Těhotenský test, můžu věřit?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 12:50
Těhotenský test ,můžu věřit?

Ahojte chci se zeptat jestli může tento test být falešně pozitivní. Jsem 35dc menstruace nikde, a pořád cítím, jako by měla přijít. Díky všem

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

karkarka
Závislačka 2663 příspěvků 08.11.18 12:52

Falešně pozitivní určitě není.

Meily
Kecalka 194 příspěvků 08.11.18 12:53

Test je jasně pozitivní, klidně zkus jinou značku třeba Dr.Max. Pokud máš pocit jako když „to“ máš dostat, tak to je i mezi příznaky těhotenství.

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 08.11.18 12:56

tuto značku neznám, tudíž nevím jestli dělá duchy..
toto bych už za ducha ale nepovažovala..zkus nějakou klasickou značku..mamatest, dr max pepino atd..případně digitální ( s určením stáří těhotenství )

Janli
Kelišová 6009 příspěvků 9 inzerátů 08.11.18 13:05

To je normálně pozitivní test. U všech těhotenství jsem cítila příznaky menstruace skoro týden.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 13:49

Toto je značka z eschopu sebetesty.Mám i ovulacni,a koupila jsem i 10 ks.tehoten­skych.Ty mi vždy ukazali negativní .Ten poslední jsem nechávala na „někdy“jelikož se pořád nedařilo.Ale teď mi nejde do hlavy :mrgreen: kdy jsem mohla otěhotnět,protože jsme „to“ ten měsíc zanedbavali.Pro­to,tomu nějak nemůžu uvěřit,že by se mohlo vůbec podařit těhotenství.Mám pořád takové špatné pocity,že je ten test vadný.Není ani z ranní moči.Zítra koupím jiné.Ale zase se nechci stresovat,že ty ostatní pozitivní už nebudou

Celina
Závislačka 3325 příspěvků 08.11.18 15:13
@Anonymní píše:
Ahojte chci se zeptat jestli může tento test být falešně pozitivní. Jsem 35dc menstruace nikde, a pořád cítím, jako by měla přijít. Díky všem

zajímal by mě jediný důvod, proč by měl být pozitivní falešně? Že by tam to hcg někdo přičaroval? :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 15:57

Vím,zní to blbě :lol: ale mohla by to dělat třeba cysta?Nenapsala jsem,že se snažíme 5let,proto tomu nemůžu uvěřit

Celina
Závislačka 3325 příspěvků 08.11.18 16:37
@Anonymní píše:
Vím,zní to blbě :lol: ale mohla by to dělat třeba cysta?Nenapsala jsem,že se snažíme 5let,proto tomu nemůžu uvěřit

někde jsem to tady četla, ale já osobně si myslím, že cysta hcg nevylučuje.
Věř na zázraky, přeji, ať vše pokračuje tak,jak má :mavam:

Layana
Stálice 72 příspěvků 08.11.18 16:44

Falešně pozitivní být téměř nemůže…spíš bývají falešně negativní. A jak psala Celina hcg cysta skutečně nevylučuje. Gratuluji :-*

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 17:16

Holky děkuji,zatím stojím pevně na nohou,měla jsem po ivf biochemko,a radovala se.Teď se spíš bojím.A hlavně čumím jak puk,že by se stala taková haluz :mrgreen: 8o Zítra dám info jak dopadli jiné testy

Celina
Závislačka 3325 příspěvků 08.11.18 17:22
@Anonymní píše:
Holky děkuji,zatím stojím pevně na nohou,měla jsem po ivf biochemko,a radovala se.Teď se spíš bojím.A hlavně čumím jak puk,že by se stala taková haluz :mrgreen: 8o Zítra dám info jak dopadli jiné testy

skoč si na krev, za dva dny znova a budeš mít jasno. Po takové době čekání chápu tvoje obavy , ale věř, že v klidu budeš až budeš mít mrňouska v náruči :mavam:

Guška
Stálice 60 příspěvků 09.11.18 05:22
@Anonymní píše:
Toto je značka z eschopu sebetesty.Mám i ovulacni,a koupila jsem i 10 ks.tehoten­skych.Ty mi vždy ukazali negativní .Ten poslední jsem nechávala na „někdy“jelikož se pořád nedařilo.Ale teď mi nejde do hlavy :mrgreen: kdy jsem mohla otěhotnět,protože jsme „to“ ten měsíc zanedbavali.Pro­to,tomu nějak nemůžu uvěřit,že by se mohlo vůbec podařit těhotenství.Mám pořád takové špatné pocity,že je ten test vadný.Není ani z ranní moči.Zítra koupím jiné.Ale zase se nechci stresovat,že ty ostatní pozitivní už nebudou

Ahojky, tak špatné pocity bych neměla. Test je beztak pozitivní a právě, když se člověk přestane snažit nebo to tolik neřeší, tak se zadaří. Psychika je v pohodě, žádný stres a jde to samo. Měli jsme to úplně stejně. Vůbec jsme to neřešili, nijak nespěchali a nechali to náhodě. Říkali jsme si, že máme ještě čas a že to bude beztak ještě trvat… No a hle, jsem 40tt :D :D … Takže i tobě přeji hodně štěstí :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 11:10

Je to tam :dance: :dance:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 11:11

V našem případě se stal opravdu zázrak :)
Jsem moc šťastná,ale bojím se

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >