budoucnosti, když už tak mladý má projevy impotence v kombinaci s extra rychlým průběhem :P.
Ať se dá vyšetřit a zkusí se dát dohromady, ale nebuď samaritánka. Žiješ jenom jednou a lidi se rozchází kvůli blbostem. Toto je však zásadní věc a nejde to přehlížet.
Tohle je tak pro ženskou po přechodu, co už na to nemá chuť a jen potřebuje chlapa vedle sebe jako kamaráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51962
29.9.21 00:18
@LaPaloma píše:
Mně se skoro nechce věřit, že by takové problémy měl 20ti letý klučík.
Já osobně bych asi hledala jinde. Bála bych se budoucnosti, když už tak mladý má projevy impotence v kombinaci s extra rychlým průběhem :P.
Ať se dá vyšetřit a zkusí se dát dohromady, ale nebuď samaritánka. Žiješ jenom jednou a lidi se rozchází kvůli blbostem. Toto je však zásadní věc a nejde to přehlížet.
Tohle je tak pro ženskou po přechodu, co už na to nemá chuť a jen potřebuje chlapa vedle sebe jako kamaráda.

Ale jo, kamarádka měla podobné trable s klukem, který si trošku víc ujížděl na bodybuildingu a v honbě za napumpovanými svaly drobet „sypal“.
Byl ochotný vydat se i za sexuologem, nešťastnej kluk málo přes 20.
No a kámoška sice bez nadšení, ale pragmaticky řekla přesně to, co Ty: že něco podobného by byla ochotná řešit po třiceti letech spokojeného manželství, ale určitě ne chvíli po dvacítce. :nevim:
A vztah odstřelila, přesto, že jinak bylo všecko fajn.
Nedivila jsem se. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12822
29.9.21 00:24

@sirikit To se říkalo i o Sylvestrovi Stalone, že je impotent, protože žral anabolika.
Kolikrát, když jsem ještě chodila do fitka a tam funěli chlapi s rukama nepřirozeně naditýma svalovinou, tak jsem si říkala, jestli jim to funguje dole. Nevěřila bych tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12822
29.9.21 00:34

Vlastně kromě psychických příčin ještě existují neurologické příčiny. V oblasti pánve jde o nervy vedoucí z bederní páteře.
Tohle vím, protože manžel měl období, kdy nějak špatně cítil pudel při sezení a musel chodit na masáže bederní páteře, aby se srovnal. Dostal se z toho, měl nějak přiskřípnutý nerv. Způsobil si to na sportu, kdy musel držet odražeč a další chlap do něj kopal. Byly to rány a hnulo mu to páteří.
Já tam chodila taky a měla jsem zase problémy jinde, motala se mi hlava, a také od páteře. Oba jsme toho museli nechat, protože zdraví je přednější.

Kluk by také mohl mít něco takového, akorát by šlo o jiné nervíky, prostě ty, co vedou do penisu. Mohlo by to být tak, že při určitém zakřivení páteře se to odpojí. Nedělá nějaký sport, kde by šlo o nárazy, skoky… a pak ta anabolika??
Tam by mohl být zakopaný pes zrovna tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10154
29.9.21 05:49

No přítel to neřeší? Měl by zajít k lékaři. Ostatne jaky chlap by zůstal s holkou která by mu řekla že s ní sex může mít tak minutu a pak konec? to je s x k ničemu :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5788
29.9.21 07:01
@pohledzdruhestrany píše:
Je pro tebe průnik výraz lásky a intimního sepětí?

Nevim jestli vyraz, ale k zivotu ho treba potrebuji.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
29.9.21 07:25

Holky né každý kdo,,sype" má problémy s erekcí :D Každopádně zakladatelko jsi mladá a jestli ti to jinak s přítelem klape, tak ať jde k doktorovi a řeší to. Pokud to řešit nechce nebo to bude neřešitelné, tak bude asi nejlepší najít si jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat