Inverze v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 17:52
inverze v těhotenství

Ahoj, řešily jste nějak inverzi v těhotenství, já teď byla 45 minut venku, zjistila jsem, že je inverze, venku hrozný smrad, může to mít vliv na miminko?

Reakce:

pannda
Kelišová 6582 příspěvků 35 inzerátů 08.11.18 18:00

Inverze dnes? Je tam fajn .. no já bych radši celé těhotenství nevyšla z baráku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 18:00

jj, my ji u nás dnes máme

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 08.11.18 18:02

A jaký vliv na dítě by to mělo mít? Bude se mu hůř dýchat? :roll:

ugluk
Hvězda diskuse 43084 příspěvků 08.11.18 18:17

No, pokud žieš v nějakém běžném městě, beztak ženská za těhotenství nadýchá takových sajrajtů, radši nemyslet. Někdy mi stačí stát na MHD zastávce, čuchat kuřáky a projíždějící auta. Asi bych to s dlouhýma proházkama nepřeháněla, když se vydá doporučení omezení vycházek (to pak nechodí třeba ani děti se školkou), ale tak zas většina těhotných neleží s nohama nahoře, ale musí fungovat - chodit do práce, na nákupy, atd. Zdravé to nebude, ale že bych si jako v den inverze radši brala v ráci dovolenou… :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6396 příspěvků 08.11.18 18:23

Já nevím. V těhotenství jsem chodila do práce pěšky kolem silnic a ani by mne nenapadlo takhle přemýšlet.

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 08.11.18 18:28

V jedné reportáži BBC o Dillí říkali vědci, že v zimním období jeden den venku ma na zdraví vliv jako 20 vykourenych cigaret. Tak nějak si porovnej své město s Dillí a můžeš mít představu o škodlivosti jednodenní inverze. Pokud Ti to nedělá dobře, vyjed si do přírody nebo se přestěhujte. V tomto asi není moc co poradit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >