Inverze v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 17:52
inverze v těhotenství

Ahoj, řešily jste nějak inverzi v těhotenství, já teď byla 45 minut venku, zjistila jsem, že je inverze, venku hrozný smrad, může to mít vliv na miminko?

Reakce:
pannda
Kelišová 6713 příspěvků 33 inzerátů 08.11.18 18:00

Inverze dnes? Je tam fajn .. no já bych radši celé těhotenství nevyšla z baráku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 18:00

jj, my ji u nás dnes máme

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 21 inzerátů 08.11.18 18:02

A jaký vliv na dítě by to mělo mít? Bude se mu hůř dýchat? :roll:

ugluk
Hvězda diskuse 44125 příspěvků 08.11.18 18:17

No, pokud žieš v nějakém běžném městě, beztak ženská za těhotenství nadýchá takových sajrajtů, radši nemyslet. Někdy mi stačí stát na MHD zastávce, čuchat kuřáky a projíždějící auta. Asi bych to s dlouhýma proházkama nepřeháněla, když se vydá doporučení omezení vycházek (to pak nechodí třeba ani děti se školkou), ale tak zas většina těhotných neleží s nohama nahoře, ale musí fungovat - chodit do práce, na nákupy, atd. Zdravé to nebude, ale že bych si jako v den inverze radši brala v ráci dovolenou… :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6878 příspěvků 08.11.18 18:23

Já nevím. V těhotenství jsem chodila do práce pěšky kolem silnic a ani by mne nenapadlo takhle přemýšlet.

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 08.11.18 18:28

V jedné reportáži BBC o Dillí říkali vědci, že v zimním období jeden den venku ma na zdraví vliv jako 20 vykourenych cigaret. Tak nějak si porovnej své město s Dillí a můžeš mít představu o škodlivosti jednodenní inverze. Pokud Ti to nedělá dobře, vyjed si do přírody nebo se přestěhujte. V tomto asi není moc co poradit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >